Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

10 minutes ago, Crni said:

🚾 i Zvezda...

Sacujes Jovica, a godinama kuburis sa povredjenim igracima i to pridodajes Teu, zajedno imaju 70god. 

Nama treba klinika Anlave da bude generalni sponzor.

A to znaci da nemas kapitalca na 1 jer ti tu figurira Top i Jago.

Dakle jos jedna bezumna selekcija, gde ce opet metuzalem Hanga glumeti pleja.

I sprcao si 5 igraca na 1, a nisi dobio bas nista, osim ofucanih ligamenata, hrskavica, diskusa...

Posto je Zvezda sigurna kuca, Lazarevic, Lazic, Kuzmic, Deda, Mitar mogu biti bezbrizni.

Logicno bi bilo da se vrati Dobric, pa mozemo ponovo biti u modu brojenja krvnih zrnaca, lozenja na kup i kls.

Mi imamo i Simonovica djetica pod ugovorom.

Veliko srce za Bokija, to je otprilike jedina svetla tacka, neko ko je bas po svemu profesionalac. Usao je na mala vrata, kao svi veliki ljudi.

 

 

Pa Čović se nikad nije ložio na kvalitet nego kvantitet. Kao i ove sezone kad je trpao igrače u reketu gde imamo osam igrača u reketu i samo jednog od koristi. Ništa neće pojačati u kvalitetu nego da ako dođe do povrede da može da skrpi. Pa ćemo tako spolja da imamo 3 plejmejkera osrednjeg kvaliteta gde  su dvojica pred penzijom a jedan još nije dorastao EL. I tako ćemo na svakoj poziciji da imamo kvantitet a kvalitet će ostati u timovima koji se lože na EL. Samo će da dovrši ono što letos nije. Na ovakvu centarsku liniju završiće sa istom takvom i spoljnom linijom. Ove sezone smo imali 2.5 EL igrača sa doprinosom a sledeće sezone imaćemo celih 3.

Edited by Čočo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

   Rokas je klasican igrac sistema, kad imas sistem on je tu kad se divlja ne postoji...on se raspao vise manje od kad je Teo povredjen...dobar suter je potreban svakoj ekipi...ostavio bih ga...

 

   druga strana price je da li mi hocemo uopste da ga ostavimo, koliko on para trazi itd...to sto on izjavljuje nema nikakve veze...

 

  za tacno nedelju dana se za nas zavrsava mucan deo sezone gde smo vecinu utakmica igrali rekreativno...mnogo faktora je uticalo na ovakav razvoj situacije u EL tako da vecina argumenata koja se iznese ovde zasto su rezultati tako losi ima smisla...

 

   mislim da smo sigurni u EL sledece sezone i nadam se da ce nam budzet biti na slicnom nivou kao ove...treba nastaviti kontinuitet pa ce i rezultati doci, treba dosta da se promeni tim...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jovic se savrseno uklapa, boluje od razlicitih bolesti u odnosu na Tea i Nedovica, pa se moze sklopiti jedan ful spreman uvek. Kičma, diskus hernija. Tvrđji dušek samo. Ima to klupska medicinska služba, resice se.

  • Like 2
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

Zašto bi bilo ko od domaćih stabala pristao na raskid ili promenu ugovora? Oni EL mogu da igraju samo kod nas i nigde više, ako uopšte budemo igrali EL sledeće sezone. Ako se prebacimo u EK onda je sasvim po meri. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Čočo said:

Pa Čović se nikad nije ložio na kvalitet nego kvantitet. Kao i ove sezone kad je trpao igrače u reketu gde imamo osam igrača u reketu i samo jednog od koristi. Ništa neće pojačati u kvalitetu nego da ako dođe do povrede da može da skrpi. Pa ćemo tako na 1 da imamo 3 plejmejkera osrednjeg kvaliteta gde  su dvojica pred penzijom a jedan još nije dorastao EL. I tako ćemo na svakoj poziciji da imamo kvantitet a kvalitet će ostati u timovima koji se lože na EL. 

