Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Msm svaka cast momcima sto su se vratili sa -16 ali to je ipak ja msm vise do Valensije jer su se oni i proslo kolo u IIp raspali protiv Baskonije sto su ovi jel te iskoristili i razbili ih sa -8 otisli na +14 a mi nismo jbg.

4 minutes ago, CuaTheTime said:

Sabaz i kad igra dobro vi ga kritikujete?

Daleko je ovo od dobrog ali nije bio los kao sto je umeo ove sezone da bude.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Jos letos smo pricali da ne moze ekipa u kojoj su ti najatleticniji igraci Hanga koji ni ne igra i Bolomboj e njemu svaka cast igra iznad svih ocekivanja, samo smo tad ocekivali jos ta 2 igraca, kako smo naivni bili.

Jednostavno u danasnje vreme bukvalno nijedan timski sport ne mozes da igras sa uspehom bez atleta/trkaca dzaba iq ekipi kad tela ne mogu da isprate to i uvek smo kratki za korak dva da li to bila ofanziva ili defanziva. Da je 83. godina verovatno bi smo bili jako dominantna ekipa ovako smo tu gde realno i pripadamo, malo jaci od kisele vode.

  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Profesionalizacija kluba je imperativ, profesionalni menadzment, sportski direktor sa kredibilitetom, mreza od bar 5-6 skauta, jak direktor omladinske skole koja ce imati zadatak da izbaci 1 igraca za prvi tim bar u dve godine, a ne da juri rezultate omladinskih liga, ozbiljan trener na 3-4 godine i onda moze da se prica o nekom pomaku. Ovako vise ne ide to je svima jasno. Dosta improvizacina i seosko-palanqckog upravljanja i dovodjenja kadrova na bazi rodbinskih, ortackih i slicnoh kombinacija.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, srlepajce said:

Mi jedino da se vodimo onom "Dusko gubi neizvesne zavrsnice" 😄

Samo da li ce biti neizvesno

 

Imamo situaciju da je Duško u poslednjih mesec dana dobio:

Grobare pola koša razlike

Olimpijakos pola koša

Fener pola koša

 

:gugla kvote za poraz KKCZ od pola koša:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Clash said:

EL-11 mesto

ABA- titula

Covic- odlazi u zasluzenu penziju.

 

I onda moze Kalemegdan u junu

 

 

 

A biće

 

EL - 11 mesto ali daleko od desetog i play in

Kup je naš 💪💪💪💪

ABA liga - brejk u prvoj utakmici, grobari slave titulu pred svojim navijačima

KLS - deremo FMP u gostima i slavimo zasluženu titulu na vrućem terenu u Železniku 💪💪💪💪

Jovana Jeremić dočekuje Čovića obučena u Zvezdin dres i najavljuje napad na F4

  • Like 1
  • Ha-ha 9
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, NMX said:

 

A biće

 

EL - 11 mesto ali daleko od desetog i play in

Kup je naš 💪💪💪💪

ABA liga - brejk u prvoj utakmici, grobari slave titulu pred svojim navijačima

KLS - deremo FMP u gostima i slavimo zasluženu titulu na vrućem terenu u Železniku 💪💪💪💪

Jovana Jeremić dočekuje Čovića obučena u Zvezdin dres i najavljuje napad na F4

I vracamo Raduljicu 

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, uini said:

 

upravo tako; od veterana projektovanog za 12-15mins, vodju second unita koji menja ritam, dosli smo do toga da je on jedini plej koji moze da poveze ekipu a trebalo je da budemo najbolja ekipa u el na pg.

to je možda projektovano ovde na forumu ali kod teodosića je problem što on mora uvek da bude glavni da on odlučuje o svemu da on galami i objašnjava igračima gde greše.

kakvih 12 minuta i ulazak na kratko da reši neki napad, on to ne doživljava na taj način i vidi se postepeno da je tu bio njegov problem i sa Pešićem i sa Ivanovićem a ovaj Grk je i došao tu da glumi trenera dok Tedosić vodi glavnu reč na terenu i van njega. 

