Jump to content

Recommended Posts

Sjajan rezultat za Grumenja. KCP je očigledno povrijeđen i insistiranje da igra je još jedna glupost, vidi se da ne može. Opet Lejkersi bolji u skoku, ali prednost od 4 skoka i 4 manje izgubljene lopte nije materijalizovana najviše zahvaljujući boljem šutu za tri od strane Denvera. Biće zanimljivo u drugom poluvremenu. 

 

U međuvremenu, pomalo neopaženo, OKC upisao metlu. :thumbsup: Petorka OKC odlična, s druge strane Ingram opet u štetočinskom modu. Dečko bi trebalo da se zabrine za karijeru.

Link to comment
Share on other sites

а јбм му матер, заиста ово није био контакт за јаку повреду. И није било нешто што се не деси макар 40-50х током ПО меча. Штета, баш штета  ако се повриједио

 

Денвер игра као да су се посвађали прије меча... Баш као да су силом изашли да играју. вољни моменат и концентрација изузетна слаба.

 

Језераши да буду стрпљиви и да не дозволе падове у концентрацији и близу су

Edited by Big Ticket
Link to comment
Share on other sites

Murray kao da je obnovio povrjedu na ovom ulazu. AD izgleda više nije u stanju da doprinese, baš šteta - čovjek je igrao nevjerovatnu seriju. Mnogo grogiranih i povrijeđenih, lijepo se namješta Vukovima za drugi krug.

Link to comment
Share on other sites

Ko drugi do Jamal Murray. Mudonja. Kapa dolje.

 

Naskakase se u poslednjih 2 minuta kao uostalom kroz cijelu seriju.

 

Ne mogu da vjerujem kako glupo organizovan napad na 38 sekundi do kraja, umesto da se ide 2 za 1, mi trosimo vrijeme a nemamo tajmaut🤦‍♂️

Link to comment
Share on other sites

Bez ikakve uvrede fanovima sportskog fairplaya,  od svih fanova Lakersa jedino je @delgado bio u pravu... Lejkersi su trebali kalkulirati i ici na OKC. Ova ekipa ima kvalitet za mnogo vise i Denver ih je jedva dobio... Cak mislim da se nisu sreli u prvom kolu nego u finalu konferencije da bi dobili Lejkersi.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Zelim prvo da kazem, ogromno postovanje za Entonija Dejvisa. Covek je jedan jedini razlog zasto ovo nije bila metla uz 15-20 razlike u proseku.
Ajde sto je sam drzao odbranu citavu seriju, ali skoro svaka prednost u mecapu polazi od toga sto je Denver pokusavao da ga udvaja ili skloni Jokica sa njega, pa na preuzimanjima pukne odbrana za lagane poene ili otvoren sut.
Bukvalno nijedan drugi centar ne bi pravio ovakvu razliku, verovatno ni Embid, iako nesto talentovaniji napadac i veca pretnja za 3.

O Denveru cu nekom drugom prilikom, ali ovo je zesce zabrinjavajuce bilo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Nenson said:

Bez ikakve uvrede fanovima sportskog fairplaya,  od svih fanova Lakersa jedino je @delgado bio u pravu... Lejkersi su trebali kalkulirati i ici na OKC. Ova ekipa ima kvalitet za mnogo vise i Denver ih je jedva dobio... Cak mislim da se nisu sreli u prvom kolu nego u finalu konferencije da bi dobili Lejkersi.

Uopste ne zalim sto nisu kalkulisali. Odigrali su odlicno imajuci u vidu da su bez trenera. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Iako to konačni rezultat ne sugerira LAL su itekako bili konkurentni Denveru koji barem meni ne deluje tako moćno ko lani. Šteta da nije išla serija i u 6. utakmicu. A sad da vidimo protiv Minesote. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...