Pa da, samo sto je u svemu tome najgore sto ce navijaci biti "stado ovaca sto blejeci ide na klanje"

Ponovo ce biti hajp, pucanje na f4, naivno ce pokupovati sezonske, dovesce se neki kapitalac u slobodnom padu, pravice se seme, registrovace se 1000novih korisnika i cim odemo na 1-6 samo Korneta ostaje na braniku Coviceve prcije.

Ljudi ako Alba ode, mi i Asvel cemo morati da se makljamo ko ce biti pretposlednji.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Crni said:

Pa da, samo sto je u svemu tome najgore sto ce navijaci biti "stado ovaca sto blejeci ide na klanje"

Ponovo ce biti hajp, pucanje na f4, naivno ce pokupovati sezonske, dovesce se neki kapitalac u slobodnom padu, pravice se seme, registrovace se 1000novih korisnika i cim odemo na 1-6 samo Korneta ostaje na braniku Coviceve prcije.

Ljudi ako Alba ode, mi i Asvel cemo morati da se makljamo ko ce biti pretposlednji.

S obzirom da se Čović neće skloniti sam i da će kako stoje stvari da nam sastavlja roster i određuje sudbinu svojim odlukama ,, iskustvom od 50+ godina u košarci", svega mi je preko glave i blizu sam da nakon deceniju i nešto preko toga, ne uzmem sezonsku za sledeću sezonu i da pratim samo rekreativno sve što ima veze sa velikim klubom od kojeg je Čović napravio sopstvenu prćiju za pranje para, lečenje svojih frustracija i mogućnosti da preko svoje prćije svakodnevno ima priliku da etiketira, poziva na linč i meri patku sa svim neistomišljenicima. Verujem da će mnogi nakon ove sezone isto postupiti i da neće baš tek tako proći sa,, bajkama o EL". 

Edited by Čočo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, K.Dot said:

Zašto bi bilo ko od domaćih stabala pristao na raskid ili promenu ugovora? Oni EL mogu da igraju samo kod nas i nigde više, ako uopšte budemo igrali EL sledeće sezone. Ako se prebacimo u EK onda je sasvim po meri. 

Imali smo samo u toku ove sezone 4-5 raskida - promene ugovora, Ivanović, Bjelica, Kuzmić, Šabaz i Simonović ... kad je to nama bio neki problem?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Daj i Jovica samo da ne gledam vise pradedu i Luku bojim se kontakta Mitrovica. Ma i Lazarevica cu da progutam ako je to uslov da ovu dvojicu lelemuda ne gledam vise u Zvezdi. Bukvalno predstavljaju sve ono cega se uzasavam kod profi kosarkasa.

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, fasper said:

Daj i Jovica samo da ne gledam vise pradedu i Luku bojim se kontakta Mitrovica. Ma i Lazarevica cu da progutam ako je to uslov da ovu dvojicu lelemuda ne gledam vise u Zvezdi. Bukvalno predstavljaju sve ono cega se uzasavam kod profi kosarkasa.

Sledeće sezone ćeš onda reći daj Dobrića i Dzoni Ivanovića samo da ne gledam Lazarevića i Jovića i tako u krug. Hoćemo li jednom stati da se vrtimo u mesto? 

Nije upućeno tebi, ne shvataj lično. Ovo je razmišljanje većeg broja navijača KKCZ. 

