Jump to content

ATP Finals 2023


Keira

Recommended Posts

5 hours ago, drungarija said:

 

 

Linijske sudije su zlato ovog sporta, hokaj i var idu fantasticno jedno uz drugo, pun dozivljaj za publiku.

Dobro Viško:classic_biggrin:

 

Na ovom ATP F linijske sudije mnogo greše. A ja sam za to da na male i velike ishode u individualnom sportu treća lica imaju što manje uticaja . Kada već imamo tehnologiju.

 

Za dramu se slažem.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, drungarija said:

Ne vidim kako se Medu isplati da igra maraton protiv Alkaraza pa da vec sutradan igra novi maraton protiv Novaka( nije mu bitno ni tih 200 bodova  jer moze sebi da ugrozi borbu titulu i dodatnihi 900bodova).

 

Seti se prosle godine i meca Novaka i Medvdeva. Novak sigurno prvi, Medvedev sigurno ispao. I Novak je "poginuo" u tom mecu da dobije, 3 duga seta, a vec sutradan je trebao igrati sa Fricom polufinale. Uz to Medvedev je pobedom na USO bar malo dosao do daha u medjusobnom duelu sa Alkarazom, ne bi suada opet prijalo neko demoliranja ala IV ili Vimbldon. Uz to treba biti i korektan prema ostalima, tj. Zverevu ako bude imao sansu da prodje.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Milutinov Tata said:

 

Seti se prosle godine i meca Novaka i Medvdeva. Novak sigurno prvi, Medvedev sigurno ispao. I Novak je "poginuo" u tom mecu da dobije, 3 duga seta, a vec sutradan je trebao igrati sa Fricom polufinale. Uz to Medvedev je pobedom na USO bar malo dosao do daha u medjusobnom duelu sa Alkarazom, ne bi suada opet prijalo neko demoliranja ala IV ili Vimbldon. Uz to treba biti i korektan prema ostalima, tj. Zverevu ako bude imao sansu da prodje.

Novaku je tada nedostajalo vrhunskih meceva sa top igracima, a Medvedev je ipak najbolji hard igrac i najbolji pokazatelj gde se Novak trenutno nalazi (Fric, Rud i Rubljov to svakako nisu)

 

Sada Medu predstoji raspored: Alkaraz, Novak, Alkaraz/Siner. Tri najteza moguca protivnika i sve to u tri dana.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pa igrao je Novak sa Medvedevom u Astani.

 

Nije mi jasno zašto imate tendenciju da mislite da će neko da pusti ručnu i izgubi da bi se "odmorio" za sutra, a meč svejedno mora da igra.

 

Da igra u noćnom terminu pa i da bude na granici da poverujem, ali igra u dnevnom plus će sutra igrati u večernjem terminu protiv Novaka, sasvim dovoljno vremena za odmor.

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, drungarija said:

Sada Medu predstoji raspored: Alkaraz, Novak, Alkaraz/Siner. Tri najteza moguca protivnika i sve to u tri dana.

Pa eto, od te trojice sada može da se oslobodi Alkaraza, tj. da učini šta može da ga izbaci danas i eliminiše mogućnost da igra s njim dvaput u tri dana. Zašto da mu to ne bude motivacija, ako već računaš da pare i bodovi nisu?

 

Inače ja izgleda o većini tih igrača imam bolje mišljenje nego vi, tj. verujem da će odigrati koliko mogu ako nemaju neki zdravstveni problem.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

To što je većina ovde pisala i ja mislim, treba se ulagati u budućnost.

Inače, na Tviteru se vodi žestoka borba sa stalnim isticanjem kako je Siner "odveo" Novaka u polufinale a na sve se oglasio Tjeri neznamkakoseizgovaraprezime iz Lakosta prozvavši Cicija, a na to se nakačio Marej prozvavši Tjerija, i sad se bunare tekstovi gde Endi naziva Cicipasa varalicom.:classic_laugh:

Ludnica opšta :lol_2:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

A stvarno pravi se slon od muve, nekad mi se čini da je to glavna funkcija Tvitera. Zašto bi Rune išao dalje kad je izgubio i od Sinera i od Đokovića? Ako Alkaraz izgubi od Medvedeva i on će zavisiti od večerašnjeg meča. Takav je format turnira, bilo ih je i koji su prolazili dalje sa dva poraza, da je Novak izgubio i od Hurkača opet bi ga Sinerova pobeda odvela u polufinale, mogu misliti šta bi se tek onda pisalo. Neki kao da nisu nikad gledali ovakvu vrstu takmičenja pa im sad sve smeta.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, alcesta said:

A stvarno pravi se slon od muve, nekad mi se čini da je to glavna funkcija Tvitera. Zašto bi Rune išao dalje kad je izgubio i od Sinera i od Đokovića? Ako Alkaraz izgubi od Medvedeva i on će zavisiti od večerašnjeg meča. Takav je format turnira, bilo ih je i koji su prolazili dalje sa dva poraza, da je Novak izgubio i od Hurkača opet bi ga Sinerova pobeda odvela u polufinale, mogu misliti šta bi se tek onda pisalo. Neki kao da nisu nikad gledali ovakvu vrstu takmičenja pa im sad sve smeta.

Nisu to neki, to su ti Morgado, Rotenberg, koji je otvoreno pitao šta je bi Siner trebalo da uradi, neka Vikater Katarina valjda, ta ekipa.

A najgore je što ja imam utisak da se Novaku i ne igra, porodica je stigla, on je mislima već u DC, tačno se vidi iz kratkog intervjua koji je dao Ozmu.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Umesto casne pogibije na turniru sa 2 pobede prodje u polufinale i dobi mec sa Alkarazom. A zov DC tu iza ugla. Spanac sigurno naostren, treba se sada pregrupisati.

 

Kako Zverev izvisi, a protiv Medvedeva je mec mogao lako da ode i na njegovu stranu u oba seta. I tako dobio Alkaraza u prvom mecu, a vec eliminisan pre pocetka treceg. Ovaj format je bas pokazao svu svoju "lepotu" ove nedelje.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, Dracarys said:

Staviše Novaka da igra od 21h, mislim da mu je najbolje da se okrene Dejvis kup obavezama.

Kakav crni Dejvis kup gde će neko drugi da prospe njegov trud...

Ovo je prioritet, dcve pobede do rekorda (samostalnog) za završni turnir, plus da poveća bodovnu prednost u odnosu na Alkaraza za posle AO.

 

Naravno, biće teško i u SF i eventalnom F, ali ko šiša buđavi DK.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ima da se mrčvari sa Alkarasom 4 sata i ako prođe kojim slučajem, leći će u krevet kad petao zakukuriče. 

 

Voleo bih da vidim statistiku finalista koji prethodno igraju dnevni i noćni termin, ko češće pobeđuje.

 

Inače, mogao bi Novak u džemperčiću da se pojavi, nije kao da to već nismo viđali.

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Dracarys said:

Ima da se mrčvari sa Alkarasom 4 sata i ako prođe kojim slučajem, leći će u krevet kad petao zakukuriče. 

 

Voleo bih da vidim statistiku finalista koji prethodno igraju dnevni i noćni termin, ko češće pobeđuje.

 

Inače, mogao bi Novak u džemperčiću da se pojavi, nije kao da to već nismo viđali.

Hoću da kažem da je DK apsolutno nebitno takmičenje... A ovde šta uradi uradi...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...