Jump to content

Recommended Posts

1 hour ago, Chaos Is Me said:

Ali ne za Jonesa.

 

Evo ga dežurni dušebrižnik. ti sigurno znaš šta je bolje za njega od njega samog.možeš mislit. ovo spada u vrlo pretenciozne izjave.

Edited by bodo
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, bodo said:

Evo ga dežurni dušebrižnik. ti sigurno znaš šta je bolje za njega od njega samog.možeš mislit. ovo spada u vrlo pretenciozne izjave.

 

Cekaj Bodo, nije lepo. Jel bi isto govorio da je potpisao ovakav ugovor za Lejkerse ili Denver? 

 

Odlican posao za Finiks, nema sta, ali poprilicno zbunjujuci sa finansijske strane za samog igraca. Sumnjam da bas nije mogao bolji ugovor da nadje. 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Horium said:

 

Cekaj Bodo, nije lepo. Jel bi isto govorio da je potpisao ovakav ugovor za Lejkerse ili Denver? 

 

Odlican posao za Finiks, nema sta, ali poprilicno zbunjujuci sa finansijske strane za samog igraca. Sumnjam da bas nije mogao bolji ugovor da nadje. 

The chance to play for the Phoenix Suns made the most sense on a lot of levels to me and my family, beginning with the way Mat Ishbia and the front office recruited me to how coach showed me how I can significantly impact a team that has a real opportunity to challenge for an NBA title as their starting point guard,” Jones told ESPN on Saturday.

“My agent walked me and my family through multiple free agent offers and sign-and-trade proposals at a number of different financial levels,” Jones added, “but the Suns’ opportunity is where I can best maximize my value for a return to free agency next year as well as give myself a chance to be part of what I think will be a special team and season

 

Prije nego se daju neke bombastične izjave neka se provjere informacije. 

Edited by bodo
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, bodo said:

The chance to play for the Phoenix Suns made the most sense on a lot of levels to me and my family, beginning with the way Mat Ishbia and the front office recruited me to how coach showed me how I can significantly impact a team that has a real opportunity to challenge for an NBA title as their starting point guard,” Jones told ESPN on Saturday.

“My agent walked me and my family through multiple free agent offers and sign-and-trade proposals at a number of different financial levels,” Jones added, “but the Suns’ opportunity is where I can best maximize my value for a return to free agency next year as well as give myself a chance to be part of what I think will be a special team and season

 

Prije nego se daju neke bombastične izjave neka se provjere informacije. 

 

ti verujes da je pre izabrao da igra za minimalac nego da dobije negde drugde nekih 10-15 miliona?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, gggggggg said:

 

ti verujes da je pre izabrao da igra za minimalac nego da dobije negde drugde nekih 10-15 miliona?

Nebitno. Potpis je stavio za Phoenix. Sigurno ima neku računicu koja god da je. A ja mu nisam držao svijeću. 

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Don Dusko said:

Bodo brate, nemoj biti toliko agresivan prema drugima ako vec kritikuju potez Sansa.

Nije lepo.

 

??? 

 

Ko kritikuje potez Sansa? 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Don Dusko said:

Msm potez igraca. Chaos je napisao za njega. A onda je Bodo malo agresivnije odgovorio.

Ja sam samo napisao izjavu samog igrača. Ako je on donio odluku da mu je potpis za Sunse najbolja stvar u ovom trenutku unatoč  drugim ponudama možda i lukrativnijima tko smo mi da to kritiziramo i osporavamo. Dajte malo realnosti. Ali ok ako sam ja prešao granicu nema problema posut ću se pepelom. 

Link to comment
Share on other sites

Bojao sam se da bi Džons mogao da ode u Nagece, ali dobro je da se prešaltao u Sanse.

 

Sansi su dobili ono što im je prošle sezone falilo, a to je jak back up plej koji može u nekim situacijama i starter da bude, ali da ekipa ne slabi. On je lagano igrao i sa jednim Morentom u postavi i dobro se pokazivao u plej ofu. Nejasno mi je što nije zakačio neki jači ugovor.