Edited by Čočo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Mislim nakon toliko godina u EL, jasno je svima osim izgleda doktoru robotike i pojedinim ljubiteljima njegovog lika i dela, da domaća osnova mora da bude kvalitet Kaline ili Gudure ili u 2. unitu Teo, Nedović, znači bez Lazića, Lazarevića, Dobrića, Ilića, Davidovca, Mitrovića, Simonovića. Mislim kakav je to koncept sastavljanja rostera, bitno da je domaći igrač, nema veze što nema kvalitet. Pa mislite da Željko ne bi doveo domaće igrače u kkp? Domaći igrači koje su komšije jurile su Mirotić, Kalina a mi Dedu i Mitrovića i onda su nam posle sudije krive. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Čočo said:

Sledeće sezone ćeš onda reći daj Dobrića i Dzoni Ivanovića samo da ne gledam Lazarevića i Jovića i tako u krug. Hoćemo li jednom stati da se vrtimo u mesto? 

Nije upućeno tebi, ne shvataj lično. Ovo je razmišljanje većeg broja navijača KKCZ. 

Ja bih najradije da igramo sa 10 stranaca Lazic i Teo. Svi domaci igraci tkz. domaca baza su obicne pijavice koje sisaju krv iz kluba jer nemaju gde drugo da odu jer nisu nivo ni Evrokupa a kamoli Evrolige. A ovde kod nas primaju masne pare. Svi ti Mitrovici, Davidovci, Ilici, Kuzmici, Lazarevici i da ne nabrajam dalje tu domacu bazu prethodnih 5-6 sezona sto se mene tice sto dalje od kluba. Od domacih igraca Lazic, Teo i Kalina. Bukvalno niko vise! Daj 10 stranaca karakterno dobrih i da cepamo, samo da ne gledam ove domace koji „osecaju" klub znaju sta je Zvezda i slicna proseravanja.

Edited by fasper
  • Like 5
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

"domaca osnova" nam stoji kao teg oko vrata u EL dok u domacim i regionalnim takmicenjima mogu da naprave razliku... 

 

   evo kako je prosao Dobric koji je bio jedan od bitnijih nasih igraca proslih sezona u Virtusu, gde i nije toliko jaka konkurencija na njegovoj poziciji...nemam nista protiv njega, ali tim sa velikim ambicijama u EL ne moze da dozvoli sebi da igraci kao sto su Dobric, Mitrovic ili Davidovac igraju 20+ minuta...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

 

Komentator TV Arena sport Edin Avdić analizirao je sezonu KK Crvena zvezda u podkastu "Udvajanje sa Milošem i Edinom". Uz ocenu promašenih pojačanja i neuspeha crveno-belih u Evroligi, govorio je i o predstojećem plej-ofu. "Zvezda je baš promašila pojačanja, žestoko. Kao Kaminski imaš sličnu priču i za Šabaza. Da te neko pita da li bi ga potpisao, rekao bih 'Odmah'. A, onda se desi šta se desi. Ali problem su i druga pojačanja. Suštinski, pokazao se Bolomboj, koji je stvarno odigrao dobro, ali te njegove dobre partije nisu se pretočile u timski uspeh"

 

"Teodosić se nametnuo, ali 16. mesto u Evroligi. Znači, ispod tebe su samo Alba i Asvel, a izgubio si i od jednih i od drugih. Imao si tu neke igrače sa upitnikom - šta i koliko može Jago u Evroligi. Tobi je bio u evidentnom padu i činjenica je da je baš loše igrao. Šabaz Nejpijer je ispričana priča. Gilespi jednostavno ne može da pomogne, eventualno u jednoj utakmici. Što kažu, on je dobar momak, dobro se ponaša, ali odigrao je jedan dobar meč protiv Partizana. Ili Džavonte Smart, koji nema... Da je došao u klub nižeg ranga u ABA ligi, pa da vidimo šta može. Ili ovo misteriozno dovođenje Treja Tompkinsa. Slušali smo priče da je borba za plej-of, što ne i nešto više, tako su iz Zvezde najavljivali ovu sezonu, a sad već evo početkom aprila slušaš ko bi mogao da dođe za narednu sezonu. Daj da vidimo sada plej-of ABA lige".

