Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

8 minutes ago, drakon1 said:

Za ovog prvopomenutog nisam bas siguran da ce da bude u Beogradu neko vreme. Verovatno zaobilazenje u velikom luku ako ga EL i ABA ne suspenduju totalno. Blam...

 

Imam predosecaj da znam ko je sad pustio ovo, ali ko je to krio mesecima da mi je znati...

 

https://www.republika.rs/sport/kosarka/538377/matej-boltauzer-kradja-parfem-aerodrom-sudija

Zna se ko je otvarao fioke. Dve muve jednim udarcem. Prvo pripremanje terena za sudije, drugo pustio buvu da se navijači ne bi bavili pripremama za povratak u Pionir nego da se bave Boltauzerom. Kad god pomisliš nema dalje on te iznenadi. Udbaški gmaz. 

 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Čočo said:

Zna se ko je otvarao fioke. Dve muve jednim udarcem. Prvo pripremanje terena za sudije, drugo pustio buvu da se navijači ne bi bavili pripremama za povratak u Pionir nego da se bave Boltauzerom. Kad god pomisliš nema dalje on te iznenadi. Udbaški gmaz. 

 

Sve i da je tako, ipak je ovo blam Boltauzera, a ne Covicev.

 

Ne mislim da bavljenje Boltauzerom iskljucuje bavljenje Pionir-Arena-dilemom.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, drakon1 said:

Sve i da je tako, ipak je ovo blam Boltauzera, a ne Covicev.

 

Ne mislim da bavljenje Boltauzerom iskljucuje bavljenje Pionir-Arena-dilemom.

Isključuje i te kako. Na tviteru široka crveno bela javnost više ne spominje Pionir i igranje utakmica u njemu već samo Boltauzera. Za tili čas. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Stefi88 said:

Meni je top da finale bude u Pioniru i nadam se da ce biti...

Samo tamo imamo pravi domaci teren i samo tamo moze da se izvede to sto nam je potrebno finalu sa Partizanom... Ako sa njima budemo igrali.

Zvezda iznad svega uvek bilo.

Ovo je toliko jadno da nema vise. Sta je sledece, ako ne upali pionir? Ajd da polomimo noge protivnickim igracima, onda ce doci sa juniorima i dobijamo sigurno . Zvezda iznad svega....
 

  • Like 5
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Ako se zadesi da makar 1 sezonac ne udje na neku utakmicu zvezde ove godine (domacu, naravno), bukvalno treba sami sebe da prijavljujemo EL, ne treba nam Savic uopste. Secam se tamo 2015/16, moj burazer koji je tada imao malu platu, je mesecima skupljao da mi kupi polusezonsku od 11k, tada sam bio dete i isao sam na svaku tekmu, bila ABA ili EL. Da mi je tada neko rekao da ne mogu da udjem iako imam polusezonsku, pa spalio bih Pionir

  • Like 13
  • Love 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, elmulinho said:

Ako se zadesi da makar 1 sezonac ne udje na neku utakmicu zvezde ove godine (domacu, naravno), bukvalno treba sami sebe da prijavljujemo EL, ne treba nam Savic uopste. Secam se tamo 2015/16, moj burazer koji je tada imao malu platu, je mesecima skupljao da mi kupi polusezonsku od 11k, tada sam bio dete i isao sam na svaku tekmu, bila ABA ili EL. Da mi je tada neko rekao da ne mogu da udjem iako imam polusezonsku, pa spalio bih Pionir

Bravo za burazera♥️

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, elmulinho said:

Ako se zadesi da makar 1 sezonac ne udje na neku utakmicu zvezde ove godine (domacu, naravno), bukvalno treba sami sebe da prijavljujemo EL, ne treba nam Savic uopste. Secam se tamo 2015/16, moj burazer koji je tada imao malu platu, je mesecima skupljao da mi kupi polusezonsku od 11k, tada sam bio dete i isao sam na svaku tekmu, bila ABA ili EL. Da mi je tada neko rekao da ne mogu da udjem iako imam polusezonsku, pa spalio bih Pionir

Ne vredi , vidis da ima onih, i da im se covic posere na glavu, rekli bi nema veze, Zvezda pre svega.
covic NIJE ZVEZDA.

covic je ljudski sljam7

ZVEZDA je ljubav, ponos, cojstvo, postovanje protivnika.....

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ali Ćoki koji preko svojih lešinara pusti na tviter snimak Boltauzera kako krade parfem. :puke:

 

Mislim, ovaj je govno to smo znali i bez da krade jebene parfeme ali šta ti je Udba, nema spavanja. Lik ako nam ikada više bude sudio, eto Dileja sa transparentom/šetalicom nekog Tom Ford parfema preko cele tribine. 

 

I ode fokus sa Pionira.

