Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2023/2024


LayupFromTheMidget

IR  

21 members have voted

  1. 1. IR

  2. 2. Izmene

  3. 3. Platforma



Recommended Posts

Vejver ionako slabo čemu služi. Najbolji FA sezone je već pokupljen i to ne preko vejvera. Vejver je pičkin tim kada može da se uzimaju igrači preko noći kada krenu utakmice i kada objave značajne vrste informacija.

 

4 nedelje je već prošlo, a može da prođe i čitava sezona da se baci dobar igrač, a svejedno nisam prvi. Meni treba smesta plej, Gilijard je lepa prilika za to dok se ne vrati Morent.

 

Takođe, Gilijard je stao na toj minutaži zbog trećeg faula u drugoj četvrtini zbog kojeg je izašao iz igre, a više se nije ni vraćao u igru. Videćemo, povredio se i Smart, a nema ni Kenarda, nedostaje im mnogo bekova.

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Zvezdinho said:

Opa opa opa opa, nas je tim katastrofa.

 

1 hour ago, Dracarys said:

Vejver ionako slabo čemu služi. Najbolji FA sezone je već pokupljen i to ne preko vejvera. Vejver je pičkin tim kada može da se uzimaju igrači preko noći kada krenu utakmice i kada objave značajne vrste informacija.

 

4 nedelje je već prošlo, a može da prođe i čitava sezona da se baci dobar igrač, a svejedno nisam prvi. Meni treba smesta plej, Gilijard je lepa prilika za to dok se ne vrati Morent.

 

Takođe, Gilijard je stao na toj minutaži zbog trećeg faula u drugoj četvrtini zbog kojeg je izašao iz igre, a više se nije ni vraćao u igru. Videćemo, povredio se i Smart, a nema ni Kenarda, nedostaje im mnogo bekova.

 

tiću, bolje i to nego da imas pickin tim

Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, LayupFromTheMidget said:

Odlican 2 vejver za ovog Giljarda

Ta 1 TO je resila, elitan potpis.

Ocajna nedelja, gde su se manje vise svi raspali osim gospodina Kolinsa. Cekamo povratak Kapitena Heroja da se digne tim.
Edit i gospodin Herb on je sam resio stokove.

Edited by LayupFromTheMidget
Link to comment
Share on other sites

Džaba ti i Pauel kada će Markanen biti ugašen ili trejdovan u ekipu i biti vredan četvrte ili pete runde.

 

Kolinsa sam ja imao prošle sezone i njegove partije u plej ofu su pod velikim upitnikom.

 

Dominiraš u regularci, to je sada tvoje vreme, u plej ofu se drugi igrači pitaju.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Dracarys said:

Džaba ti i Pauel kada će Markanen biti ugašen ili trejdovan u ekipu i biti vredan četvrte ili pete runde.

 

Kolinsa sam ja imao prošle sezone i njegove partije u plej ofu su pod velikim upitnikom.

 

Dominiraš u regularci, to je sada tvoje vreme, u plej ofu se drugi igrači pitaju.

Da Giljard kada ugase Moranta imam ga na watchlisti, bice vredan mog 2 vejvera !

Link to comment
Share on other sites

Ne znam na čemu temeljiš da će se gasiti Morent, Memfis je prejak, znam da baciš oko preko box score, ali oni igraju egal sa kontenderima, u nedelju protiv Bostona onako okrnjeni samo -2 razlike. Imali su taj užasan početak sezone, ali se polako konsoliduju i Bejn i JJJ pokazuju klasu. Nema sumnje da će u nekom trenutku kada se vrati Dža, imati seriju od 5-6 pobeda, jer im gori pod nogama. Takođe će i da se pojačaju, jer su dobili neko izuzeće par milki zbog povrede Adamsa. Ne bih isključio ni neki trejd. Nema zime za njih. Ozbiljna je organizacija.

 

Juta skoro kompletna, ima 4 pobede od koje su dve nad Memfisom, prva pobeda s početka sezone, a druga je najveća sudijska pljačka. Stvarno ne želim nijednoj ekipi povrede, ali njima ako krenu malo da izostaju igrači, da se crveni tim, oni puštaju sezonu niz vodu. Sa Memfačom neće tako da bidne, jer imaju takmičarske ambicije za ovu sezonu. 

 

Čak i da se desi nešto loše po Memfis, tipa duža povreda Bejna ili JJJ, Morent će igrati dok matematički imaju šanse da igraju plej in, a imaće šanse u martu sasvim sigurno. Uporedio bih to sa Lejkersima, AD i Bron su pre dve sezone igrali za plej in, dokle god su imali šansu da obezbede isti, a igrali su do poslednje 3 utakmice dok nisu izvisili.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...