 

"Napravljeni su neki promašaji i u odnosu na to urušila ti se sezona u Evroligi. Povrede su deo igre. Imao si ozbiljan budžet, a onda se ušlo u standardnu priču - ovog je doveo onaj, onog je hteo onaj drugi, pa ko je doveo koga, pa se javljaju igrači i kažu 'Niko me nije zvao'.

 

U Zvezdi se uveliko spekuliše o tome ko će doći sledeće sezone. "Priča se i o Kaliniću, Guduriću... Ali i to ti govori kakva je situacija ove sezone u klubu i šta je urađeno u odnosu na očekivanja. Videćemo kako će to da izgleda u plej-ofu, verovatno nas opet očekuje finale Zvezda - Partizan, sa tim da će Zvezda imati prednost domaćeg terena i ostaje da vidimo gde će Zvezda da igra te finalne utakmice, da li će u Arenu i jedni i drugi ili će Zvezda da igra u Pioniru svoje domaće utakmice. Ne znam, sve je tu otvoreno"

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Kankkunen said:

Imali smo samo u toku ove sezone 4-5 raskida - promene ugovora, Ivanović, Bjelica, Kuzmić, Šabaz i Simonović ... kad je to nama bio neki problem?

Cinjenica da smo sa domacim igracima bas retko raskidali ili i ako dodje do toga tipa raskines pa ga na leto vratis i to uz trogodisnji ugovor 🤣

 

 

Nimalo se ne bih iznenadio da se na leto plati obestecenje za Dobrica (ako uopste ima ugovor , ako nije 1+1) kao i ponovo vrati Kuzmic naravno u duze ugovore

 

Moguce i Raduljica jer se Dusko ogresio o njega

 

Koji put Kuzmica npr salju u fmp pa ga vracaju u EL tim 

Totalna nebuloza i zasto nista ne verujem Covicu i nije me briga koje cemo takmicenje igrati dok je on tu

Edited by srlepajce
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Markoss said:

In the other news, raspitujemo se za zdravlje Stepha Jovica, literally. 

Ko što smo se lani raspitivali oko Tompkinsovog kolena ...

Link to comment
Share on other sites

Nadam se da ovaj tim a i  rukovodstvo, nece igrati EL, Iz jedinog razloga što je nismo zaslužili, pre svega odnosom prema istoj toj EL. Kad na to dodamo igrače koji su pod ugovorom a uredno igrali ovogodišnje izdanje, onda sam 100% siguran da ne zaslužujemo EL.

 

Bićemo i mi kao navijači pošteđeni novog izdanja dede, luke, despota i družine koji su i izneli ovogodišnje učešće sa 16-im ,  mestom , I porazima od albe u asvela koji su jedini ispod nas.

 

Ako pak budu volsebno igrali, onda bi jedina pravda bila, da nemaju dinara za sklapanje rastera, da im se smanje preplacene plate, a ujedno to će im biti i jedini argument za siguran neuspeh ( budzet)

 

Sram ih bilo sve do jednog. Od rukovodstva,  do fikusa na klupi, pa do penzionera koji biraju kada će i koliko da igraju,  i antitalenata koji čine sve da ti ogade sport.

 

Celu EL su tankovali svi do jednog, I sad se borimo kroz ABA ligu da igramo opet istu tu EL?

 

 

 

 

 

 

Edited by No name
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Stefi88 said:

Imam osecaj da cemo sledece sezone imati najaci tim do sada sa najvise ulaganja, jos veca nego ove sezone...

Ali prvo da povratimo titulu u Aba ligi.

 

E u ovo bi mogao i da poverujem, ali nazalost ta ulaganja su nebitna kad ce Dr Covic da obezbedi ponovo neki frankenstajn tim. 

Link to comment
Share on other sites

Nadam se vecoj minutazi Tobija i Gilespija protiv Efesa. Mozda ne bi bilo lose probati ih u tandemu gore. Takodje, razbuditi i Lazarevicev sut, moguce da ce bez pritiska bolje da gadja za 3. 

  • Like 4
  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...