Jump to content

Recommended Posts

Dokaz da je uredjen sistem sve i svja..rukiji i mladjarija Denvera bolja od Portlandjana.Ko sto neko napisa za Portera i Bjelicu, nasli su lepu rolu u GSW,a cim izadjose, nestanak pa penzija.

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, MrTwister said:

SG je realno najtanja pozicija, osim ovih 5-6 vrhunskih ovo ostalo je sad skoro sve neki prosjek ili declining igraci.

 

mitchell booker edwards bane kcp green simons vassell sexton white lavine caruso ivey suggs hield beal herro trent reaves melton

 

antetokounmpo markkaken green randle jjj towns smith johnson mobley johnson siakam banchero harris williamson grant kuzma isaac hachimura collins nance

 

 

mozda si u pravu, ali ovi neki bekovi, igraci zadatka™ kao caruso, kcp, suggs ili melton se ne cene previse...

Link to comment
Share on other sites

Gledamo mnogi sigurno ali nas je verovatno sramota da pisemo utiske, igra se bas rekreativno. Klipersi ne znaju gde je levo, nece biti favoriti protiv Ziona i kompanije ko god tu da bude cetvrti i peti. 

Link to comment
Share on other sites

ocekivao sam da ce delon wright imati vecu rolu u heatu. deluje kao bas pravi heat culture igrac™. odron sut i dobra odbrana. mozda treba jos vremena da prodje svaki level kulturizacije.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ja kad god sam gledao Klivlend oni su bili mizerija,,kad ono bacim pogled na tabelu,a oni treći na Istoku..da fak :classic_blink: Ili se tako jednostafno trefilo (Hjuston i sinoć Majami) ili nemam pojma o čemu je reč..

 

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Drug Crni said:

Ja kad god sam gledao Klivlend oni su bili mizerija,,kad ono bacim pogled na tabelu,a oni treći na Istoku..da fak :classic_blink: Ili se tako jednostafno trefilo (Hjuston i sinoć Majami) ili nemam pojma o čemu je reč..

 

Povrede. Nisu bili kompletni vecinu sezone. Sad je Spida out vec neko vreme. Kad su kompletni, to definitivno izgleda dobro.

  • Like 2
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Quote

The Lakers' offensive ranks since the starting five change (1/13):

74.7% shooting at rim (1st)
43.1% from corner (2nd)
41.1% non-corner (1st)
41.7% overall from 3 (1st)
59.4% eFG% (1st)
107.3 half-court offRTG (2nd)
121.7 offRTG (2nd)
Transition eff (1st)


Eh jos da odbrana nije na matadorskom nivou…

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...