Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Mi nemamo ni glavu ni rep (hehe). Dusko ponovo trokira u 4/4 gde nema ideju koju petorku da izvede na teren, a i kako bi, kad nenormalno rotira.

 

No, uspeo je da izvede Bolomboja koji je bio nas najbolji igrac, ali da uvede Mitrovica da standardno ne zagradi skok i proda kad je tvrdo.

 

Doduse i Sabaz deluje da ne voli kad je tvrdo. 

 

KKP, kad smo vec kod njih, je sinoc delovao kao ekipa koja je bolja bar 15 poena od nas, a igrali su protiv jacih od sebe. 

 

Imali smo dream raspored u prvih pet kola, gde je doslovno moglo sa 5-0 da se udje, a na kraju cemo imat 1-4. 

Edited by Markoss
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Bas nam je problem 4

Verujem u doselekciju u suprotnom bas steta

Tu kako god da izrotiras opet je to slabo za neke vece ambicije

Gidra i Neda bas dobri ali ne mogu sami

Bolomboj najbolji do sada

 

Simon je mlad i neiskusan jos, ali on kako je izasao zbog faulova bas smo pali, davao je energiju

 

Deda je apsolutan visak i bas mi je tuzno gledati ga 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Plejmejkeri nepostojeći na ovoj utakmici. Mislim da Teo ne bi odbranio 1 napad da se igralo jos 24 sata, nervozan, sva ta nervoza se ispoljila na njegov šut za tri, koji je od početka sezone katastrofalan. Na sve to, Šabaz se igrao sa loptom, mislim da ju je tražio poslije tekme, koliko mu se sviđa. Ziceri, nepotrebno brzanje kad nam treba smiraj, itd. Nezainterosovano djelovao! 

 

Izmjene Ivanovića su za dublje istraživanje, kako ubija igrače, petorke, kako ih miksa, tajming, zaboravljanje na klupi... Ilic i Lazarevic zajedno u petorci, Tobey koji nema nikakvu ulogu u ovoj ekipu pocinje i utakmicu i drugo poluvrijeme, bez ikakvog ucinka, pa onda meni fascinantno drzanje Bolomboja, naseg najbolje igraca na utakmici, posljednjih 6 minuta! na klupi...

 

Moraju se uloge kristalisati u ekipi, jer ovo ne izgleda bas dobro. Nama su svaku utakmicu bile najmanje 2 izmjene u prvih 5. Imamo 10 novih igrača i ne igramo lošu košarku. Dobijamo Virtus.

 

PS: Branko Lazic mnogo fali ovoj ekipi.

Edited by LevonKendal
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Miki28 said:

@Virtus 

FMP

@Partizan 

@Partizan Aba

Bayern

Buducnost

@Barcelona

 

Ovdje se lomi sudbina Duska Ivanovica. 

Lomi se sezona za klub A Duško? Pa ima vremena, treba sve da legne. Mnogo novih igraca, navikavanje na Arenu. Strpljenje samo...

Link to comment
Share on other sites

Sve je ovo ocekivano, previse novih kosarkasa, Zelimir je kliknuo tek u decembru , nakon sto je skupio blizu 10 poraza u Evroligi do tada i vezao jedno 10 poraza u svim takmicenjima. 

Jos smo igrali bez Lazica, drugu zaredom. DeDa je totalno zapusten, sve je ovo ocekivano, KKCZ trenutno moze da dobije nekog samo ako spici jedno 15 do 17 trojki i to je to. Na defanzivu, tesko da mogu nekog, dok se to ne poslozi i podeli uloga svakom. Tobey ni blizu svoje forme, ali on je neupitan sto se tice znanja, covek je imao SP, to je isto ocekivano. 

 

A vi ako cete nakon svakog poraza u Evroligi , da dramite i trazite ostakve, zapitajte se gde ce zivci da vam zavrse, u nekoj nedodjiji, jer cete poludeti nacisto. 

