Jump to content

Recommended Posts

23 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Ode 4x DPOY kuci laganica.

Sad ce te isprozivati ljudi da pljujes Rudija. 🙂 🙂 🙂 

 

Kako je Dalas sjajna prica ove godine...Stvarno nisam mislio da ce proci Minesotu. Bravo Luka & Co. Jos da zveknu Boston u finalu i idealno zaokruzena godina (iako nije Denver). 🙂 

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Ode 4x DPOY kuci laganica.

 

Ide najbolji Evropljanin ikada po titulu mada bice vraski tesko, bacili su vrazbine.

Čini mi se da sam sa tobom pričao koliko Dalas može ove sezone dok su još bili u plej in poziciji ali nema šanse da tražim sad šta smo prognozirali

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Edwards me smara sa tim prenaglasenim akcentom na southern fried chicken gangster nigga mentalitet, fake je po meni iz aviona. Mada je mlad, docice to sve na svoje.

 

Momak mi ovako deluje bas simpaticno. Da je sore loser su vise godine i takmicarski mentalitet. Nit je prljav, nit je pokvaren. A nit je Jordan inace.

Bravo Luka, zvezdino dete s druge planete 😄 

Edited by Problem sa licnim greskama
  • Like 7
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Don Dusko said:

Au kakvo rastavljanje na komade Minesote od strane Luke i Irvinga.

To se nisam nado.

 

On 5/29/2024 at 9:59 PM, nonick said:

Da se vratim na Den vs Min. Uopste se ne bi iznenadio da bude game 6 ili 7. Timovi su dobro izjednjaceni, nema ni jednog jako slabog tima sada. Kod Denvera kad su izgubili sa neverovatnim razlikama je bio samo mental breakdown, tumarali su kao onesvesceni. Nisu mogli da shvate da Vuflsi igraju 3 puta bolje i jace u tim momentima i sekevencama. Isto ne verujem da ce biti takvih blowout-a u finalu ako bude Bos vs. Dallas ili Min (izuzev ako bude previse tehnickih ili povreda).

 

Navijam za Dallas, i mislim da su malo bolji, ali to znaci nista 🙂 (sad ako sledeci mec Dallas izbaci Min. sa blowout-om, prihvatam zvizduke 🙂 )

 

 

 

On 5/28/2024 at 10:03 AM, McLeod said:

Zapravo ne pada, jer u jednoj seriji svasta moze da se desi kad dobijes bye do finala kao sto su oni dobili.

 

Ali nece, jer ce Luka i Kajri pokazati da su klasa za Tejtuma i Brauna. Porzingis posle povrede teska posla da ce doneti prevagu, a on i inace nije tip igraca koji donosi prevagu.

:classic_biggrin:

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Pa u smislu sam mislio da ce ovi biti borbeniji da izvuku makar jos jednu utakmicu. Svakako sam ocekivao da ce posle 3-0 za Dallas da Dallas da prodje. Nisam se nadao da ce biti gazenje ovoliko u game 5.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Barkley#34 said:

Pazi, ne bi me iznenadilo da ludak odvede ceo grand tamo na proslavu.

Onda Sasa Popovic na predstavljanju: "I MVP je....I MVP jeeeeee... I MVP jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Luka Doncic!"

  • Ha-ha 15
Link to comment
Share on other sites

Ma Sota je bila klasican pretender. Sokantno mi je da su uopste prosli Denver, ali to je vec njihov problem. Otisli su mnogo dalje nego sto je iko iole realan i zdrav u vugla prognozirao pre pocetka sezone i to je za respekt.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...