 

Muka mi je više

  • Like 8
  • Ha-ha 5
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, NMX said:

Ali Ćoki koji preko svojih lešinara pusti na tviter snimak Boltauzera kako krade parfem. :puke:

 

Mislim, ovaj je govno to smo znali i bez da krade jebene parfeme ali šta ti je Udba, nema spavanja. Lik ako nam ikada više bude sudio, eto Dileja sa transparentom/šetalicom nekog Tom Ford parfema preko cele tribine. 

 

I ode fokus sa Pionira.

 

Muka mi je više

Da vidim?? 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Steve Gerrard said:

Daleko od toga Coksa da podrzavam ili nesto priblizno, seljacki jeste sto se prelazi u pionir zbog svega ,al ajde da sami sebi postavimo pitanje-gdje smo svi mi proslu utakmicu? Dal zasluzujemo mi kao mi( jebe mi se za covice dozete terzice vucice itd) nesto puno da pricamo kad u vecini situacija kad nam guzici ne treba, nema nas ni u ludilu u dvorani? Grobari ispadnu iz evroligr hala im puna, mi ispadnemo pionir jedva napunimo.

Zapitaj se nekad da li je do nas ili do čovića i terzića koji ni na derbiju ne može sever da napuni. Nisu ljudi slepi ...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Nasi klinci do 13 godina su izgubili od Barse 104 razlike????

 

Boltauzer navlačio za Barsu, jbg.

 

Spoiler

dva puta sam čitao da vidim jel tačno. Kapiram da imaju nekog akceleranta što sa 13 godina izgleda ko AD a ima papire i godinu rodjenja ko Kanga i Taribo Vest zajedno

 

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, NMX said:

Ali Ćoki koji preko svojih lešinara pusti na tviter snimak Boltauzera kako krade parfem. :puke:

 

Mislim, ovaj je govno to smo znali i bez da krade jebene parfeme ali šta ti je Udba, nema spavanja. Lik ako nam ikada više bude sudio, eto Dileja sa transparentom/šetalicom nekog Tom Ford parfema preko cele tribine. 

 

I ode fokus sa Pionira.

 

Muka mi je više

Haha

Vec vidim transparent 😄

 

"Лоше ствари су у моди, види све се сада носи
Ова песма носи себе, мислим носи, носи се

Бал (Хеј) Балтазар"

  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, srlepajce said:

Haha

Vec vidim transparent 😄

 

"Лоше ствари су у моди, види све се сада носи
Ова песма носи себе, мислим носи, носи се

Бал (Хеј) Балтазар"

 

I da mi ponuudeee, testere i uzorkeeee....

 

Spoiler

stajem, obećavam. 

 

Edited by NMX
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Miki28 Teoljub said:

 

Zauzetost ostalih hala🤣

Cita se forum, da se smire strasti. Sta ti je iskustvo od 50 godina🤣🤣

Зар је могуће да је управа одлучила да игра на Велики петак? Најтужнији дан у години није за забаву и весеље. Бојкот ове утакмице је једино решење.

  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Систем те лаже said:

Зар је могуће да је управа одлучила да игра на Велики петак? Најтужнији дан у години није за забаву и весеље. Бојкот ове утакмице је једино решење.

Pa da bude još manje ljudi nego što bi i ovako došlo. S obzirom da je udbaš dao amin da se igra na dan raspeća Isusa Hrista kako bi došlo što manje i dalje nezadovoljnih ljudi, simbolično bi bilo da se dođe u što većem broju da se,, razapne" udbaš. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

Ne vidim problem ako je lično Čović pustio ovaj snimak u javnost i to je jedna od pametnijih stvari koje je uradio u poslednje vreme (ako je uradio). Ako već neće da prihvate izuzeće sudije koji nas masakrira godinama, možda zbog ovog popije suspenziju pred završnicu plej ofa.

 

Sa druge strane igranje u Pioniru je još jedan Nebojšin džukački potez i tu nema nikakvog opravdanja. Mora da odjebe od kluba.

 

Iako je proračunat, tajming ovog videa mislim da nema veze sa pričom Arena/Pionir i verovatno je čekao završnicu aba lige baš zbog te potencijalne suspenzije. Ovo sve pod pretpostavkom da je i ovde Čović umešao svoje prste.

Edited by Čvarkov
  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Ovo sa Boltauzerom ako je neko aranzirao onda ima veze sa delegiranjem sudija za ABA, a ne za odvracanje fokusa sa teme Arena-Pionir.

 

Sta je Boltauzer mislio kad je to radio, ja ne znam. Ali, kakva glupost. Njegova reputacija je trenutno nepostojeca, a da li ce je povratiti, ne znam. Vec se igraci ili sprdaju s njim ili otvoreno govore kako je kradljivac. Tragedija je sta si je sâm sebi uradio. Mislim da bi bilo dobro da sâm uzme odmor do sledece sezone i da pusti da se prasina slegne. Mislim i da je neophodno da izadje u javnost i da prizna gresku i trazi oprost. Ali, to ce biti tezak put.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...