Jump to content

Recommended Posts

15 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Ipak se vrati AD. Ne moze, evo Prince opet i opet smo u teskoj buli. Ne znam sta vise covjek da uradi pa da ga zakuca na klupu

 

 0 poena za 24 minuta i gomila gresaka u odbrani i nepotrebnih faulova. Kao uklapa se u startnu petorku kao "3D" sto je samo u teoriji. Svaki njegov minut nas je zaklao, dovoljno je pogledati na +/- koji je -24... 

Link to comment
Share on other sites

Ako sad popijemo trojku za poraz, roknucu se

 

EDIT:  Overtajm, ponovo promaseno klac bacanje Dejvisa nas kosta, nismo uspeli da dobijemo tip-in na inadvertent call sudije i usrasmo 

Edited by delgado
Link to comment
Share on other sites

Zamalo da upadne ovo, ali kakva sramota je da dva puta ne mozemo da zatvorimo utakmicu.

Ako ovo izgubimo pored svog zamora i svega sto nas je snaslo, mozemo da pakujemo plej-in/of kofere, gledacemo na TV...

 

:ajme: 

Link to comment
Share on other sites

Sta radi DLo u ovom produzetku jujuju. Privatizovao loptu do bola, 3 napada zaredom im pokloni i od +5 do -2 i onda nabode trojku.

 

Reaves 1/2 sa penala za +2. Sada Warriorsi idu definitivno poslednji napad za 3

Edited by Miki28 Teoljub
typo
Link to comment
Share on other sites

Ludi Deangelo, kakva 3 napada je odigrao, prvi sreca pa se vratila lopta do Dejvisa i dao je kos, potom 2 uzasne izgubljene. Primetio sam da se jednom i LBJ razbesneo kad mu DLo nije dao loptu nakon picka, skocio je i odmahivao rukama. Posle ona trojka iz tranzicije skroz bez rezona, al upade.

 

  Reaves :ajme:  Zadrhtala ruka, prvo promaseno bacanje u mecu. Aj sad da vidimo

 

 

Link to comment
Share on other sites

Uff, velika pobeda, kakav triler i klasik!

 

King resava u klacu, oba bacanja kao kap. Videli su da se Dejvis ne krece bas najbolje i sve vreme su lovili da ostane na Curryju. I Vanda je nesto iskrenuo zglob pa se vratio bez problema, nadam se da ce se obojica oporaviti i biti spremni za mec protiv Hjustona, to bi isto mogli da dobijemo.

 

 Nadam se da ce Ham uskoro da skonta i oladi malo sa Torijanom, vreme je da se vrati proslogodisnja starta u totalu, Vanda je sve bolji. Npr Rui je puno toga vise uradio za manju minutazu i bolji je i korisniji igrac od Princa. 

 

 King - 36 poena, 20 skokova (Career-high u sezoni, imao je toliko skokova u onom G4 protiv Memfisa kada je takodje klacovao za OT) i i 12 asistencija. :Hail: 

Edited by delgado
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, delgado said:

Grin promasuje trojku, ne hvatamo ponovo naravno, ide trojka Tompsona, pa jos jedna u sledecem napadu. 

Kristi ne moze da ubaci trojku iz kornera sam ko duh, i onda Podzimski pogadja runner na isteku za +8..

 

 Bice ovo jos jedan poraz, ja ne znam koga mi na strani uopste mozemo dobiti ? 

 Ako se nesto ne promeni pred deadline mi izgleda ne idemo ni u plejin... 

polako. ja vec osecam ol star vajb :64:

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Čestitke Lebronu kiborgu i Lejkerima. 

 

 

 

After the game, one of the most experienced players of the Warriors, veteran guard Klay Thompson stated: "It's time to sign a minimum contract and spend a few more years with the team. I've already talked to Loon, and he's also ready to terminate his contract in favor of the club and go to Memphis where his mother-in-law lives." Andrew Wiggins chimed in: "We betrayed Steph, we betrayed Golden State, we betrayed San Francisco, and we betrayed Jello Biafra. After the All-Star break, I'm leaving basketball, and I hope that the management will be able to do something smarter with the money they deposit into my account every week."

Edited by freethrow
  • Like 1
  • Ha-ha 9
Link to comment
Share on other sites

Zezam se malo, deluje da je bila strava tekma. Ovo je zaista neki ofanzivni maksimum obe ekipe, ovo je ono za šta služi ova sezona - da još malo gledamo Stefa i Brona. Miljama je ovo daleko od pre svega brze košarke, a kamoli vrhunske. Smešni su mi likovi koji u GSW prizivaju Markanena i srodne behemote, ne znam kako je u Lakersima. Danas samo brzi klinci, Haliburtoni, Tajrizi Maksiji i eventualno podkošni batinaši.

Link to comment
Share on other sites

@freethrow vrhunska utakmica bila, sa mnogo preokreta i sjajnih poteza na obje strane. 

Lebron vs Steph 1 put OT u regularnom dijelu sezone u njihovim medjusobnim duelima. 

 

@alpaka Bereta Sida naisao sam na podatak da imamo 21-12 skor kada nam fali svega 2 i manje igraca ( Gabe i Reddish ). Izgleda da se na tome bazira neko strpljenje mada mi se to uopste ne svidja jer Gabe i kad se vrati ( a to je tek za mjesec dana otprilike ) pitanje je koliko dana ce trebati da opet padne.

 

@delgado ne treba ocekivati Lebrona protiv Hjustona s obzirom da imamo b2b @Hou pa @Atl tako da treba ici ka tome da se i AD odmori za Atl i tu juriti pobjedu ( vidljivo je vcrs da je posle onog udarca Greena bio limitiran u kretnji ).

Spoiler

Naravno, Rich Paul da sredi da Murray krene sa Lebronom, AD i druzinom posle tog meca ka Bostonu i NY.😀

 

Edited by Miki28 Teoljub
typo
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...