Jump to content

Recommended Posts

Posted (edited)

Onaj tko čita između redova je vidio i nakon serije sa LAL da to nije ona suverena ekipa od lani. Iako su rutinirali Sotu u dva meča u gostima ipak 3 poraza kući i ona blamaža od 45 razlike u 6. u ovoj seriji je najbolji pokazatelj da dalje ide bolja ekipa. A nama ostaje žal šta je ovako uzbudljivoj  seriji ipak morao doći kraj. 

Edited by bodo
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

I uz domacinsko sudjenje sipak. JOs imali plus 20

Odlicno je Jokic dominirao u 4/4, prvo ciglario do 4/4 kada je ubacio 1 trojku a na drugoj strani je jos bolji bio, pa su mu skinuli 10 offa i nista nije mogao da odbrani.

 

 

18 minutes ago, Don Dusko said:

Delicu banove ako neko ovde bude kukao kako su sudili protiv Denvera.

Tim koji u game 7 ispusti 20 razlike i dozvoli da izgubi 10 razlike nije izgubio zbog sudija!

 

Cestitke Wolwsima a Denver jbg imaju utesnu nagradu u vidu EMVIPIA.

 

ovaj lik gore provocira citavu seriju kako su sudije pomagale denveru...

  • Like 1
  • Ha-ha 3
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Jebi ga, ovaj poraz ide na dušu Booth-u i organizaciji, ne osvajaju se titule sa Reggie-em. Kladio se na novajlije i nije se isplatilo. Mada da je Murray bio zdrav, veoma je moguće da do ovoga ne bi došlo. U svakom slučaju, veliki rizik je bio, kako se ovde kaže "margins were razor thin". 

 

Ostavite Malone-a na miru, ovog tima ne bi bilo bez njega. Suviše se lako zaboravlja njegova zasluga u pravljenju ovog tima i koliko je verovao u jezgro. 

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Don Dusko said:

Game 7? Danas je bio odlican jbg. Poenterski 35p jbg... To sto su Jokic i on jedini bili raspolozeni za poentiranje je druga stvar.Jes izgubio lopte neke nakraju ali koliko je bila u njegovim rukama jbg.

Anthony Edwards tiha partija i odjednom bum trojka koja je verovatno i prelomila mec(92-82)

I ta bum trojka i prikucavanje Rida pre toga su došli posle greške Mareja. Nedopustiva nedisciplina u igri u G7. I onaj drugi klip koji si nakačio isto Jokić nije kriv, KCP okrenuo dupe igraču. 

U svakom slučaju čestitke boljoj ekipi koja je više želela i više se cimala što se vidi i po ofanzivnom skoku.

11 minutes ago, Radalek said:

Cestitke boljoj ekipi. Ispustena sansa na pocetku trece kad su brzo otisli sa +15 na +20 i opustili se i dopustili 10 lakih poena potom. Onda ih je uhvatio grc a Sota je nastavila da pogadja. Steta jer stvarno verujem da su i Boston i pogotovu Dalas mnogo bolji matchup za njih. Ako uspeju da vrate Browna a Braun i Watson naprave sledeci korak u razvoju, optimista sam za sledecu godinu.

KCP na trejd listu, super je igrač, ali prečesto povređen  + Denveru treba sveža krv i još jedan bol hendler.

KCP, Čančar, Nađi i pikovi i mogu da dovedu dobrog igrača. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Darko said:

Jebi ga, ovaj poraz ide na dušu Booth-u i organizaciji, ne osvajaju se titule sa Reggie-em. Kladio se na novajlije i nije se isplatilo. Mada da je Murray bio zdrav, veoma je moguće da do ovoga ne bi došlo. U svakom slučaju, veliki rizik je bio, kako se ovde kaže "margins were razor thin". 

 

Ostavite Malone-a na miru, ovog tima ne bi bilo bez njega. Suviše se lako zaboravlja njegova zasluga u pravljenju ovog tima i koliko je verovao u jezgro. 

 

ne treba zaboraviti ni sandra mamukelashvilija i devonte grahama u pretposlednjoj utakmici rs gde je denver takodje prosuo dvadesetak razlike i izgubio. 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Denver je ove godine kroz celu sezonu radio ono što sam pričao za Lejkerse sve ove godine da ne može da se radi ako želiš titulu, a to je da nema igre na prekidač , on i off . To ti se uvek obije o glavu, moraš da usvojiš jedan nivo igre i da se trudiš da to uvek bude tako.

Taj kratki off u trećoj četvrtini kad su mislili da je sve gotovo im je došao glave. Posle su dekoncetracija i kosmička pravda učinili svoje.

 

U meni se za nastavak sezone  bore dva vuka, jedan koji mrzi Boston i drugi koji obožava Tejtuma

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Урош19 said:

Tek sam sad skontao da je Jokić odigrao 47 minuta, nije ni čudo što je geknuo u drugom poluvremenu.

Jokić nije u baš najboljoj fizičkoj spremi, prošle godine je definitivno imao više kondicije. Mislim da se malo ubucio. 

 

Dobro bi mu došla jedna reprezentativna akcija :classic_wink: Uzeo je prsten u sezoni posle igranja za repku, mislim da je pomoglo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Don Dusko said:

 

Jokic...

 

Popravio odbranu... Kako ono beše, neće to Jokić dozvoliti u G7 😄


Za mene pomalo neočekivano, baš sam mislila da će Denver ovo iščupati na iskustvo i šampionsku energiju. Svaka čast Vukovima, bili su konzistentnije kvalitetnija ekipa u ovoj seriji. 
 

Na kraju Gobert sa tim poenima, posle Davidovca i on se noćas kvalitetno olakšao po svojim pljuvačima!

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, bodo said:

Ja znam za koga ću navijati da uzme titulu iako to  naprosto spada u SF. Indiana. Pridobili su me ove sezone. 

Rick Carlislie, jedan od najboljih trenera👍

 

Ja sam uz Dallas ali Luka je previse rovit da ovo izvuce.

 

Nazalost ovo je godina kada ce zeleni se veseliti🤦‍♂️

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zeleni imaju taj luksuz da mogu da čekaju kroz finiš plej ofa da im se član prve petorke potpuno oporavi od povrede, dok u ostalim timovima izgiboše na terenu i zdravi i povređeni.

 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

jbg ista stvar koja je denveru ponavlja cele sezone i kroz PO

kad god se dobije malo lufta, odmah lako cemo pristup

to ih je kostalo i 1. seeda

u svaku tekmu sa lejkersima su usli tako, pa i u ovu seriju

i nocas na +20 ista prica, a ovi mladi i gladni i nisu ispustili poklon

dobro, valjda ovo debelom olaksa odluku za olimpijske

mislim da i u USA oseca taj neki pritisak da olimpijada jednostavno mora da se igra

a ako i ode tamo, nadam se da curry nece da ga dozira 15min po tekmi

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
1 hour ago, Miki28 Teoljub said:

Rick Carlislie, jedan od najboljih trenera👍

 

Ja sam uz Dallas ali Luka je previse rovit da ovo izvuce.

 

Nazalost ovo je godina kada ce zeleni se veseliti🤦‍♂️

Meni Dallas ne ide pa ne ide. A ako ne Pacersi zašto da ne i Sota. I jednima i drugima to bi bila prva titula. A inače svojevremeno sam  obožavao Regie Millera. 

Edited by bodo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...