Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Pre neki dan sam rekao kako treba da nam se ugasi klub jer navijači određuju ko sme a ko ne da igra za nas ali očigledno treba oba kluba da se ugase kad i ovim drugima navijači određuju da li smeju ili ne da igraju utakmicu. Neprofesionalizam. A dobili i jedni i drugi para kao da su Real i Barsa zajedno. 

  • Like 1
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Урош19 said:

Avramović je gospodin, sa Dedom se izgrli pred svaki derbi kao da su rod rođeni i uvek je korektan sa izjavama za medije. Uopšteno svi domaći igrači iz obe ekipe su korektni sem onog jednog ispada Anđušića.

I Smajlija...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Small Owl said:

Jebeni master piece by Nebojsa Covic. Ovakve diverzije se uce na nekim naprednim MI6 akademijama.

Ovu utakmicu su najbolji bili najosporavaniji igraci CZ.

Davidovac, Mitrovic i Covic.

  • Love 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Ne znam za vas drugari, ali ja se nakon ovoga bas i ne osecam nesto radosno (osim sto je ovom haosu, cini se, dosao kraj barem na nekoliko meseci).

 

Kao ljubitelj kosarke, osecam se porazeno. Imamo dva odlicna tima, EL tima, i umesto da uzivamo u njhovoj borbi i da sudije budu neprimente, a uprave da cute, da treneri rade svoj posao, a da navijaci pevaju samo svom timu, mi imamo sve obrnuto. 


I batalite mi price Covica, Zoca i ostalih u fazonu "ko je kriv", svi SMO krivi. 

 

I sad posle ovoga treba gledati repku na OI?! 

 

A situacija na forumu, mozda nikad gora, poiskakali razni likovi s obe "strane" brda, mnogi normalni likovi prestaju da pisu... 

 

I cemu se onda tacno radujemo?

 

8:0? Tituli u KLS? A zmurimo na sve ostalo?! Ma zajebite to, kakvo radovanje... 

  • Like 20
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Čočo said:

Pre neki dan sam rekao kako treba da nam se ugasi klub jer navijači određuju ko sme a ko ne da igra za nas ali očigledno treba oba kluba da se ugase kad i ovim drugima navijači određuju da li smeju ili ne da igraju utakmicu. Neprofesionalizam. A dobili i jedni i drugi para kao da su Real i Barsa zajedno. 

Najjezivije ono direkt obracanje Andjusicu, Smajliju

Pa ajd ti izadji igraj utakmicu 

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

Just now, Don Dusko said:

Msm tuzno je sve ovo. Normalno srecan sam ali nekako knedla u grlu.

Nisam srecan ni 1% iskreno. 

Bolje da je bilo 20:0 za njih pa da ih operemo u pioniru. 

Mada ovako je mozda i najbolne, u pioniru bi haos bio. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kooineeperk said:

I sad posle ovoga treba gledati repku na OI?! 

 

A situacija na forumu, mozda nikad gora, poiskakali razni likovi s obe "strane" brda, mnogi normalni likovi prestaju da pisu... 

 

Treba se voditi primerom Avramovića i Davidovca. Kad bude više ljudi sa takvim odnosom na obe strane, možda će derbi više ličiti na praznik košarke nego na ratište. 

  • Like 13
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Pre dve godine u majstorici finala Aba lige je nama ispraznjena hala izasli smo i pobedili. Uopste ne vidim razlog za neko sablaznjavanje, nismo im mi krivi sto su im navijaci avangardni pa im prete.

  • Like 35
Link to comment
Share on other sites

Koje godine je bilo ono kad su igraci Hemofarma odbili da se pojave u finalu lige, Partizan je bio domacin, a u pioniru sprdnja, pokojni Misa Tumbas sutira trojke, igraci Partizana slave kao da se nista nije desilo itd.

 

E pa rodjaci, karma. 🙂

  • Like 22
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...