Jump to content

Recommended Posts

There is no one stat that fully captures Merrill’s new reality as one of basketball’s most valuable shooters, but this one comes close: He is attempting 17.7 3-pointers per 100 possessions this season, which is the highest mark of any player in history who has logged at least 300 minutes in a season. Merrill’s rate of attempts edges out Stephen Curry’s 2020-21 season as a plague-year Atlas (17.5) and James Harden’s 2018-19 attempt in Houston to break modern scoring and usage records (17.6)—all while he’s been shooting at a 43.2 percent clip. Or maybe it’s easier to think of Merrill as Double-Time Kyle Korver: He is attempting the same number of 3s per game as Korver did in 2014-15, his lone All-Star season, in nearly half the number of minutes. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Čujem da su braća Adetokumbo viđena u Dalasu i da se raspituju o lopti kojom je igrano noćas... Smor partija Luke, još veći smor je partija Embida, kao kad dovedeš ortaka od 210 cm na termin, a on tek završio karijeru u Belgiji sa 39 godina. I dalje Kobijevo mrčenje Raptorsa sija kao zlato, a o Đordanu da i ne govorimo...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, freethrow said:

... Smor partija Luke,

 

jesil' video hajlajce? baš strava poeni na hiljadu načina, omiljeni mi je neki step-u-stranu iz mrtvog ugla sa strane

 

baš je nehuman luka, gde baš hawksima koji su trade-downovali sa trećeg mesta da izaberu trajčeta umesto dončare all he need is suvo meso & rakija

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

KD je dao svega 55 na jednoj utakmici. Nevjerovatan podatak imajuci u vidu da je jedan od najvecih ako ne i najveci strijelac u istoriji Nba.

 

Od aktivnih igraca ispred njega su Luka, Lillard, Mitchell, Embiid, Booker, Lebron, Steph, Harden, Beal, Klay itd itd.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Don Dusko said:

Jbt Sansi su uspeli da izgube od Indiane?

A šta to fali Indiani? Jesi li uopće pogledao koji njihov meč? Prvi napad lige i prvi u asistencijama. Istina i primaju dosta ali za dobiti ih ima da otegneš onu stvar. Noć prije dobili i Phillu. Pucaju od atletike. Ja bih ih mogao gledati stalno. Phoenix ispustio +17 ali momci se hustlom vratili i dobili meč. Hats off to them. 

Edited by bodo
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Siakam odlično igra od kad je trejdovan, baš mu je prijala promena sredine. Još se Sunsima povredio Nurkić aka jedini funkcionalni visoki.
Šta se desilo sa Nurkicem, to im može biti baš problem, bolje da su Biomba ostavili za minimalac.

Послато са SM-A135F помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, bodo said:

A šta to fali Indiani? Jesi li uopće pogledao koji njihov meč? Prvi napad lige i prvi u asistencijama. Istina i primaju dosta ali za dobiti ih ima da otegneš onu stvar. Noć prije dobili i Phillu. Pucaju od atletike. Ja bih ih mogao gledati stalno. Phoenix ispustio +17 ali momci se hustlom vratili i dobili meč. Hats off to them. 

Ma nema problema sa Indianom. Nego sam onako uspavan video da imate +15 pa kad sam pogledao jutros vidim uspeli da okrenu pa rekao da pitam kako. :D

(znam da 15 razlike u danasnje vreme nije velika razlika).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Don Dusko said:

Ma nema problema sa Indianom. Nego sam onako uspavan video da imate +15 pa kad sam pogledao jutros vidim uspeli da okrenu pa rekao da pitam kako. 😄

(znam da 15 razlike u danasnje vreme nije velika razlika).

Istina. Phoenix je pre niti desetak dana nadoknadio - 22 protiv Kingsa na 5 minuta i nešto pre kraja. A šta se tiče same Indiane postaju mi sve draži na istoku. Možda nisu Championship kalibar ali su atraktivni za gledanje. Bar meni. A skinuli su Buckse već 4x, Phillu 2x i Boston činim se 2x. Znači ozbiljni timovi. Potkrali su se i poneki čudni porazi ali ruku na srce svi timovi prolaze kroz to tokom jedne duge sezone od 82 utakmice. 

Edited by bodo
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, bodo said:

A šta to fali Indiani? Jesi li uopće pogledao koji njihov meč? Prvi napad lige i prvi u asistencijama. Istina i primaju dosta ali za dobiti ih ima da otegneš onu stvar. Noć prije dobili i Phillu. Pucaju od atletike. Ja bih ih mogao gledati stalno. Phoenix ispustio +17 ali momci se hustlom vratili i dobili meč. Hats off to them. 

Fali im najbolji igrac

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, bodo said:

A šta to fali Indiani? Jesi li uopće pogledao koji njihov meč? Prvi napad lige i prvi u asistencijama. Istina i primaju dosta ali za dobiti ih ima da otegneš onu stvar. Noć prije dobili i Phillu. Pucaju od atletike. Ja bih ih mogao gledati stalno. Phoenix ispustio +17 ali momci se hustlom vratili i dobili meč. Hats off to them. 

Falio im je Halibarton, alfa i omega ekipe i all star starter. Ujedno i 2. mec u dve veceri + Finiks kompletan i Buker ubacio 62 poena.
Dakle definicija katastrofalnog poraza, cak i da je u pitanju jaca ekipa od Indijane.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...