Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2023/2024


LayupFromTheMidget

IR  

21 members have voted

  1. 1. IR

  2. 2. Izmene

  3. 3. Platforma



Recommended Posts

Just now, Dracarys said:

Hahaha, izvrćeš temu, nije tema odmaranje igrača, već zapinjanje da se neko pobedi, a protiv drugog ništa i taj drugi ima povlastice, to je automatski pišanje po ligi vašim rečnikom.

 

Ako do sada nije sankcionisano, onda ne bi trebalo ni sada, bez obzira o kojem se vremenskom periodu radi. Menjanje pravila se traži pred početak sezone i kada svi izglasaju, onda može kao što vi kažete, jer imam osećaj da se digla hajka, samo zato što to Boro radi.

Primeri koje navodis se razlikuju po tome sto odmaranje igraca moze da se navede kao legitiman razlog, iako nije bas uvek tako.

 

Jbg, igrali smo sinoc, igramo i danas, b2b u gostima, nema potrebe da forsiramo glavne igrace da se neko povredi, nek odmore -> legitimno, iako ne sjajno.

 

Koji je motiv da u fantaziju ostavis igrace na klupi, sigurno ne da bi ih odmorio. 

 

Pritom je NBA tim mnogo teze kazniti zbog kalkulisanja jer mogu da kazu, jbg, odmarali smo igrace, ovi sto su izasli su dali sve od sebe.

 

Sta ovde moze Boro da kaze, odmarao je Dejvisa za plejof?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Zvezdinho said:

 

Da baci nekog drugog igraca.

 

I ne znam sto se ljutis, lepo ljudi kazu PO -play out.

ma daj nmj zajebavati kakav crni embid..
Nema njega za fantaziju vishe..

Evo mojne ga kupi neko i resen problem

Link to comment
Share on other sites

Neozbiljan ti je post kad pozivas ljude iz B lige da prokomentarisu.

 

Sad sam usao u materiju, sunce ti poljubim, pa nama je Borivoje na prvom mestu. Nije mi jasno zasto izbacuje igrace, razumeo bih da pred zadnje  kolo steluje neku poziciju da dobije lakseg protivnika u PO , ali on je 1. na tabeli.

7 hours ago, Dracarys said:

 

 

Boro ne dobija ništa sa prvim mestom, to bi mu značilo tek u finalu ako dođe dotle plus i taj drugi iz regularke mora doći isto u finale, na sve to, tai-breaker retko kad u plej ofu rešava duel i to još u finalu da se desi. Radio sam statistiku neku, konkretno za ovaj format takmičenja i svega bude jedan, ređe dva duela koji rešava TB od ukupno 11 u jednom plej ofu. Boro sa prvim mestom slabo šta dobija u odnosu na drugo, a potencijalno bi mogao dobiti mnogo sa dobrom stranom žreba koji nekad jako utiče na pobednika.

 

 

 

Kako da ne. Meni se desilo 3 puta i to 2 puta u finalu.

 

 

Lepo neka mu namesti @LayupFromTheMidget igrace da igraju ako moze. Sad za neko retroaktivno  ponistavanje ranijih meceva ja kasno par kola pred kraj.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Magia said:

S obzirom da ponovo nije ubacio igrace, moramo glasati za sta uraditi.

Ne bi bilo lose ni da @Chaos Is Me, @delgado i @nlavrnja kazu svoje misljenje, kao neutralni a osobe koje su osvajale ovu ligu i u njoj igraju od pocetka.

Hvala unapred. 

 

 

Baš će delgi da ti pomogne,a ne može ni sa B ligom da se izbori sa regularnoscu😂😂😂

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Zvezdinho said:

Neozbiljan ti je post kad pozivas ljude iz B lige da prokomentarisu.

 

Pozivam osnivace i osvajace ove lige da prokomentarisu, to sto ne igraju A ove godine im daje neutralnost tako da je to plus za objektivne komentare. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, propolis said:

 

 

Baš će delgi da ti pomogne,a ne može ni sa B ligom da se izbori sa regularnoscu😂😂😂

Vi ste imali neki obrnut primer koliko sam ukačio. Selektivno nameštanje. 

 

4 hours ago, Magia said:

Pozivam osnivace i osvajace ove lige da prokomentarisu, to sto ne igraju A ove godine im daje neutralnost tako da je to plus za objektivne komentare. 

A i drugi što igraju trenutno. Našo vini kad da se ubanuje. 

Link to comment
Share on other sites

On 2/15/2024 at 4:50 PM, propolis said:

 

Više je to nemar i zapostavljanje regularnosti.

 

On 2/15/2024 at 9:23 PM, LayupFromTheMidget said:

Ubaceni su mu igraci do kraja duela.

 

 Vidis Propo, i ovde selektivno ubacivanje 😄 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Nema veze ako bot osvoji ligu (tj komesar/zamenik podesava aktivne igrace), ovakvo ponasanje ne treba tolerisati. Ko ga jebe.

 

Uvek biram bota ispred njegovog karakternog kratera

Edited by Ta'veren
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Magia said:

 

Cime sam zasluzio izvinjenje? 🙂

 

Nisam odgovarao na poruke i trade ponude. Igram vec mesecima na autopilotu, malo junior malo ja, turbo  poslednjih dva meseca 😁

 

 

 

Eh da, neizmerno  mi je drago jer se Davai posle ko zna koliko kola aktivirao bas protiv mene 😛

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Fat Zadd said:

 

Nisam odgovarao na poruke i trade ponude. Igram vec mesecima na autopilotu, malo junior malo ja, turbo  poslednjih dva meseca 😁

 

 

 

Sreca tvoja.

 

 

Matic me rashljoka i ako imam 2 TD i 9 DD.

Link to comment
Share on other sites

Tesna pobeda u vrhunskom duelu, cestitke @Miskooo

Ne znam da li ima negde da se vidi, ali kontam da sam vrlo blizu rekorda lige za skokove - 111 ofanzivnih i 256 defanzivnih. 

 

Sada protiv @Manu koji ima vrhunsku ekipu, sto pokazuje i pozicija na tabeli, a ja i dalje bez prvog pika. 

Link to comment
Share on other sites

Cestitke na pobedi, @Magia

 

Ovaj duel (gledajuci celu ligu):

u poenima si najbolji, ja treci.

DD delimo prvo mesto sa 11.

Def.r. si najbolji, ja treci.

Of.r. si najbolji, ja treci.

Fg% si 4., ja 6.

 

Moji jednom odigraju duel kako valja i ni to ne mogu da pobedim. 😕

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Miskooo said:

Cestitke na pobedi, @Magia

 

Ovaj duel (gledajuci celu ligu):

u poenima si najbolji, ja treci.

DD delimo prvo mesto sa 11.

Def.r. si najbolji, ja treci.

Of.r. si najbolji, ja treci.

Fg% si 4., ja 6.

 

Moji jednom odigraju duel kako valja i ni to ne mogu da pobedim. 😕

 

 

Moj opstanak je u tvojim rukama

.. gledaj pa da ne pobediš obe ubedljivo:wink2:

 ( mada mozda mi se i ne isplati, mora dolazim u Leeskovac na rostiljijadu :classic_biggrin: )

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...