 

Od poznatijih imena ostadoše još Furnije, Hejvord i Fulc. Prva dvojica su bivši igrači, ali mi je nejasna situacija sa Fulcom, izgleda da je negde zapelo kod pregovora između njega i Orlanda, izgleda da ceni sebe više, nego što treba, pa me ne bi čudilo da i on potpiše negde za minimalac.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

evo ga avgust i jos par dana do sestog, kada markkanen moze da potpise produzenje sa jazzom. ako ne potpise odmah sestog, nego vec prvog sledeceg dana, sedmog avgusta, onda nece moci biti trejdovan do sledece ofsezone jer je trade deadline 6. februara.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Odličan igrač , samo povrede ga sjebale

 

Greška mu je bila što je otišao u Boston, trebao je da ostane u Utah jer se bio taman nametnuo kao franšizni igrač, od kad je prešao u Boston krenuli su baš maleri da ga teraju sa povredama. 

Link to comment
Share on other sites

da se samo jos napise, jer ce biti bitno kasnije. jarrett allen produzio ugovor za jos tri sezone, za 30 miliona po sezoni. sto znaci da ima ugovor za sledecih pet sezona. sledece dve za 20m po, od trece za 30m. 

 

imo ovo je produzenje ugovor cisto da mu cena ne padne tokom sledeceg trejd deadlinea i offsezone kada bi mu ostala jos jedna sezona ugovora. ovako ako opet bude neki neuspeh za cleveland, moci ce ga trejdovati za nesto konkretnije. moze jos biti trejdovan i tokom sezone jer mu se restrikcija skida 31. januara. nedelju dana pre tread deadlinea.

 

sada imaju veliku cetvorku zasiguranu ugovorima na bar jos cetiri sezona. mitchell je tu najstariji sa 28, tako da ima jos dovoljno vremena za ovaj core da pokaze sta moze, a ako ne onda imaju solidne trade pieceove.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Quote

DID YOU KNOW: With Gordon Hayward retiring, Paul George is now the last player remaining from the 2010 NBA Draft Class.

Other notable names from the 2010 Draft:

 

John Wall

Evan Turner

DeMarcus Cousins

Eric Bledsoe

Avery Bradley

Hassan Whiteside

Lance Stephenson

 

Link to comment
Share on other sites

453861185_985498366919060_21352736863457

 

nadrealno da ovi carevi sa ovom timcinom nisu uzeli ni jednu titulu. pa lebron bi sa ovim timom uzeo barem 3-4 titule u nizu. opusteno.

treba zaista ugasiti fransizu i sve pare preusmeriti u skvos ili zenski fudbal.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Last four years (regular and postseason):

 

Plus-Minus: 1. Nikola Jokić (+2,229) 2. Jayson Tatum (+2,182) 3. Jrue Holiday (+2,042)

 

Field Goals: 1. Nikola Jokić (3,501) 2. Jayson Tatum (3,304) 3. Luka Dončić (2,392)

 

Assists: 1. Nikola Jokić (2,942) 2. Trae Young (2,898) 3. Luka Dončić (2,696)

 

Rebounds: 1. Nikola Jokić (4,204) 2. Rudy Gobert (4,146) 3. Domantas Sabonis (3,664)

 

Steals: 1. Jimmy Butler (478) 2. Dejounte Murray (472) 3. Anthony Edwards (453) 4. Nikola Jokić (451)

 

Box Plus/Minus: 1. Nikola Jokić (12.8) 2. Giannis Antetokounmpo (9.5) 3. Luka Dončić (8.6)

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

On 8/1/2024 at 12:50 PM, gggggggg said:

evo ga avgust i jos par dana do sestog, kada markkanen moze da potpise produzenje sa jazzom. ako ne potpise odmah sestog, nego vec prvog sledeceg dana, sedmog avgusta, onda nece moci biti trejdovan do sledece ofsezone jer je trade deadline 6. februara.

 

 

iskreno ne znam koja je poenta ovoga za jazz, ali oni bolje znaju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 8/3/2024 at 10:12 PM, 40Wins said:

Đoković, ujutru zeleni smuti, za ručak šta Jeca spremi iz veganskog kuvara.

 

 

Salim se, i Djovak dosta ulaze u sebe.

Zaboravio si spirulinu u mlakoj vodi u 12:00

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...