Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

3 minutes ago, BojanaCZV said:

Ali Omic i njegov komentar.

 

Kakva nepravda je načinjena prema njemu, a on i dalje stoji hrabro i ne zamera ❤️

 

Taman došao to da napišem. Pokazuje koliko je veliki čovek.

 

Zadovoljština kad vidiš čestitke bivših igrača i ostalih majstora ovog sporta. 🔴

  • Like 10
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
46 minutes ago, dzakala said:

Nisu pobede nad KKP merilo uspesne sezone niti plasman u EL.

Merilo su uzeti trofeji a mi ih imamo ove godine 2/2. Kada se kao merilo u univerzumu bude uzimalo bilo sta drugo do osim trofeja onda cemondiskutovati.

Naravno nama kao navijacima ostaje zal za EL i svime sto se desavalo tamo, ali video sam da ti je neko dole lepo napisao i niz objektovnih stvari koje su dovele do tog 16og mesta.

 

Meni licno, potpuno je svejedno da li smo bili 16 ili 11, a onima kojima nije neka se zadovoljavaju sezonom sa za malo desetim mestom, neka budu zadovoljni sto su bili 11 a mi 16, i neka im to budu vrednosti uspesne sezone.

 

nije problem biti na mestu broj 16 u EL ali je problem što se ta liga za KKCZ završila početkom novembra prošle godine pa smo igrali rekreativno do kraja lige.

To više nikad ne sme da se dogodi klubu kakav je KKCZ. Ova titula i kup mogu samo da posluže da nesposobni i nestručni i dalje prodaju maglu u klubu.

Ni jednu im pizdariju, muljažu i prevaru ne smemo zaboraviti,

stručni štab i igrači su van te priče, uglavnom su se borili i zalagali koliko su mogli  

Edited by Perkos2
  • Like 37
Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, alokin said:

Jel smo sada sigurno u Evroligi?

Rekao Motiejunas da je dogovor i dalje da pobednik Aba lige dobije valjd kard za Evroligu. Tako da je prakticno sigurno i ako ne može da se kaže 100% jer ipak nije pravno obavezujući dogovor. 

Link to comment
Share on other sites

Jebem ti zivot, gledam slike sa proslave. Tobi brat bukvalno nisi siguran da li je provalio da smo uzeli titulu pa slavimo ili je nekome rodjendan:lol_2:

  • Like 3
  • Ha-ha 31
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, BojanaCZV said:

Ali Omic i njegov komentar.

 

Kakva nepravda je načinjena prema njemu, a on i dalje stoji hrabro i ne zamera ❤️

Siguran sam da je svestan kako stvari ovde funkcionisu zato i ne zamera

Ti koji mu skandiraju svasta, da ga ovako sretnu na ulici sumnjam da bi bilo tu nekih problema, prosto je to deo folklora grupe 

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, srlepajce said:

Siguran sam da je svestan kako stvari ovde funkcionisu zato i ne zamera

Ti koji mu skandiraju svasta, da ga ovako sretnu na ulici sumnjam da bi bilo tu nekih problema, prosto je to deo folklora grupe 

 

Naravno da ne bi bilo problema. Ti majmuni su jaki samo na rečima i samo u čoporu.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, srlepajce said:

Siguran sam da je svestan kako stvari ovde funkcionisu zato i ne zamera

Ti koji mu skandiraju svasta, da ga ovako sretnu na ulici sumnjam da bi bilo tu nekih problema, prosto je to deo folklora grupe 

 

Офтопик, у вези с тим, синоћ сам умро од смеха кад сам листао Твитер, и неко је пренео ту његову поруку, да би неки лик прокоментарисао слично, како смо се много огрешили о Омића. Човек испод му одговара "Брате, буквално имаш Ратка Младића на профилној" 😀

  • Like 2
  • Ha-ha 36
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, NMX said:

Jebem ti zivot, gledam slike sa proslave. Tobi brat bukvalno nisi siguran da li je provalio da smo uzeli titulu pa slavimo ili je nekome rodjendan:lol_2:

Smart juče kad se slavilo na terenu izgledao možda malo raspoloženiji od igrača Partizana.

  • Like 5
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...