Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Ово за Шонета и вожњу у пијаном стању и приде покушај бекства од полиције је стварно страшно.

Неодговорно, безобразно, непедагошки, несавесно, бахато...

Одрастао човек који себи дозвољава овакве ствари.

Само се још једном потврђује да главни узрок већине проблема долази што поједини мисле да су вреднији, важнији и бољи од других и да им самим тим више припада, да имају више права и да опште норме, правила и закони за њих не треба да важе.

 

 

Edited by Silvanus
  • Like 16
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, NMX said:

 

Opušteno. Drugari sa slike ulaze na teren da Preverovim stihovima provociraju Grobare. Ovaj što mi mislimo da uzima šlajmaru zapravo kontrira Jesenjinom. Ovaj što deluje da ispušta majmunske krike zapravo izvlači visoke tonove u Odi radosti. Gospodin levo pokazuje kako se vodi lopta i provocira Pantera. Sve kulturno, bez brige. 

 

kk-crvena-zvezda-buducnost-5-mec-2019-ab

 

 

 

 

 

Ovo je svakako bila velika sramota da je klub dopustio da se navijaci ovako usetaju u teren, pogotovo sto su igraci Buducnosti najmanje krivi za desavanja u Podgorici. Ali mene nervira sto se konstantno zaboravlja kroz sta su nasi igraci prosli na gostovnjima tamo sezonu pre, a onda i sezonu kada je nastala ova slika. Ne secam se da je igrace Buducnosti bilo ko napadao cak i kada su odneli brejk iz Beograda u sezoni 2017/18, kao ni naredne sezone kada je Zvezda povela 2:0. Svi kasniji incidenti u Pioniru su bili odgovor na napad na nase igrace, sto opet naravno ne podrzavam, jer kao sto rekoh igraci nemaju veze sa tim. 
 

 


https://www.kurir.rs/sport/kosarka/3029777/skandal-u-crnoj-gori-napadnuti-kosarkasi-zvezde-u-podgorici-navijaci-buducnosti-uzvikivali-zaklacemo-vas

Edited by СтелаРоса
  • Like 3
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, NMX said:

 

Opušteno. Drugari sa slike ulaze na teren da Preverovim stihovima provociraju Grobare. Ovaj što mi mislimo da uzima šlajmaru zapravo kontrira Jesenjinom. Ovaj što deluje da ispušta majmunske krike zapravo izvlači visoke tonove u Odi radosti. Gospodin levo pokazuje kako se vodi lopta i provocira Pantera. Sve kulturno, bez brige. 

 

kk-crvena-zvezda-buducnost-5-mec-2019-ab

 

 

 

 

 

Sto je najgore sve matori ljudi na ovoj slici, covek bi pomislio da pamet i smirenost dolazi sa godinama ali avaj.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, СтелаРоса said:

Ovo je svakako bila velika sramota da je klub dopustio da se navijaci ovako usetaju u teren, pogotovo sto su igraci Buducnosti najmanje krivi za desavanja u Podgorici. Ali mene nervira sto se konstantno zaboravlja kroz sta su nasi igraci prosli na gostovnjima tamo sezonu pre, a onda i sezonu kada je nastala ova slika. Ne secam se da je igrace Buducnosti bilo ko napadao cak i kada su odneli brejk iz Beograda u sezoni 2017/18, kao ni naredne sezone kada je Zvezda povela 2:0. Svi kasniji incidenti u Pioniru su bili odgovor na napad na nase igrace, sto opet naravno ne podrzavam, jer kao sto rekoh igraci nemaju veze sa tim. 
 

 


https://www.kurir.rs/sport/kosarka/3029777/skandal-u-crnoj-gori-napadnuti-kosarkasi-zvezde-u-podgorici-navijaci-buducnosti-uzvikivali-zaklacemo-vas

Dobro i? Ja razumem da ni oni nisu cvecke ali brate da li smo se morali spustiti na njihov nivo?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, СтелаРоса said:

Apsolutno ne, i kao sto sam napisao ne podrzavam i to se ne radi tako. Samo mi je neposteno da se cuvena "atmosfera linca" vecito vezuje za Pionir i Zvezdine navijace, dok se istovremeno zanemaruje gde su se najgore stvari desavale, videle i cule.

Niko ništa ne zanemaruje, samo što ljude sa obrazom više smeta i više boli kad se ovako nešto uradi u ime našeg kluba.

Pravo vraćanje milo za drago za ono tamo bila bi sportska atmosfera u Bg i nula incidenata.  

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, СтелаРоса said:

Ovo je svakako bila velika sramota da je klub dopustio da se navijaci ovako usetaju u teren, pogotovo sto su igraci Buducnosti najmanje krivi za desavanja u Podgorici. Ali mene nervira sto se konstantno zaboravlja kroz sta su nasi igraci prosli na gostovnjima tamo sezonu pre, a onda i sezonu kada je nastala ova slika

 

Niko ne spori šta smo prošli tamo, deo si i okačio.


Samo se bojim da je malo naivno reći klub dopustio da navijači ovako ušetaju kada je ovo direktno i organizovano urađeno baš od strane kluba. Ili je neko samoinicijativno ovo spremio pa klubu najavio a klub u fazonu to braćo, izvolte, uđite iz partera

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Čočo said:

Krenulo preuzimanje odgovornosti. Not too bad. 

Ma Shone resio da cirka za prvi maj a da ne mora da zuri ujutru na posao i da brine oce li ga panduri zaustavljati.

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Čočo said:

I zvanično krenuo da se priprema teren...Šta reći a ne dobiti potrebu da neko gori na sred Terazija. 

