Jump to content

ABA liga 2023/2024. - Nikad jaca regionalna kosarka!


Kooineeperk

Hajde da vidimo kakvi smo prediktori...  

162 members have voted

  1. 1. Ko osvaja titulu?

  2. 2. Koji timovi ce se plasirati u playoff? (izaberite 8)



Recommended Posts

Svaka čast kako se samo bore, želim im uspešnu borbu sa Hamburgom za 9 mesto u nikad jačem ek, samo kući su već izgubili pa biće im to problem...

Ali dobro cilj dobiti velikana kao što je Partizan nije malo, šta ima veze sto je svaka godina ista a tamo u januaru bice 183 ljudi.

Tedeski radi ozbiljan posao, jedno 70 mil u 10 godina je otislo na sjajne rezultate...

Послато са SM-A135F помоћу Тапатока

  • Love 2
  • Thanks 1
  • Ha-ha 24
Link to comment
Share on other sites

Trebalo bi onom klipu o svim prljavstinama Ledeja dodati prvo onaj "reglaran" faul protiv Igokee, a onda i vecerasnji faul nad Blazicem. Mislim da je Laki to pravio, a koliko znam nije vise na forumu. Cisto da se ne zaboravi niti jedan nameran pokusaj povredjivanja.

Edited by Firga
Link to comment
Share on other sites

Registrovao sam se da bih mogao da citam postove, iskreno nisam mislio da cu pisati ali evo ostavicu ovaj jedan komentar..
Bilo je raznih igraca u Zvezdi i Partizanu, i prljavih i ovakvih i onakvih..
Npr Lessort koji nekako ide bez glave, emocijom i ume da iziritira protivnika do krajnjih granica (udaranje Petruseva) ali nije tolika gnjida od coveka.
Kalinic npr sa druge strane koji ima taj mentalitet i koji ce na kraju da isprovocira protivnika ali nikada nije isao da povredi protivnika ili nesto blizu tome..
Onda imas ovakvog igraca Ledeja, za svaki pridev koji bih upotrebio pored njegovog imena zasluzio bih ban.. Neverovatno koliko los covek, ne gledajuci sportski.. Koliko covek ide svojim ”kolegama” da unisti karijeru, da ”uzme hleb iz usta”..
Jedinsotavno ovo se bas retko vidja u bilo kom sportu.

  • Like 22
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, coinho said:

Registrovao sam se da bih mogao da citam postove, iskreno nisam mislio da cu pisati ali evo ostavicu ovaj jedan komentar..
Bilo je raznih igraca u Zvezdi i Partizanu, i prljavih i ovakvih i onakvih..
Npr Lessort koji nekako ide bez glave, emocijom i ume da iziritira protivnika do krajnjih granica (udaranje Petruseva) ali nije tolika gnjida od coveka.
Kalinic npr sa druge strane koji ima taj mentalitet i koji ce na kraju da isprovocira protivnika ali nikada nije isao da povredi protivnika ili nesto blizu tome..
Onda imas ovakvog igraca Ledeja, za svaki pridev koji bih upotrebio pored njegovog imena zasluzio bih ban.. Neverovatno koliko los covek, ne gledajuci sportski.. Koliko covek ide svojim ”kolegama” da unisti karijeru, da ”uzme hleb iz usta”..
Jedinsotavno ovo se bas retko vidja u bilo kom sportu.

Naravno. Nama je Boriša iz "nikakvog" duela ostao bez bubrega a ovo se samo gleda i gleda.

@Firga

Ko je Laki. Gde to mogu naći mada dosta znam

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...