Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

35 minutes ago, oʞɐdoɐu nɾ said:

Uvek poenta i jeste u tome da na čelo kluba dovedeš nekog glavonju, koji zna da napravi/dobije pare za budžet, ali da se ne meša u izbor igrača. Mi to trenutno imamo 50%. Kada budemo na 100%, možemo se nadati nečemu. Čović je previše sujetan da bi priznao da sve vreme radi pogrešno i meša se u posao trenerima i sportskim direktorima. 

 

Edit: možda Dozet i nije toliko glup, koliko mi mislimo, već je samo figura na mestu direktora, koja se ništa ne pita. 

Znači glup je. 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, kokodakalo said:

Zasto bih se obracao menadzeru. Mi ovde pricamo o vrednosti onog sto on pruza, a sto druge ekipe dobijaju na njjegovoj poziciji za isti novac. Ni na jednoj drugoj poziciji nemamo toliku razliku u kvalitetu u odnosu na primanja kao na njegovoj. On je odlicno placen igrac na svojoj pozicijiza EL uslove i kao takav je podlozan kritici. Sta vise placen je kao prva cetvorka, samim tim mozemo ga i posmatrati kao takvog. To sto on nema taj kvalitet nije samo nas problem vec i njegov, jer je javna licnost i svugde u svetu se prozivaju igraci u svim sportovima koji ne opravdaju novac koji dobijaju. Ne vidim zasto bi se on postedeo toga, pogotovo kad ekipa ne izgleda dobro i kad nam protivnici preko njegove pozicije stvaraju najvece probleme. Za kraj jos jedanput on je PLACEN KAO PRVA CETVORKA EL KOSARKE, pod uslovom da ista nije vodeci igrac u ekipi.

Well, actually...

vrednost ≠ plata ≠ primanje ≠ novac

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, The_Big_S said:

“Jago dobio prednost u odnosu na Topića” …

Ja kada sam to napisao pre neki dan, nagrdiste me ovde samo tako da pišem gluposti i da to nema veze sa mozgom

Па колико год пута да се то напише то неће постати истина. Хтели смо Топића од почетка, отишао је у Мегу на инсистирање њега самог, Миленка и Мишка.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Čočo said:

Dovođenje bilo kojeg pojačanja posle derbija znači da se samo ide na all in kako bi bio prvi u selu. Skroz Čovićevski. 

Nama je Partizan utakmica sezone,Fener ćemo 80% izgubiti a ako i Partizan izgubimo to je definitivan kraj.

Ako smo tolike budale pa nas poslije toga može izmanipulisati nekom pričom o aba ligi onda nismo za bolje.

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Ja bih odmorio Tea vcrs, duplo kolo u EL i treba nam tu bas bas.

 

Neka ga, nek odigra desetak minuta, bez njega se Gilespi opet nece upisati.

 

Nedovic je vezao dve grozne partije u El nakon odmaranja protiv SC-a. Tea smo odmorili protiv Splita, odigrao najgoru partiju sezone u Atini. Ocas posla se ispadne iz ritma. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, fradler said:

 

Neka ga, nek odigra desetak minuta, bez njega se Gilespi opet nece upisati.

 

Nedovic je vezao dve grozne partije u El nakon odmaranja protiv SC-a. Tea smo odmorili protiv Splita, odigrao najgoru partiju sezone u Atini. Ocas posla se ispadne iz ritma. 

I to sto kazes nego je trazio izmjenu u 4/4 protiv Pao-a a bio svega 2 minuta u igri.

Edited by Miki28 Teoljub
typo
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, božija noga said:

Prošle sezone na polovini takmičenja imali smo tri pobede više 🤣

 

 

Ovo je jasan pokazatelj da timovi sa 6-11 na polusezoni teško mogu da se nadaju i play inu. Čak i Milano koji je u drugoj polovini sezone krenuo da niže pobede nije na kraju uspeo da dohvati 10.mesto. 

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Wake in Fright said:

Sigurno je da će neko novi biti iz redova SNS-a, ali treba nam neka umjerenija osoba koja će da radi svoj posao, da okupi dobar tim oko sebe i da prepusti ljudima da rade posao za koji su plaćeni i stručni.

 

Sns-ovci su baš poznati po ovakvom načinu rada.

  • Thanks 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Chaos Is Me said:

 

Ovo je jasan pokazatelj da timovi sa 6-11 na polusezoni teško mogu da se nadaju i play inu. Čak i Milano koji je u drugoj polovini sezone krenuo da niže pobede nije na kraju uspeo da dohvati 10.mesto. 

Ima i obrnutih primera.

Baskonija je imala 11-6 pa nista nije uradila.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Raspored u januaru

@Fener 

Partizan

@Lyon 

@Milano

Baskonija

@Alba

Valensija

 

5-2 skor ocekujem

 

A onda imamo Barsu i Zalgiris kuci pocetkom februara

I tu bi mogu ocekivati 2 pobjede, posebno ako Grimau ostane na klupi Barse.

Odlican raspored, prilika da se vratimo u trku za plejof

Edited by Miki28 Teoljub
typo
  • Like 3
  • Love 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 13
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Rasoored u januaru

@Fener 

Partizan

@Lyon 

@Milano

Baskonija

@Alba

Valensija

 

5-2 skor ocekujem

 

A onda imamo Barsu i Zalgiris kuci pocetkom februara

I tu bi mogu ocekivati 2 pobjede, posebno ako Grimau ostane na klupi Barse.

Odlican raspored, prilika da se vratimo u trku za plejof

Ja ocekujem eventualno poraz od Fenera, ostalo sve pobede u januaru 😊

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...