Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2023/2024


LayupFromTheMidget

IR  

21 members have voted

  1. 1. IR

  2. 2. Izmene

  3. 3. Platforma



Recommended Posts

nikada mi se nije desilo da od osam igrača (koliko uini?), niko ne stigne do 30mins u igri a imam tatuma i poolea

poseban proliv za travestiju od trenera bruklina, žaka koji vonja, kome sharpe uprkos povredi claxtona igra 10mins i ima casual brojke od 11pts, 8rebs, blokadu, sa preko 60% iz igre

 

mada vidim da je uspeo da napravi 5x faulova za jebenih 10mins; to ti je faul na dva minuta dečko :lol_2:

 

au sine kakav antiklimaks od starta sezone. sreća da fritrou u trećoj sezoni još ne kapira šta igramo, inače bi bio moj sferopulos a ja njegov duško ivanović.

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Evo trejdovali Harduna to samo meni moze da se desi

 

nemoj da zezaš, clippersi igraju u sredu, pa tek u ponedeljak. sigurno neće da prođe preglede danas i zaigra sutra.

ali da, dobre vesti za mene; kada bih izgubio nešto podnošljivo ovu nedelju, bio bih zadovoljan, pa da od sledeće sezone nedelje krenem nečemu da se nadam

 

međutim, za to treba da igraju glavni igrači po 30-35mins a ne 25

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Dovla said:

Jel još nekom šteka, tj ne radi app i sajt espn-a???.. od juče ne mogu ući

Ako može neko od komesara da mi ubaci igrače za večeras, da bude sve regularno, hvala

 

P.S. Ne sećam se jesam li već složio postavu

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Dovla said:

Ako može neko od komesara da mi ubaci igrače za večeras, da bude sve regularno, hvala

 

P.S. Ne sećam se jesam li već složio postavu

 

Probaj da obrises history na pretrazivacu i da se ponovo ulogujes i trebao bi bar sajt da radi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, LayupFromTheMidget said:


Inace kako moj protivnik ima 120300 vise utakmica....

 

sta te briga. ocekivao sam sinoc poravnanje, jer sam bacio sve na ove dane sa malo tekmi, kad ono pateticni performansi. jedino okoro igra koji ce biti nerelevantan kada cavsi okupe celu ekipu. this only to me can happen.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...