Jump to content

Recommended Posts

Miami preslisao Klivlend samo tako, zatvorio utakmicu vec na poluvemenu. 

@Chaos Is Me Htedoh da ti odgovorim kad si napisao "Lauri je def umro" - za njega stvarno nikad ne znas, uvek moze da izvuce neku partiju iz guzice i to u vaznim tekmama, posebno u plejofu, usao je u vremeplov i sutirao 7/9 za 3, ukupno 9/13; Krenuo je u mec sa 4 vezane trice. Onda Hakez nastavlja sa sve boljim partijama, 22 poena, 7/10 FG, 4/4 trice, pleni koliko igra zrelo, napada sa posta, pogadja i contested trojke, pici na prodor jako a u odbrani fantastican za jednog rukija. Deluje kao da je 3,4 godine u ligi i odmah je spreman da doprinese Majamiju i uklapa se u culture, kakav pogodak. Nije igrao AdebaYo, a Cavsima Micel. Nema zime za Heat, da ne bi onog bezveznog poraza nakon velikog vodjsva u Cikagu, bilo bi 10 vezanih pobeda.

 

 Lakersima ispadaju lopte konstantno iz ruku kada i dodju do skoka, ne grade, mlako idu na skok i Dallas ih za sada rastura. Falice i Reddish, prilicno slabo igra mali Kristi a Cam se taman zahuktao i onda se povredi. Steta. Za sada protiv Dallasa kao protiv Kingsa, pitanje je koliko ce tekma jos uvek biti lajv i kad krece u garbage time

Link to comment
Share on other sites

Bas tako, imali smo sad sansu da se skroz vratimo u mec, ali ne funkcionise napad dobro, nikako da ukljucimo AD u mec, sramota je da on pored centarske linije ima ovako tanak ucinak i veoma los FG. Ispalili smo brdo hail mary trojki i napravili neke turnovere kakvih bi se i rekreativci postideli. Tesko da cemo uspeti da pridjemo ozbiljnije, previse sansi je propusteno i premalo lopti dobro zagradjeno. Bas me frustriraju ovakve partije protiv Sakramenta i Dalasa... 

 

 

Edited by delgado
Link to comment
Share on other sites

I to sam hteo da napisem, DLo sve vreme na klupi dok stizemo razliku. Sta mislis Miki, ima li nade da pitamo Cikago za Lavina a njima da spremimo paket oko Angela ?

 

edit: kao da nismo znali da ce Hayes da ispali 2 cigle. Tuga. 

edit2: E moj Rivsaco sta uradi...

Edited by delgado
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Miki druze moj, meni u glavi proslogodisnji porazi od Dallasa kuci -> jedan nakon OT kada je Luka 2x pogadjao game tying trojke na -3 2 puta i odrzao ih u mecu, i onaj koji se zavrsio buzzer beater trojkom za njihovu pobedu Klebera. U 1 mecu nije igrao James, u drugom Davis. Jako je tesko u klacu protiv njih kad imaju Irvinga i Luku 

 

edit: Da li je moguce da je glupi Angelo napravio faul na isteku napada ? Luka kakva flopercina, ovo nema nigde. 

Edited by delgado
Link to comment
Share on other sites

Tezak, bolan poraz, svaki put protiv Dallasa ovako. Promasenih sijaset bacanja, besmisleni turnoveri, lose odluke, a Dallas dao samo 13p u 4/4. Ceo mec nismo uspeli da ukljucimo AD u napad, a skok smo poceli da gradimo tek kad se Lively povredio, ukopali smo se u veliku rupu i onda to neretko ovako ispadne, nije lako ostvariti ovakav comeback.

 

 Svakako je skor bolji zbog rasporeda, i on nije toliko los, meni nasa igra i generalno govor tela igraca, Hamove odluke i rotacije, nikako ne deluje dobro. Deluje da ce sedmo mesto opet biti maksimum maksimuma a i za to moramo da imamo zdravlje vodeceg dvojca kakvo nismo imali do sad osim u prvoj sezoni...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...