Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Kakav glupi hajp se stvorio oko za nas jednog krajnje nebitnog meča.

 

Odigrali smo dosta dobro i protiv Reala i protiv Olija, a nije da su nam ti mečevi nešto odlučivali. Na nama je da se što bolje pripremimo za plej-of i to je.

 

Na kraju krajeva, broje se trofeji a ne učešća u top8.

 

Sezona u Evroligi? Za zaborav, ali nije da nam je prva. Dosta puta sma pomenuo, jedino mi je žao što nikad više para, a nikad goreg rezultata.

 

Nevezano za sve ovo, kako god da se završi sezona, ne želim sledeće godine da gledam Lazarevića u klubu, ono je sramota za košarku. Da neko toliko nema talenta u napadu, pa šta treniraš skoro 30 godina, strašno.

 

Za kraj, stvarno mi je nebitno šta ćemo da uradimo večeras, a nije da mi nije drago što ovi prekoputa koje smo nadigrali u četiri od pet ovosezonskih mečeva zavise od nas. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Jasno je da veceras mozemo dobiti samo ako Efes izadje nezainteresovan ... sto lako moze da se desi, nisam siguran da im je do cimanja jos neko vreme.

U svakom slucaju, poklon odbiti ... i po cenu teskog centra Jaga i Gileta kao beka sutera  ...  kad vec nemamo Lazarevica na poziciji organizatora

Link to comment
Share on other sites

Ja sam mislio da su se kolege forumase zezali kad su rekli da Lazarevic ne putuje za Istanbul ali ipak je tako sto znaci da nemamo ni 1% sansi za pobjedu vcrs. Ko ce da cuva Clyburna?🤦‍♂️

Edited by Miki28 Teoljub
typo
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Miki28 Teoljub said:

Ja sam mislio da su se kolege forumase zezali kad su rekli da Lazarevic ne putuje za Istanbul ali ipak je tako da nemamo ni 1% sansi za pobjedu vcrs. Ko ce da cuva Clyburna?🤦‍♂️

Sto bi rek`o Selektor:

 

:classic_biggrin:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Ja sam mislio da su se kolege forumase zezali kad su rekli da Lazarevic ne putuje za Istanbul ali ipak je tako sto znaci da nemamo ni 1% sansi za pobjedu vcrs. Ko ce da cuva Clyburna?🤦‍♂️

Pa kako ko? Naš Clyburn. 😄

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

Sezona u EL nam je baš sramotna, dobili smo 11 mečeva od toga 8 kući i 3 u gostima i jedino smo Fener uspeli da pobedimo dva puta. Čak sa 7 timova imamo oba poraza, od toga bez pobede smo protiv prvih 5 timova na tabeli. Dobili smo sledeće timove koji su sličnog ili manjeg budzeta nego mi kod kuće: Alba, Asvel, Bajern, Valensija i KKP plus Virtus. Pobede protiv Efesa i Fenera kod kuće su dobri delom posledica velikog broja povreda njihovih bitnih igrača. Armani smo isto dobili u gostima kad su bili oslabljeni. Jedine dve pobede protiv jacih timova koji nisu bili oslabljeni su Fener u gostima i Makabi u Pioniru. Na sve to nismo ni izbacili nekog mladog ili neafirmisanog igraca na EL nivou na koga mozes da racunas u narednoj sezoni osim Jaga. 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Ne znam, nisam optimista za vcrs🤔

Ja baš imam osećaj da dobijamo. 😄 Čović najavio nešto veliko ove sezone. Eto ispuniće mu se želja. Ima li šta veće za njega nego da veliki rival prođe dalje zahvaljujući Zvezdi. Sam će da se penzioniše. Ako preživi. 😄

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

Veceras ne smemo aman bas nikako pobediti. Ovom sa moje profilne slike nikako ne smemo pomoci da udje u plej in... nadam se da su svesni da bi eventualnom pobedom izazvali veliki gnev kod vecine navijaca..

  • Like 4
  • Love 1
  • Ha-ha 3
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, Petar1995 said:

Veceras ne smemo aman bas nikako pobediti. Ovom sa moje profilne slike nikako ne smemo pomoci da udje u plej in... nadam se da su svesni da bi eventualnom pobedom izazvali veliki gnev kod vecine navijaca..

Znaci... zelimo da pobedimo? Jer zelimo gnev navijaca, samim tim i promene

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Petar1995 said:

Veceras ne smemo aman bas nikako pobediti. Ovom sa moje profilne slike nikako ne smemo pomoci da udje u plej in... nadam se da su svesni da bi eventualnom pobedom izazvali veliki gnev kod vecine navijaca..

"To sa tvoje profilne slike" je uticalo na to da Guduric i Kalinic budu vrhunski EL igraci i prvaci iste - malo postovanja samo zbog toga, nije naodmet.

:default_coffee:

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Zvezda će ići na pobedu bas kao sto je išla i u Madridu gde je malo falilo ili u Bgd protiv Olimpijakosa. Igrali su rastereceno manje vise opušteno pa je i rezultat išao. Kad je bilo bitno , pre svega Asvel ,Alba, ruka se stegla,  pa smo videli i rezultat. 

Partizan je sam sebe izbacio, pre svega ovako iz glave poraz u areni protiv Bajerna, Milano tamo itd...Očekivati da Zvezda dobije Efes koji je u formi , koji je pri tom dobio dva puta fener u 5 dana, a kome samo igra pobeda je neozbiljno.

I zvezda i partizan su sami sebe izbacili i samo zbog svojih igara nisu prošli dalje. 

Edited by No name
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Kronostime said:

"To sa tvoje profilne slike" je uticalo na to da Guduric i Kalinic budu vrhunski EL igraci i prvaci iste - malo postovanja samo zbog toga, nije naodmet.

:default_coffee:

Jel to 1x da si napisao tekst a nisi objavio neku smesnu sliku 😃

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Kronostime said:

"To sa tvoje profilne slike" je uticalo na to da Guduric i Kalinic budu vrhunski EL igraci i prvaci iste - malo postovanja samo zbog toga, nije naodmet.

:default_coffee:

Гудурић није првак ње био, Калина је био репрезентативац и пре Звезде а не Фенера и Жељка.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Petar1995 said:

Jel to 1x da si napisao tekst a nisi objavio neku smesnu sliku 😃

 

Petre, ime dedino, neke stvari moras sam da naucis u zivotu....

MV5BYzQ1MGEzY2ItYmY2Zi00M2RjLTk1ZTctYmU4

 

:default_coffee:

 

2 minutes ago, Bogoljub Gagic said:

Гудурић није првак ње био, Калина је био репрезентативац и пре Звезде а не Фенера и Жељка.

 

:classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...