Jump to content

B liga fantasy 2023/2024


delgado

Recommended Posts

14 hours ago, leki bg said:

Najvise volim da pogledam ove ocajnicke pokusaje zadnjeg dana megdana....kad se dropuje jedan luzer i uzima drugi da se sacuva prednost ili prestigne suparnik (sebe naravno ukljucujem sa "Osman sad kad zabije 4 trojke")

Ja uzeo Dzedija, protivnik Grajmsa da se koljemo trojkama, oni dadose svako po jednu. Ja zadrzao prednost zahvajujucu svom piku Luniju IV i opet sam sebi dokazao da su last minute izmene tesko sviranje qrcu i da to vise ne radim...narocito u ligi sa 20 klubova.

Link to comment
Share on other sites

Hvala Miki, interesantan mecap i na kraju minimalna pobeda. Dobih FG% i FT% a tebi pripadose skokovi. Na kraju je moglo da bude i 7-5-1, pogubili su nasi masu lopti (svaki igrac po 2, MPJ na kraju 3) ali sta da se radi, ne mogu biti nezadovoljan. Cestitke i tebi na dobroj borbi. Prosle godine u sezoni spasavanja zive glave isto sam te pobedio, e vec za svoju prvu sezonu u B ligi ne znam kako nam se zavrsio mecap.

 

Okrecemo se narednom mecapu i dugogodisnjem fantazi rivalu u obe divizije @gggggggg

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, propolis said:

Liga je neregularna odnosno treba da se izbaci iz lige i da se ponište njegovi rezultati @greenenvy jer vec treće kolo ne igra,a odigrao je prva dva regularno.

Isto tako nije u redu što niko od njegovih protivnika nije prijavio da je protivnik neaktivan tj. da ne igra.

 

 

Apsolutno. Ponistite sve rezultate.

Ja igram protiv njega tek 4 dana, otkud ja mogu da znam da li je uvek neaktivan ili ima nesto pametnije u zivotu ove nedelje...ako je bilo nesto na moj racun, jer vidim da si sad naprasno primetio iako je covek zadnji ocigledno poodavno. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Primetio sam sad jer sledece kolo igram protiv njega i bilo mi je čudno zašto tako ubedljivo gubi.

 

Nemoguće je da ne primetiš da ti je protivnik neaktivan ako svaki dan praviš izmene i aktivan svaki dan.

 

Na račun je tvoj koliko i na ostale koji su igrali sa njim kao i @delgado koji je komesar lige i čiji je to posao da čisti kako bi igra bila zanimljiva i regularna.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, propolis said:

Primetio sam sad jer sledece kolo igram protiv njega i bilo mi je čudno zašto tako ubedljivo gubi.

 

Nemoguće je da ne primetiš da ti je protivnik neaktivan ako svaki dan praviš izmene i aktivan svaki dan.

 

Na račun je tvoj koliko i na ostale koji su igrali sa njim kao i @delgado koji je komesar lige i čiji je to posao da čisti kako bi igra bila zanimljiva i regularna.

Naravno da sam primetio da je 3 dana neaktivan, ali da je od ranije zakovan za dno i da niko ne reaguje.

Desavalo se i ranije u raznim ligama neaktivnost igraca ili ponistavajte ili ne, ja sam u forum ligama skoro ruki, samo bez tih insinuacija da zelim da pobedim na nesportski nacin igraca koji je davno pre duela sa mnom bio neaktivan. Imao sam 19.pik, ne mogu sa tim da osvojim ligu ni da sam najbolji fantasy player na svetu, u vrhu sam jedino zato sto sam imao Covid pa post Covid, te radim od kuce, imam visak vremena i pravim izmene na daily basis...to ce se vrlo brzo promeniti.

