Jump to content

Recommended Posts

Vrhunska serija dva izuzetno jaka tima. Eliminacija pokazuje da Denveru trebaju neke promene, ali nista drasticno (neko rece povratak B.B.).

 

Ispali su od ekipe koja je legit contender, iako ne favorit.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
11 minutes ago, Manu said:

Šalter za ulazak u Mavs bandwagon vam je otvoren od 14h

 

Posalji pristupni formular na PM.
Do kraja uz Donchu.

Ako finale bude BOS - MIN , necu ni gledati. Dve retko antipaticne ekipe. Ovi prvi istorijsko-konceptualno iritantni, a prema Vukovima sam generalno bio indiferentan, ali ovaj sastav mi je antipatican.

Edited by RatzenStadt
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, L' Imperatore said:

 

Nebi rekao da je choke. Pre če biti da je nestalo goriva. Game 7, bez ikakvog odmora, i čitavom protivničkom odbranom fokusiranom na tebe.

 

 

Kao i u šahu, džaba taktiziranje kad imaš topa i lovca manje

 

 

Ja se slažem da Denveru treba malo sveže krvi, ali KCP mora da ostane. Ako gledamo u kom smeru sad ide liga i način na koji se sastavljaju rosteri, two-way igrači na tim swingman pozicijama su zlata vredni. Pogledaj koliko bitan je bio recimo McDaniels u ovoj seriji kod Minnesote. Ili kako je Dallas trejdovanjem za PJ Washingtona očigledno našao piece koji im je falio prošle sezone (kad su izgubili Finney-Smitha u trejdu za Kyrie-a)

 

Denveru ne treba još jedan ekstra igrač. Nego im treba više igrača koji mogu da pripomognu i odrade neki zadatak. Ja bi pre pokušao da vidim šta može da se dobije za MPJ-a (ili čak Murraya), nego za KCP-a

Vidi KCP nije two way igrač i to je deo problema. On je vrhunski 3&D ali u Denveru zauzima rolu bolhendlera koja im je goruća. Jeste dilema on ili Porter, ali mislim da će lakše biti da se dobije nešto za Poupa kome ističe ugovor.

Problem je što su Jokić i Marej i Porter minus defanzivno inače ofanzivno gledano KCP za Bogdana i svi srećni 

 

Link to comment
Share on other sites

ne vidim da ce denver praviti neke drasticne poteze

ostaju svi iz big4 bar jos jednu godinu

verovatno ce pokusati da dobiju nesto korisnije backup igrace od redzija i lesa deandre jordan

ne znam kakava je situacija sa ugovorima

mozda i nesto umesto justin/cancar...ali ne vidim ih da prave neke velike poteze preko leta

Link to comment
Share on other sites

uzasno me zanima sta ce denver uraditi na leto. zbog velikih ugovora nisu bas u najidealnijoj situaciji. 

 

kcp ima po, ako odbije moze setati slobodno. ako odbije i zeli novi ugovor sa denverom, ugovor ce biti bar 20 miliona po sezoni.

murray i gordon ce takodje ubrzo biti extension eligible. to ce biti ugovori oko 40-50 miliona po sezoni. ali to je briga za kasnije...

jackson isto ima po, za nuggetse bi bilo najbolje da odbije ali posto vec ima 34 godine, mislim da je realnije da ce da uzme.

 

zbog aprona 1 i 2 nemaju mnogo opcija za nadogradjivanja rostera. mle jedva ce im biti par miliona cak i ako kcp ode. trebalo bi malo ozbiljnije ciljati veteraneske minimalce, da se ne oslanjaju samo na ove mlade igrace sa klupe.

mozda ce sada i najozbiljnije razmisliti o trejdu mpj-a. imaju i pika prve runde sa sledeceg drafta pa mogu to upakovati zajedno. 

Link to comment
Share on other sites

On 4/23/2024 at 11:23 AM, L' Imperatore said:

Neverovatno je da Lakersi nisu mogli ni ovo da završe. Loša igra Denvera, šut 0, +20 u durgom poluvremenu i opet nije dosta...

 

Nažalost, meni je ova utakmica potvrdila ono čega sam se pribojavao več neko vreme. Denver je dosta lošiji nego prošle sezone i mislim da nema kapacitet da odbrani titulu. Sve više ovde pričamo o važnosti toga supporting casta kad krene playoff, a Nuggetsi sa klupe nemaju nikakv doprinos. Po meni Minnesota je glavni kandidat za finale sa zapada


 

Mislio sam vaditi quoteove Meka (po običaju) na temu Minnesota ali pustit ću čovjeka na miru. Za sad 😁


Ali zato ću quoteati ovog velikog sportskog znalca, svaka čast.
 

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Indijana ubacivala sve zivo juce i imali odlican defense, slicno vulfsima. Underdogs do pobede u finalu. 🙂 svaki igrac je karakter za sebe (kao da su sastavljeni za neki indy film), klupa odlicna, mislim ni ne znas kada igra klupa ili starters.

 

Ako Boston igra kao do sada sigurno ih mogu pobediti, jedino ako Boston ne ubaciva u neku 6-tu brzinu.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

 

31 minutes ago, neko me sabotira said:

Indiana je jučer šutirala 78% u prvom poluvremenu (29/38). Ne sjećam se kada sam vidio tako nešto.

