Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

15 minutes ago, božija noga said:

A u međuvremenu opet povreda

 

 

Opet saopštenje prekriveno velom tajne…

”U narednom periodu…” što najverovatnije u prevodu znači da je završio sezonu a u najboljem slučaju, vratiće se za KLS..

A i ovo “povredio šaku” je verovatno polomio neku kost, jer da je nešto bezazleno i da je povreda lakše prirode, svakako nas ne bi obaveštavali na zvaničnom sajtu

Edited by The_Big_S
  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Quote

 

Zbog preloma treće metakarpalne kosti leve šake mađarski reprezentativac će biti podvgrnut pregledima posle kojih će biti poznato da li će povreda biti

sanirana operativnim ili drugim putem, kao i detaljnije informacije o tome koliko će Hanga pauzirati, saopštio je klub.

 

 

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Eto rešena nedoumica umesto koga upada Top. Svakako evo i više minuta za Jaga i Topića. Da odmorim oči od Hange na poziciji plejmejkera. Žao mi momka i nadam se da će sve biti okej sa njim ali ako on i Teo ostanu sledeće sezone ukupno će imati 40 odigranih utakmica i tad da se šutiramo u dupe. 

Edited by Čočo
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Kankkunen said:

Klub se tu ništa ne pita, nema nikakvog ubrzavanja ... ako se desi - desi.

Nisam Brat od Korneta, ali mogu da se kladim da ce ovo da ubrza njegov povratak na teren, iako nije mozda tako planirano.

 

Jer svi znamo sta je glavni cilj Covicu, po svaku cenu tako da nece nista da prepusti slucaju.

Edited by Dzonii
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Jedino pozitivno i lepo ove godine. Iznad svih očekivanja. Plus treba uzeti u obzir da poslednje 3, 4 utakmice kod kuće kad smo izgubili šanse za plej in je bilo manje navijača. Bilo bi ova još bolja brojka. Ali da, mi smo plaćenici. 

  • Like 9
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Moraće Davidovac i Rokas da preuzmu Hangine minute. Čim sam pročitao prelom znao sam da je završio ovu sezonu. Eh kada bi mogla nekim čudom i za nas da se završi ABA sezona odmah sada protiv SC. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Crni said:

Covic da izadje kod Sarape i kaze kako je Dusko slomio saku Hangi.

Kad je cuo da Dusko i dalje nece Hauarda i Monekea, Hanga je od besa slomio ruku o zid.

Eto, stiglo pojasnjenje iz kluba.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, MarioKempes said:

Džavonte, računamo na tebe, druge nema..

 

Smart na 3? Nisam siguran da je to dobro resenje.

 

Na 2 imamo Nedovica i Lazica i nisam siguran da tu ima prostora za Smarta. Videli smo koja su 2 igraca povukla protiv SC derbija i resili na kraju, upravo Nedovic i Lazic. Prvi nam je najbolji napadac i to nam je sto nam je, drugi nam je najbolji defanzivac spolja i plus je tradicionalno vazan sraf u plej ofu Aba lige. Za Smarta nema mesta na 2 po meni. Na 3 nisam siguran koliko je dobro resenje, mozda u nekim varijantama da odigra manje minuta. Smart je nedokazan kad je tvrdo a sad je tvrdo i rizik sa njim je veliki. U El kad god je trebalo u poslednjoj cetvrtini je promasivao trojke i gubio lopte. Obicno udje uradi par dobrih poteza i onda nestane na kraju. Po meni bi trebao igrati jedino u slucaju nuzde.

 

Ako je Hanga zavrsio sezonu:

 

Teodosic, Jago, Topic (ako se uopste planira)

Lazic, Nedovic

Giedraitis, Davidovac

Mitrovic, Tompkins

Bolomboj, Gilespi

 

To nam je sto nam je. Smarta mozda probati kao startera malo minuta na 2 pa ako ga krene da dobije koji minut vise.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...