Jump to content

Recommended Posts

Nije htela Juta da bude očerupana u trejdu, pa makar i na svoju štetu! Realno, mislim da precenjuju Markanena, ali neka im. Opet mi je nejasan njihov put sledeće sezone, jer to znači da se opet nešto kao takmiče.

Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, NikadProtivKaline said:

koja je ponuda bila za markanena?

 

nisam siguran da li je bilo bas ponude ili se samo pricalo da ce biti ali navodno jazz je hteo sve mlade igrace naravno, sto je klasicno ainge proseravanje. u realnosti max bi dobili jednog od podziemskog ili kuminge uz brdo pikova. mozda bi i moody bio u dealu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, NikadProtivKaline said:

brat jamal se bas sveCki raspao

ne znam da li je neka povreda, ili ga boleo k ili nesto trece...ali bas sramotno izdanje

Povređen je on još od poečtka plej ofa, pitanje da li je i skroz zalečio povredu pred OI a i nabacio je koju kilu u odnosu na prošlu sezonu.

Edited by Урош19
Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, gggggggg said:

 

nisam siguran da li je bilo bas ponude ili se samo pricalo da ce biti ali navodno jazz je hteo sve mlade igrace naravno, sto je klasicno ainge proseravanje. u realnosti max bi dobili jednog od podziemskog ili kuminge uz brdo pikova. mozda bi i moody bio u dealu. 

Realno sve i da su im dali sve te mladje igrace opet bi malo za Markannena bilo kakav bi im fit bio. No jbg damage control u fazonu e nismo ga ni htjeli mi toliko, a u sustini nijesu ni imali sto da ponude konkretno.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, MrTwister said:

Realno sve i da su im dali sve te mladje igrace opet bi malo za Markannena bilo kakav bi im fit bio. No jbg damage control u fazonu e nismo ga ni htjeli mi toliko, a u sustini nijesu ni imali sto da ponude konkretno.

 

ne slazem se da bi morali dati sve te mlade igrace da bi bila fer cena za markkanena. u svakom slucaju bio bi to preveliki rizik za dunleaveyja da odradi taj trejd. 

 

sl4stke0lnhd1.jpeg

 

ovo ce biti zanimljivo za pratiti...

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, gggggggg said:

 

ne slazem se da bi morali dati sve te mlade igrace da bi bila fer cena za markkanena. u svakom slucaju bio bi to preveliki rizik za dunleaveyja da odradi taj trejd. 

 

sl4stke0lnhd1.jpeg

 

ovo ce biti zanimljivo za pratiti...

Jedino sto ima neku vrijednost u tom trejdu su potencijalno ti pikovi. Ostatak su fringe igraci koji ako im das malo prostora dobices neke inflated statse koje ce ljudi iskoristit da pomisle da su bolji no sto jesu. Al tesko nesto sto ce znaciti winning ekipama.

Link to comment
Share on other sites

ne cenis kumingu ;D meni on velika enigma, bas tesko skontati sta on moze i koliko vredi. podz mi se svidja a moody mi je meh. ko zna sta bi bilo sa karijerom moodyja i kuminge da nisu zavrsili u warrirosima.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, BattleBender said:

gde mogu da napisem da je lebron najveca govno i kurvinska sluga svakog mejnstrim trenda i jeftinog narativa?

 

Možda najbolje Delgadu u DM... 

  • Like 1
  • Ha-ha 14
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...