 

skoro FT percentage 🙂

 

Edit: ustvari isto kao ova sezona FT u NBA, .784

Edited by nonick
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, neko me sabotira said:


 

Mislio sam vaditi quoteove Meka (po običaju) na temu Minnesota ali pustit ću čovjeka na miru. Za sad 😁

 

 

 

Nista netacno nije receno. Zaspao sam posle prvog poluvremena btw, bilo mi je sokantno da vidim rezultat drugog. I bez gledanja, ne znam kako su uspeli sa odlicnom odbranom na prvom mestu gde su sve zakljucali i terali ih na ocajne suteve u prvom poluvremenu prime 60 u drugom.

 

Jedan od najtezih throw-ova u istoriji sigurno, Minesoti svaka cast, ali kako god da su odigrali u drugom posle onakvog prvog poluvremena, ovo je Denverov poraz, ne njihova pobeda.

 

Iskreno, voleo bih da pobedi Dalas, jer ako prodje Minesota bice to najgori sampion od bubble Lejkersa, a i sire. Bas ogavna ekipa, bez nekog veceg kvaliteta.

 

Nebalansirane konferencije cesto daju loseg sampiona, ne pamtim da je bio ovako lobsided kvalitet od ranih 2000ih i three peata Lejkersa.

 

Finale Istoka je maltene play-in Zapada po kvalitetu kosarke koji smo videli u ovom PO.

  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

35 poena sa šutem iz 47% je in handcuffs znači, nakon onakvog napadačkog perfomansa bolje da ćuti i zahvaljuje se KATu i McDanielsu što su ga spasili nego što lupa gluposti i maše publici.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
31 minutes ago, McLeod said:

 

Nista netacno nije receno. Zaspao sam posle prvog poluvremena btw, bilo mi je sokantno da vidim rezultat drugog. I bez gledanja, ne znam kako su uspeli sa odlicnom odbranom na prvom mestu gde su sve zakljucali i terali ih na ocajne suteve u prvom poluvremenu prime 60 u drugom.

 

Jedan od najtezih throw-ova u istoriji sigurno, Minesoti svaka cast, ali kako god da su odigrali u drugom posle onakvog prvog poluvremena, ovo je Denverov poraz, ne njihova pobeda.

 

Iskreno, voleo bih da pobedi Dalas, jer ako prodje Minesota bice to najgori sampion od bubble Lejkersa, a i sire. Bas ogavna ekipa, bez nekog veceg kvaliteta.

 

Nebalansirane konferencije cesto daju loseg sampiona, ne pamtim da je bio ovako lobsided kvalitet od ranih 2000ih i three peata Lejkersa.

 

Finale Istoka je maltene play-in Zapada po kvalitetu kosarke koji smo videli u ovom PO.

Brate, čitajući tebe ponekad se zapitam da li je Elon Musk u pravu kada tvrdi da živimo u simulaciji. Ova tvoja predviđanja po pravilu ne samo da se ne ostvare, nego odu u totalnu suprotnost. Neka vrsta glitch in the matrix sorta speak. 

 

Možda bi mogao da kopiraš George-a iz Seinfeld-a (vidi dole), gde bi ti bio kraj?
 

Quote

If every instinct you've had is wrong, then the opposite would have to be right. 

 

Edited by Darko
  • Like 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, stefan81888 said:

Zanima me kako će izgledati odbrana Minesote protiv tima koji ima 2 beka koji umeju da vode loptu, za promenu. 

 

 

Baš me zanima koga će staviti na Luku jer je i veći i jači od Mareja pa neće moći NAW i McDaniels baš toliko da ga izmuče dok ima loptu. Edwards jeste jak ali mislim da bi mu to bila baš velika potrošnja u odbrani i da ne bi bio toliko efikasan u napadu kao u ovoj seriji.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, McLeod said:

 

Nista netacno nije receno. Zaspao sam posle prvog poluvremena btw, bilo mi je sokantno da vidim rezultat drugog. I bez gledanja, ne znam kako su uspeli sa odlicnom odbranom na prvom mestu gde su sve zakljucali i terali ih na ocajne suteve u prvom poluvremenu prime 60 u drugom.

 

Jedan od najtezih throw-ova u istoriji sigurno, Minesoti svaka cast, ali kako god da su odigrali u drugom posle onakvog prvog poluvremena, ovo je Denverov poraz, ne njihova pobeda.

 

Iskreno, voleo bih da pobedi Dalas, jer ako prodje Minesota bice to najgori sampion od bubble Lejkersa, a i sire. Bas ogavna ekipa, bez nekog veceg kvaliteta.

 

Nebalansirane konferencije cesto daju loseg sampiona, ne pamtim da je bio ovako lobsided kvalitet od ranih 2000ih i three peata Lejkersa.

 

Finale Istoka je maltene play-in Zapada po kvalitetu kosarke koji smo videli u ovom PO.

 

Mozda treba da odmoris malo od NBA 🙂

 

Meni je ova prva sezone posla vise od dvadest godina negledanja. Ovaj je PO dosta zabavan, neman neki set standard za šta da usporedim posle toliko vremena. 

 

Denver je jako dobra ekipa ali izgleda mladji timovi vec znaju da ih procitaju. 

 

I ja bi voleo da pobedi Dalas ali ce im trebali dosta energije, koje do sad nisu pokazali u ovom PO-u.

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...