 

da ponovimo

 

On 10/19/2023 at 10:38 AM, NMX said:

Jbg, nisam ni influenser ni instagramer da idem u Arenu da se slikam za društvene mreže i tako ta sranja ali bukvalno u nekim budućim izmenama krivičnog zakonika da se uvede novo krivično delo "Pozivanje na igranje u Pioniru". 

 

(1) Ko u nameri da pomogne KKCZ da ostvari bolje rezultate pozove na igranje EL u Pioniru, kazniće se zatvorom do 5 godina. 

(2) Ako je usled dela iz stava 1. došlo do posledica u vidu odluke rukovodstva KKCZ da se igra u Pioniru, učinilac će se kazniti kaznom zatvora najmanje 10 godina. 

 

Bukvalno dođeš, parkiraš, uđeš, popiješ ako hoće, sedneš. Izađeš. Odvezeš se. Mislim, i ja sam nekada mislio da je Pionir bolja opcija, kad publika legne na leđa protivniku. Samo je to zabluda, očigledno. 

 

 

 

  • Like 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, NMX said:

 

da ponovimo

 

 

 

 

Vidi, svakako treba iskoristiti priliku jer će protiv Mege, Pionir biti prazan. A za ono šta je nama potrebno, u ovom trenutku Pionir je još bolja opcija. Na nama je samo da se pojavimo i da se čuje naš glas. A u Pioniru se može baš dobro čuti. A finale bih voleo ako se igra u Pioniru protiv Partizana, niko da mu ne dođe. Ali naravno od toga nema ništa, biće 10 000+ ljudi, padanja u nesvest i klizanje po parketu. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Stella rossa di Belgrado said:

To da, ali sta cemo za finale, mora se staviti do znanja da ne zelimo pionir

 

Da mi prvo udjemo u to finale, sta kazete na to?

Iskreno, nije Mega za zezanje ovako poletni kakvi su sada, bez ikakvog opterecenja igraju... svasta moze da bude. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Kooineeperk said:

 

Da mi prvo udjemo u to finale, sta kazete na to?

Iskreno, nije Mega za zezanje ovako poletni kakvi su sada, bez ikakvog opterecenja igraju... svasta moze da bude. 

Oslabljeni su za Plavsica.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Crni said:

Oslabljeni su za Plavsica.

True, mada nisam ispratio sta je bilo, jel isao na neku operaciju ili mora da miruje, moze li neka maska onda ili je bas out? 

 

Ali i bez njega, imaju oni dovoljno potencijala, da uz neki dobar sut naprave dar-mar. 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Kooineeperk said:

True, mada nisam ispratio sta je bilo, jel isao na neku operaciju ili mora da miruje, moze li neka maska onda ili je bas out? 

 

Ali i bez njega, imaju oni dovoljno potencijala, da uz neki dobar sut naprave dar-mar. 

Mega sa Plavšićem je trenutno bliža finalu nego mi. S obzirom da će sad biti duža pauza možda Plavšić i bude spreman za utakmicu sa maskom. Ko zna. Bez Plavšića su i dalje dosta opasni ali šanse su im i dosta manje. Kao što si rekao, imaju dosta potencijala a uz to su dobro vođeni, u odličnoj formi i naletu i njihov stil igre(konstantno trčanje u leđa protivniku) nam uopšte ne odgovara. Sve ekipe kojima je to polazilo za rukom su nam pravile probleme ove sezone. Pa tako Borac u gostima, Cedevita u gostima, Mega kod kuće i FMP u Kupu. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Kooineeperk said:

True, mada nisam ispratio sta je bilo, jel isao na neku operaciju ili mora da miruje, moze li neka maska onda ili je bas out? 

 

Ali i bez njega, imaju oni dovoljno potencijala, da uz neki dobar sut naprave dar-mar. 

Mislim da je Zvezda popila gorku pilulu u prvom mecu protiv Derbija.

Vremena ima dosta, ali svakako su zajebani.

Link to comment
Share on other sites

Kakav Plavšić, nemoj da se šalimo. Moramo to rutinski da dobijemo. Ti mečevi su jedino bitni zbog podizanja forme kod pojedinih igrača. Prije svega mislim na Topića i Tomkinsa, ako je to uopšte moguće kod ovog drugog. Smart je isto klupiran u jednom trenutku i treba mu minuta. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Čočo said:

A finale bih voleo ako se igra u Pioniru protiv Partizana, niko da mu ne dođe. Ali naravno od toga nema ništa, biće 10 000+ ljudi, padanja u nesvest i klizanje po parketu. 

Ti bi da gazis po sopstvenom klubu i igracima zbog mrznje prema jednom coveku ciji odlazak nece nista promeniti na bolje. Eto ne volimo da Covic osvoji Abu, bolje da je osvoje Ostoja i Zeljko, oni su ispravni.

 

Da me ne shvatis pogresno, razumem te i smatram da nezadovoljstvo treba pokazati, ali ne po cenu rezultata. Zaista nije momenat da se unosi dodatni nemir u ekipu, jer ona je u sustini jedina koja ce biti zrtva u svemu ovome. Posle Aba lige sledi polufinale KLS, eto to bi recimo bio adekvatan trenutak za to sto zelis, a pogotovo bi imalo tezinu u slucaju da osvojimo Aba.

 

Vidim i da je po tebi Mega favorit protiv nas, sto mi govori da uopste ne razmisljas racionalno u ovom momentu kada je u pitanju nas KK. Da se ne naljutis, ali probaj malo da iskuliras i da se opustis, ipak je ovo samo sport.

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, elmulinho said:

3 dana suspenzije sa Nebojsu za bezanje od murije i voznju u pijanom stanju??? Ovo je za raskid ugovora i da se ne ljubimo, ako nam je iole stalo do takvih stvari, a ne do pranja

Meni je on odavno broj 1 za odlazak iz kluba

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...