Jump to content

Recommended Posts

Dzamal je uzasan veceras. Poubacivao je vecinu onih njegovih stepbek poludistanci i to spasava sveopsti utisak. Ali bespotrebno ulazi u duele poput ovoga sad, trosi snagu umesto da koristi blokove i agresivnije igra licem ka kosu, narocito kad ga Rivs cuva.

Edited by Sombor Shuffle
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Sombor Shuffle said:

Dzamal je uzasan veceras. Poubacivao je vecinu ovih njegovih poludistanci, i to spasava utisak. Ali bespotrebno ulazi u duele poput ovoga sad, trosi snagu umesto da koristi blokove i agresivnije igra licem ka kosu, narocito kad ga Rivs cuva.

Mislim da je ovo tipican Marej i da je na kraju jedno dobro poluvreme odigrao, pasivnost Jokica u drugoj cetvrtini je problem za Denver.

Gordon sjajan, mada umeo je cesto da nestane u nastavku, polse vrhunskog poluvremena.

5 minutes ago, Урош19 said:

Au suđenja lele lele, Lebron skočio na leđa Gordonu sudije ništa

Na obe strane je lose...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Steta za onaj prilicno los prvi faul Jokare, koji je dosta uticao na rotacije i agresivnost u odbrani. Lejkersi konacno nisu ispogadjali sve zivo u prvih 15 minuta, ali zato Denver mozda i najlosije sutira za 3 u dosadasnjem toku serije.
2. poluvreme mora bolje i to od samog starta. Pre svega dosta odlucnije. 
Lejkersi su propustili dosta prilika da odu na bezbednu dvocifrenu razliku, ali to nece biti slucaj ceo mec.  

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Crni said:

Mislim da je ovo tipican Marej i da je na kraju jedno dobro poluvreme odigrao, pasivnost Jokica u drugoj cetvrtini je problem za Denver.

Gordon sjajan, mada umeo je cesto da nestane u nastavku, polse vrhunskog poluvremena.

Na obe strane je lose...

Pustili su malo jaču igru što mi se sviđa ali da imali su propusta, sećam se sad na prvu trokorak Lebrona i onaj čist koš faul Rivsa koji iz nekog razloga nisu priznali.

Link to comment
Share on other sites

Da nije Aaronove dominacije na skoku, mrka kapa za Grumenja. Lejkersima takođe nešto fali, apsolutno nijesu u stanju da materijalizuju lošu igru protivnika, tj. i kada uspiju da se rezultatski odlijepe kao da ne znaju kako da vođstvo sačuvaju ili uvećaju. Opet imamo sličan obrazac toka utakmice, vidjećemo da li će i konačni rezultat biti u skladu sa pomenutim obrascem...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Samo da dobam u Embidovu kolekciju jajarskih poteza od veceras


Ne vidim kako ovo moze da prodje bez suspenzije, uspeo je da povredi Robinsona, koji se nije vracao do kraja utakmice i ko zna kad ce.
Ali "moja gledanost i rejtinzi", tako da ocekujem precutno odobravanje i ponovo 20 bacanja u narednoj, samo da serija potraje sto duze.

Edited by Sombor Shuffle
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Sombor Shuffle said:

Samo da dobam u Embidovu kolekciju govnarskih poteza od veceras


Ne vidim kako ovo moze da prodje bez suspenzije, uspeo je da povredi Robinsona, koji se nije vracao do kraja utakmice i ko zna kad ce.
Ali "moja gledanost i rejtinzi", tako da ocekujem precutno odobravanje i ponovo 20 bacanja u narednoj, samo da serija potraje sto duze.

Jedva čekam njegov neizbežni raspad

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Crni said:

Mislim da je ovo tipican Marej i da je na kraju jedno dobro poluvreme odigrao, pasivnost Jokica u drugoj cetvrtini je problem za Denver.

Gordon sjajan, mada umeo je cesto da nestane u nastavku, polse vrhunskog poluvremena.

Na obe strane je lose...

Ovo je ono na sta sam mislio. Ako ne moze da resi Rivsa i Rasela licem 1 na 1, onda imamo problem i to ozbiljan.

Link to comment
Share on other sites

Lejkersi da pogadjaju kao u prve 2, bilo bi ponovo -15, ali ispromasivase sve veceras za 3, kao i Denver uostalom.
Doduse nije bilo ni realno ocekivati da ih onako ide non stop. 
Odjednom u vodjstvu, pomalo neocekivano, ali necu se zaliti. :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Sombor Shuffle said:

Samo da dobam u Embidovu kolekciju jajarskih poteza od veceras


Ne vidim kako ovo moze da prodje bez suspenzije, uspeo je da povredi Robinsona, koji se nije vracao do kraja utakmice i ko zna kad ce.
Ali "moja gledanost i rejtinzi", tako da ocekujem precutno odobravanje i ponovo 20 bacanja u narednoj, samo da serija potraje sto duze.

Prespavao sam ovaj mec slobodnih bacanja Embida, sad vidim da je na sve to bio aprijatan...

Cini se da ovaj odnos sudija samo cine medvedju uslugu Nigerijcu koji voli da se pravi Francuz na americki nacin.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...