 

Jaka stvar , poraz na jedan dva poseda u Evroligi, oba poraza su takva bila, to ne znaci da neces recimo da dobijes nekad nekog isto tako. Ima mnogo izjednacenih timova, ne znam odkud vam ideja da je obaveza KKCZa da pobedi tim koji je igrao na final 4 pre par meseci. 

  • Like 5
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Ljubitelj baklave said:

Sve je ovo ocekivano, previse novih kosarkasa, Zelimir je kliknuo tek u decembru , nakon sto je skupio blizu 10 poraza u Evroligi do tada i vezao jedno 10 poraza u svim takmicenjima. 

 

Oni su imali šta da čekaju.

 

Šta mi čekamo, da Mitrović i Davidovac postanu EL igrači iz desetog pokušaja ili da se Teo podmladi?

  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

Kao što napisah negde nakon odgledanih 5 minuta ove Zvezde u prvoj pripremnoj utakmici, jedina petorka koja ovde ima nekog smisla u EL je ona sa Šabazom, Hangom, Rokasom, Bolombojom i Simonovićem (kao nužnim zlom). Eto, i Perčinu je trebalo par meseci da skonta koji mu je najbolji unutrašnji igrač. Ok je Nedara da udje i menja ritam (bio je odličan večeras), ovo sve ostalo je gola baba do gole babe (a i Simonović je baba poprilična, samo nema ko drugi). 

 

Mitrović i Tobi su u mrtvoj trci ko je veća i neatletičnija baba, Davidovac ih šije obojicu za dva koplja (ovo njegovo večeras je možda najlošija utakmica nekog igrača u EL koju sam video u životu), a o Teu ne vredi ni trošiti reči. Uništili su nas preko njega, od početka je sve išlo na njega. On nema ovde šta da traži, protiv ovakve atletike, a onda se dodatno iznervira pa siluje šut na drugoj strani. 

 

Baš loše selektirano sve, a kad Šabaz ima off veče kao večeras, to onda izgleda otprilike ovako kako je izgledalo.

 

Bolomboj je izašao jer je jedva disao, odigrao sigurno 10 + minuta u kontinuitetu. Ivanović isto totalno promašio sa tajmingom izmena i upotrebe igrača.

 

Baš šteta za Petruševa i njegov odlazak, redak primerak domaćeg atlete, uz to školovanog. Umoran sam već od ovih baba šatro znalaca,  ne mogu opet celu sezonu da gledam Davidovca i njegovu mlitavost i žvakanje žvake jbt. 

  • Like 15
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Fali nam mnogo igra na niskom postu i kreacija iz iste, Luka i kada odigra dobro ofanzivno nas skupo kosta u odbrani i na skoku. Mi bukvalno jednom u toku utakmice ne spustimo loptu dole na igraca da zida vec nam se napad svodi na besumican pik iz koga retko dobijemo sta i ispucavanje za 3 poena.

Kad nas sluzi sut sve izgleda dobro cim malo stane igra se pretvara u pakao i onda se totalno izgubi ritam i samopouzdanje koje se tesko vraca do kraja.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Mi smo slozena ekipa tako da cemo zavisiti iskljucivo od suta, kad ga bude dobijacemo kad ga ne bude bice kao veceras.

 

Kod nas prakticno unutrasnja igra ne postoji. Bogu da se molimo da Tobi i Simonovic proigraju inace se crno pise.

 

edit: eto napisali ljudi pre mene

 

 

Edited by nunilo
Link to comment
Share on other sites

Just now, Sector said:

 

Oni su imali šta da čekaju.

 

Šta mi čekamo, da Mitrović i Davidovac postanu EL igrači iz desetog pokušaja ili da se Teo podmladi?

Samo cekam da pocne petorka Teo, Laza, Deda, Ilic i Kuzma. I da guli jedno 7 minuta.

Link to comment
Share on other sites

Just now, ǝɔɐɟ ǝdɐʇ said:

Ko ga je ovo pitao na konferenciji zašto je Bolomboj presedeo na klupi završnicu, pa se ovaj kiselo smejao?

 

Baš aprijatno sprdanje Ivanovića... On deluje kao da je već otišao iz Zvezde...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...