Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Jedino pozitivno u ovoj sezoni su pobede nad Partizanom, to dovoljno govori o nama, a bogami i o komšijama. Tužni skupe…

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Yago jeste na kraju zasrljao al msm da je 1 faul u napadu bio od odbrane tu.

Al mnogo sam sigurniji kada je on na parketu nego Teo(kada je u ovoj fazi).

 

 

Od coveka koji je predvidjen da bude teska zamena u ABA(da odmara kad je nebitno) da bude 1 od kljucnih faktora u rotaciji.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Nedovic mi decko uopste nije jasan zasto je potpuno promenio nacin igre iz prvog poluvremena. Kad se drzi prodor igre i katovanja jedan od najboljih napadaca u Evropi, cim krene sa glumljenjem Stefa Karija Portoriko druga liga.

  • Like 11
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Retko ko je verovao posle KRK da ćemo otići na 5 uzastopne pobede ali momci su uspeli sa ovako lošom selekcijom. Neki bi rekli da smo tim pravili samo da se dobije Partizan. Gazi bre!!! 🔥🔴

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, atmsfr lnČ said:

Nedovic mi decko uopste nije jasan zasto je potpuno promenio nacin igre iz prvog poluvremena. Kad se drzi prodor igre i katovanja jedan od najboljih napadaca u Evropi, cim krene sa glumljenjem Stefa Karija Portoriko druga liga.

21p u 1 i nosio nas al u 2 0p jbg. Konstatnost je njegova mana. Al da njega nije bilo mi bi smo otisli u i u zestok minus.

 

A vec kad te ide prodor onda radi bait navlaci na faulove umesto da gledas kako da odapnes.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Čočo said:

Retko ko je verovao posle KRK da ćemo otići na 5 uzastopne pobede ali momci su uspeli sa ovako lošom selekcijom. Neki bi rekli da smo tim pravili samo da se dobije Partizan. Gazi bre!!! 🔥🔴

 

Ja sam posle kupa napisao da ce biti vraski tesko dobiti prve dve u seriji, tj. 5 puta za redom dobiiti najveceg rivala. Pa jos uz Hangu manjka (Top nije ni igrao kup).

 

Tako da

 

B R A V O   Z V E Z D O

  • Like 15
Link to comment
Share on other sites

Kao šta sam i najavio da ćemo lakše do druge pobede. Ni ova nije bila laka ali smo je ju ipak kontrolirali. Ali posao još nije gotov. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Mnogo nam je falio Bokica u prvom da ga nisu napunili smesnim faulovima odvojili bi se vec tada. Ubili nas u skoku u prvom poluvremenu i to ih drzalo u igri + Treju svirali 2 presmesna faula a odlican je bio cak i u odbrani na Ledeju.

  • Like 15
Link to comment
Share on other sites

Dobro je da smo nekako porodili ove dve pobede, ali bas smo neubedljivi, kao i citave sezone uostalom. Ipak, bitno je da imamo 2-0, jer mislim da mi njih tamo tesko mozemo da dobijemo, cisto kosarkaski gledano. Oni se veceras nisu pojavili, a opet je bilo gusto, mislim da bi oni nas da ovako pristupimo protiv njih tamo dobili 20 razlike. 

 

Koja je sad mantra za Nedovica koji se jedini pojavio u prvom poluvremenu? Nama je doslovno bilo par minuta dobre kosarke dovoljno da resimo ovu utakmicu, a to su one tri asistencije Teodosica za Bolomboja kad smo im razmontirali odbranu. Jako bitna trojka i Treja kad su ovi krenuli da se vracaju trojkama Smita. 

 

Meni je neverovatno koliko Partizan lose izgleda cele ove godine, kad god sam ih gledao, bukvalno su delovali gore od nas. Hvala Zeljku na tome sto klupira Avramovica, jer oni od njega mogu da dobiju sve ono sto mi dobijamo od Jaga ove dve utakmice. Smit ih sutevima u obe tekme vadi, ali meni on deluje kao i ostatak spoljne linije Partizana - iso skorer, i bolje da on ubacuje nego Panter koji je dosta kvalitetniji igrac.

 

Dobra stvar sto se tice nas je ta da su svi u ove dve utakmice imali dobre minute. Nije da se iko raspada, nego cak i Gidraitis rilja u odbrani, Gilespi isto uspeva nesto korisno da uradi, a Davidovac je i danas imao dobru sekvencu. Mitrovic bio sramotan na def skoku u prvom poluvremenu, ali je i on nekoliko laganih poena namestio na drugoj strani kad nista nismo mogli.

 

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, atmsfr lnČ said:

Nedovic mi decko uopste nije jasan zasto je potpuno promenio nacin igre iz prvog poluvremena. Kad se drzi prodor igre i katovanja jedan od najboljih napadaca u Evropi, cim krene sa glumljenjem Stefa Karija Portoriko druga liga.

Sutnuo je samo 1 trojku u drugom. Jbg, prilagodili su se i adaptirali su se da ga zatvore, ima nesto i do protivnika, a neki drugi su povukli u medjuvremenu kod nas. 

Svaka cast za prvo poluvreme svakako.

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Nedović igrao sam u prvom poluvremenu i dokazao kolika je napadačka klasa kad koristi prodor. Koliko uopšte naših igrača može da ubaci 20+ poena za poluvrijeme? 

 

U drugom poluvremenu mnogo bolji Teo, razigrao je Bolomboja koji je praktično stub ekipe cijele sezone i bilo je baš bitno da proigra, jer Luka fizički ne može da se nosi, a Gilespi je jednostavno Gilespi. 

 

Lazić i ovom finalu opravdao status kapitena i legende kluba. Nije zanemarljiv ni doprinos sa pozcijie 4 - Davidovac i Tomkins korektni u skladu sa svojim mogućnostima. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
7 minutes ago, Cavani said:

Sferopulos vezao 5 pobeda protiv Zeljka, od cega je barem 3 rutinirao.

Mora mu se skinuti kapa za to.

 

 

Апсолутно се слажем, колико је брљао у ЕЛ, толико су му ове утакмице у дербијима trademark.

 

Можда и најбоље вођен дерби уз онај у финалу Купа, смирио је Теа који је затим разиграо до тада одсутног доктора Боломбоја, који је после искажњавао преузимања.

 

Томпкинсова тројка одмах после Смитове јако јако важан детаљ, ту смо одбили последњи напад.

 

Ова екипа је доста лимитирана и искрено лоша, али је некако уједињена, то се мора признати. Доста је добра атмосфера међу њима што је донело додатну превагу.

 

 

Највеће разочарење серије Обрадовић и трио Камински-Доужер-Пантер, ти људи не могу очима да се гледају, издувани као балони. Али то је већ њихов проблем.

 

 

Још једна победа и титула.

Edited by MV91
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...