Jump to content

Recommended Posts

Eto sta se jos desava kad pojma nemamo, Draymond 5/5 trice na poluvremenu zapalio se kad je najgore po nas. Sutiraju Warriorsi trojke kao na igrici.

Odbrana je pretuzna, nije ni napad mnogo bolji, uglavnom se pucaju neki desperation sutevi. Dejvaro brate, zasto... 

Link to comment
Share on other sites

Sakramento je imao idealnu situaciju na poluvremenu. +20 bez maltene ikakvog doprionsa Sabonisa (2 poena i poneki skok i asistencija). Ali je zato neki ruki Elis, koji je tu pre svega da igra odbranu, ubacio 7 trojki u tom delu utakmice.
Naravno, Oklahoma brise tu prednost u trecoj i preuzima vodjstvo odmah na startu 4/4. U poslednja 3 minuta se ulazi trojkom ponovo Elisa za +1 Sakramenta. To su bili jedini njihovi poeni u zadnja 4 minuta utakmice, dakle nista do kraja. 

Mislim da su oni peceni, i da su im povrede Hertera i narocito Monka prakticno okoncale sezonu tj. bilo kakva nadanja. 
Ne bi me iznenadilo da padnu na 10 mesto, ali kako god, ne verujem da imaju sanse protiv bilo koga. Bez obzira na 4-0 protiv Lejkersa u sezoni, i to poslednja bez ove dvojice. Znamo svi da se to nece desiti. :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Klipersi da se ovako posprdaju bez Kavaja i Hardena i to usred Finiksa... tose nisam nado. 😅
Ovaj mec pokazuje koliko je Nurkic bitan za ovakav sastav Sansa. Retko se vidja ovakvo unistavanje na skoku. Doduse, vise je bilo do nemoci da se uhvati bilo sta na ofanzivnom, posto je cela ekipa sutirala kao nogama.

Nisam ocekivao da se ovako zakomplikuje nakon prethodna 2 dana, tj. nedelje i veceras.
Najvise su Finiks i Lejkersi zakomplikovali stvari, a i na Istoku nije jos sve jasno. 
Bice po svemu sudeci cak i poslednji dan nekoliko zanimljivih duela koji odlucuju o pozicijama.

 

 

ovo ne zvuci dobro

Edited by Sombor Shuffle
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Izgubio Finiks, izgubio Sakramento, ali dzabe kad se po 100ti put ove sezone desava sranje i mi gubimo utakmicu.

Ne mozemo nista da odbranimo kad igramo bez Dejvare posebno protiv GS i opet tona prepustenih off sk rivalu kada se kao hvatao prikljucak. 

Otvorila se sansa da konacno zgrabimo neko ok plejin mesto kad ono izadje Dejvis i padose obe utakmice u vodu. Imali bi legit sansu za pobedu u obe utakmice da je odigrao.

 

Bas teska sezona, cele sezone deluje da je hemija u ekipi losa i to svedoci sto svaku utakmicu otvaramo sa minusom, pa se vracamo, pa opet gubimo i tako u krug. Teska prica sada, mozda me najvise brine sto iz ove perspektive nisu mi ni James ni Davis sigurni za te plejin meceve da ce da igraju 100% a i u kakvom ce stanju biti. Kao da dizu ruke od sezone i gledaju samo da se ne povrede. 

 

Link to comment
Share on other sites

Mislim da se Sac i definitivno mentalno raspao. Lomi se rezultat protiv OKCa a oni četiri otvorena šuta za tri u istom napadu promašuju. 

Uprkos pobedi Tandera, sve sam više u ubedjenju da će neka od ovih feleričnih iskusnjara ekipa da ih navuče već u prvoj rundi. 

 

Meanwhile Pelikani se grčevito drže za šesto mesto, potpomognuti mini-eklipsom Sunaca. 

Link to comment
Share on other sites

100% true

 

https://www.threads.net/@vanessa_lea_otero/post/C5hhvJpMUE1?deeplink_ig_tifu=1&tifu_login=True

Quote

The WNBA has only been in existence 26 years, which means that the women playing in college for just the last few years have been the first ones for which, for their entire lives, a professional basketball career was a possibility. That’s one reason the women’s college game is so great today.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Evo ovde da izjavim da ne verujem ništa Sunsima. Mogu oni da odigraju neke fenomenalne utakmice, da dobiju svakog itd ali u best of 7 seriji ne verujem im ništa, prosto nemaju nikakav kontinuitet niti minimum neke takmičarske ozbiljnosti. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Biston bez suta je podlozan gubitku od bukvalno bilo koga...lepo se vidi da ce Istok osvojiti naslov prvaka negde ...ne mogu toliko da dobacim u buducnost.Eh,kad se setim pre 2000, neka se druga pesma pevala istocno od Misisipija.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...