Nisam još video u nekoj ekipi iz EL da jedan igrač galami na druge i objašanjava im šta treba da igraju 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Cesto pod utiskom od poraza ne zaspim do kasno, sinoc ko janje🥰 

Pijem kaficu, citam forum, uhvatila me neka nostalgija pa sam pustio jednu stariju stvar mnogo prija. Mozda sam postao Ilija Cvorovic, ali hvala Covicu, ja sam svoj dug posteno platio.

Spoiler

 

 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Perkos2 said:

to je možda projektovano ovde na forumu ali kod teodosića je problem što on mora uvek da bude glavni da on odlučuje o svemu da on galami i objašnjava igračima gde greše.

kakvih 12 minuta i ulazak na kratko da reši neki napad, on to ne doživljava na taj način i vidi se postepeno da je tu bio njegov problem i sa Pešićem i sa Ivanovićem a ovaj Grk je i došao tu da glumi trenera dok Tedosić vodi glavnu reč na terenu i van njega. 

Nisam još video u nekoj ekipi iz EL da jedan igrač galami na druge i objašanjava im šta treba da igraju 

 

izvini ali ovo je teška gomila ličnih projekcija i krivljenje realnosti, da se uljudno izrazim, pa mislim da nema potrebe da te ubeđujem kada već imaš jasno definisanu vizuru

  • Like 6
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Da kod nas reč “odgovornost” ima neku težinu, Čović bi leteo još pre par godina.

 

Jedini kriterijum kod nas je da li su Dileje dobro podmirene i ako jesu, krivicu za neuspeh će uvek snositi trener. Proveren sistem koji će nas zauvek držati na dnu evroligaške tabele.

 

Budale smo mi koji bez ikakvog interesa podržavamo i gubimo živce na svu tu paradu lopovluka i kriminala.

Edited by Bad
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Nele said:

Ako osvojimo Aba ligu sa ovim rosterom znaci bez dopuna ja evo obecavam da organizujem proslavu u kafani za ceo forum. 
 

Sacuvajte post slobodno.

A od mene svaki clan foruma dobice  po sezonsku za EC iduce godine. Slobodno sacuvajte.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, uini said:

 

izvini ali ovo je teška gomila ličnih projekcija i krivljenje realnosti, da se uljudno izrazim, pa mislim da nema potrebe da te ubeđujem kada već imaš jasno definisanu vizuru

nema šta da me ubeđuješ, dovoljno dugo sam bio sportista a još duže pratim sport i odlično mogu da prepoznam ko je problem u ekipi bez obzira da li taj igrač ima kvalitet. jednostavno teodosić neće da se podredi ekipi nego je pronašao ekipu koja se njemu podređuje. pišete ovde od kad je došao da treba da igra manje da bude tu samo za posebne prilike ali on ne misli tako već hoće da u svakoj "čorbi bude zaprška" a to ne može ni jedan igrač na svetu a ne tedosić u poznim godinama.  

Edited by Perkos2
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Nele said:

Ako osvojimo Aba ligu sa ovim rosterom znaci bez dopuna ja evo obecavam da organizujem proslavu u kafani za ceo forum. 
 

Sacuvajte post slobodno.

Mi sa ovim rosterom ne možemo dobiti Partizan ni da sve utakmice finalne serije igramo kao domaćini.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, realno *w said:

Videh da dosta ljudi krivi Davidovca za ono proklizavanje i ispadanje.

 

Može li neko da mi objasni kako to nije Lazićeva greška? Čuvao je tog igrača i onda samo odlučio da promeni, a Deda valjda da mu pročita misli ili šta? 

 

Nije proklizao Davidovac nego harper, i sa sve proklizavanjem ga pretrcao, zaobisao i polozio loptu laganica.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Perkos2 said:

nema šta da me ubeđuješ, dovoljno dugo sam bio sportista a još duže pratim sport i odlično mogu da prepoznam ko je problem u ekipi bez obzira da li taj igrač ima kvalitet, jednostavno čovek neće da se podredi ekipi nego je pronašao ekipu koja se njemu podređuje. pišete ovde od kad je došao da treba da igra manje da bude tu samo za posebne prilike ali on ne misli tako već hoće da u svakoj "čorbi bude zaprška" a to ne može ni jedan igrač na svetu a ne tedosić u poznim godinama.  

 

isto i ja. šta ćemo sad 🙃

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...