Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

6 minutes ago, Knipex said:

Dobro je čuo @srlepajce rekao je Sfero za Šabaza da je polomio nos, ne treba operacija, ali će duže odsustvovati.

 

Jago izvrnuo zglob, videće dan za dan.

 

Lazić će duže odsustvovati jer ima frakturu rebra.

 

Hanga je bolje sa kolenom ali sigurno neće igrati.

 

Bukvalno nemamo rotaciju na 1-2 sad. Nemamo... Užas.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Pacino said:

Zavisi kako se igrac navikne da dise 

Nek diše na usta.

 

Šalu na stranu, mali Top je nedavno slomio nos, odigrao je 2-3 utakmice sa maskom i sad pegla normalno. Nije pauzirao uopšte.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Jebote, naterali ste me da vratim da čujem šta je rekao.

 

Da, rekao je da će Nejpir biti out, prvo je rekao da ne zna koliko, da ćemo ići dan po dan, ali biće duži period. 
 

Ne bih ja davao ovome toliki značaj, sutra ćemo valjda znati šta i kako. Mada znajući kako klub funkcioniše u ovim situacijama, na kraju ćemo bacati pasulj da bi saznali šta se dešava.

Link to comment
Share on other sites

Svaka čast na pobedi, zaslužili su i navijači a i tim


Nek ostane zabeleženo da je pred kraj utakmice naša petorka bila: Lazarevic, Davidovac, Gedraitis, Ilić i Kuzmic.


Sfero video da je u deficitu sa bekovima pa odmah upregao Lazarevica I DeDu da se vežbaju za meč protiv Oly-a [emoji23]

Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

Link to comment
Share on other sites

Samo bih nakon svega ipak izrazio zadovoljstvo zbog odlaska Duska odnosno dolaska Sferapolusa.

 

BOKI Bolomboj je proigrao kod Janisa. 

Sta tek reci o Jagu.

Teo izgleda mnogo odgovornije i smislenije, dok je spustanje Mitra na 4 masterpis.

Maksimalna podrska za trenera i igrace. Mozda su i kritike urodile plodom kod pojedinaca. 

I da ne kenjam vise, precero sam nocas, samo da kazem jedno svoje misljenje. Da smo imali Boki Bolomboja prosle godine, osvojili bi i ABA ligu, i usli u top 8.

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...