Link to comment
Share on other sites

Hvala svima na feedbacku, problem cemo resiti tako sto cu namestati igrace za ovaj tim do kraja, kao sto sam i poceo. To ce od sad biti moja briga da mu igraci koji igraju budu namesteni, ovo sa izbacivanjem i ponistavanjem rezultata nema poentu. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, delgado said:

Hvala svima na feedbacku, problem cemo resiti tako sto cu namestati igrace za ovaj tim do kraja, kao sto sam i poceo. To ce od sad biti moja briga da mu igraci koji igraju budu namesteni, ovo sa izbacivanjem i ponistavanjem rezultata nema poentu. 

 

To nije okej jer 3 ekipe nisu u istom polozaju kao ostalih 17. Zamisli da neka od ove tri ekipe bude druga,treća ili dvanaesta jer su imali neaktivnog protivnika.

 

Jedino regularno jeste da se obrisu rezultati i izbaci iz lige.

1 hour ago, leki bg said:

Naravno da sam primetio da je 3 dana neaktivan, ali da je od ranije zakovan za dno i da niko ne reaguje.

Desavalo se i ranije u raznim ligama neaktivnost igraca ili ponistavajte ili ne, ja sam u forum ligama skoro ruki, samo bez tih insinuacija da zelim da pobedim na nesportski nacin igraca koji je davno pre duela sa mnom bio neaktivan. Imao sam 19.pik, ne mogu sa tim da osvojim ligu ni da sam najbolji fantasy player na svetu, u vrhu sam jedino zato sto sam imao Covid pa post Covid, te radim od kuce, imam visak vremena i pravim izmene na daily basis...to ce se vrlo brzo promeniti.

 

Ništa lično nisam ciljao.

Link to comment
Share on other sites

Do sada nikada ni u jednoj ligi nismo izbacili nijednog clana. Na sta to lici da se igra sa 19 timova i da 1 tim bude "slobodan" svako kolo ? 
Uostalom, fer je da prvo kontaktiramo coveka, da vidimo hoce li igrati, da ga zamolimo da igra ako moze (da bar namesta tim).

Pa onda da vidimo da ako je stvarno neaktivan i nece, sledece sezone omogucimo to mesto nekome iz C lige (dodatno mesto) ili da se dogovorimo da ispada 1 manje iz B.

 

 

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, propolis said:

Znači ja ispao magarac što sam to prijavio 🤣🤣🤣 trebao sam da sačekam posle mog duela.

 

Daj ne zezaj delgi brate, briši skor i lika iz igre.

 

 

Cim si prvi post napisao shvatio sam besmisao istog. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Po meni bi jedino pravedno bilo da se lik izbaci iz lige i da mu se ekipa ostavi u istom stanju sa kojim je igrao protiv dosadašnjih protivnika, dakle bez nameštanja ekipe nego onih 9 igrača koji su mu "na terenu" da ostanu do kraja. Vidi bogati, @delgado protiv tebe nije menjao ništa a sad bi da mu nameštaš ekipu protiv drugih, još se ja čudim kako su neke ekipe sa osrednjim rosterima pri vrhu. 

 

Pri čemu su lika do sad dobile baš nikakve ekipe, a on ima korektan tim.

Edited by Chaos Is Me
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Chaos Is Me said:

Po meni bi jedino pravedno bilo da se lik izbaci iz lige i da mu se ekipa ostavi u istom stanju sa kojim je igrao protiv dosadašnjih protivnika, dakle bez nameštanja ekipe nego onih 9 igrača koji su mu "na terenu" da ostanu do kraja. Vidi bogati, @delgado protiv tebe nije menjao ništa a sad bi da mu nameštaš ekipu protiv drugih, još se ja čudim kako su neke ekipe sa osrednjim rosterima pri vrhu. 

 

 Da si malo bolje pogledao (pre nego sto si u svom stilu krenuo da potcenjujes) video bi da nisam ni igrao protiv doticnog, tako da meni prvom ovo ne odgovara

 

 Kao sto rekoh, pre preduzimanja narednih koraka treba prvo kontaktirati coveka i videti da li hoce da igra, to cu uraditi ja. Ako nece i ne zeli da menja, onda jedino neko glasanje da se razmotre moguce opcije. Neko ce biti ostecen koju god odluku doneli, to je cinjenica.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...