Jump to content

Recommended Posts

@alpaka Bereta Sida Iskreno, mislim da je veci problem u ocajnoj i odbrani i pre svega defanzivnom skoku nego u napadu. Naravno, idiotski turnoveri su TM naseg napada.

 

EDIT: Evo dok napisah ovo, DLo baca pas Hacimuri 5 metara u aut :ajme:  Izrazito neinteligentna ekipa, ne mozes kriviti ni nesrecnog Hama za sve. 

Edited by delgado
Link to comment
Share on other sites

Just now, delgado said:

@alpaka Bereta Sida Iskreno, mislim da je veci problem u ocajnoj i odbrani i pre svega defanzivnom skoku nego u napadu. Naravno, idiotski turnoveri su TM naseg napada, 

 

Na odbranu zasad ne mozemo imati nijednu zamjerku. Par propusta kod losijih closeouta na tricama Jokica i MPJa plus glupa pomoc sa strong sidea u prvom napadu Nuggetsa na utakmici al opcenito dobra odbrana. Izgubljene lopte su razlog sto vec ne vodimo dvocifreno. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

AD fantastičan :Hail::Hail: :Hail:i mislim da je ovo kako igra jedini način da Lejkersi dobiju. Mora konstantno da napada Jokića, ali je on u jednom trenutnku još lani izgubio samopouzdanje i vjeru u sebe u duelu sa Nikolom. Večeras je konačno shvatio da može. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Dejvis plese, Rasel roka rafalno, dok se Marej, Poup i Braun propisno brukaju.

Izgleda da je ova noc ta, ne bi mi bilo zao, prosto previse se slepaju na ledjima Jokica i Portera cele sezone, dobro i Gordona, ali Marej koji van rezona fura celu sezonu.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ne može Jokić da uzme 5 od 46 šuteva Denvera (od kojih je jedan bilo tek bacanje lopte na koš da ne istekne napad) protiv dobrih ekipa. On je od početka ovog meča u svom pasivnom modu i to je siguran put u poraz Denvera. Vidjećemo kako će otvoriti drugo poluvrijeme...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Aaa Miki tu si, kad je season on the line, dobro je. Sad sam se cuo sa Drakijem, i on se probudio za drugo poluvreme.

Par puta King preuzeo SNSovca i odigrao odbranu jako u kost i dobro ispalo. Da nije ovo cuveno iznenadjenje Hama ?

Inace, nerealna poluvremena i Davisa i DLoa, ako se bledi kompanjoni Rivs i Hacimura ne ukljuce pisi propalo. Vidi se da su se usrali, ruke im drhte, mase se ziceri i bacaju lopte u bunar.

 

Damn, da budem iskren @alpaka Bereta Sida & @Miki28 Teoljub sad bih dao vecu minutazu Torketu u drugoj. Deluje da igra najbolje od pocetka sezone, poceo je cak i da napada prodorom i stvarno odigra dobru odbranu-hustle. Ocigledno je ubio moral Ruiju, a ovaj se oseca najbolje u zivotu pod Hamovom palicom

Link to comment
Share on other sites

Samo 7p van trojca LBJ-AD-DLo. Mora da se nadje nacin da se ukljuce i ostali inace smo najebali

Ne zaboravljamo AD, svaki napad igramo na njega pa sta bude. 

LBJ nek se fokusira na odbranu i nek cuva Jokica... Promasi zicer malopre

Link to comment
Share on other sites

Dejvis odbranio Jokica posle dugog zidanja na postu, sad sam sve video. Rivs konacno trojka.

Hacimura mi za sad ostavlja najgori utisak na terenu, dopusta da ga Gordon bas rastura.

Is it Torian Prince time ?

Link to comment
Share on other sites

Ne igraju Lejkersi nista posebno u odnosu na Denver. Sutiiraju odlicnih 9-15 za 3 dok Denver sutira ocajnih 6-23, skoro svi ti sutevi su bili otvoreni. To vidim kao kljucno za 20 razlike. Prosto ne ide ih sut danas dok ove bas ide plus Dejvis i Rasel igraju savrsene meceve za sad bukvalno.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...