Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Znao je Gudurić često da klačuje i odigra dobro kad se lomi u onom prvom mandatu u Zvezdi. Pamte se dva derbija - onaj derbi kad je pogodio trojku o tablu je legendaran. Tada je Gudurić ušao u igru u 29-om minutu igre i donio preokret. Drugi derbi u finalu KRK kad je bio igrač utakmice. Od evropskih mečeva Bajern i Real mi prvo padaju na pamet. Ja volim i Nedovića i Gudurića. I baš je ružno da se pljuvaju i potcjenjuju dva od nekoliko najboljih izdanaka naše škole. Koliko mi to imamo EL igrača poniklih u Zvezdi? 

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

Polako. Ne zanosite se previše. Nigde nije pisalo da je Gudurić potpisao. Znajući kakvi,, stručnjaci" i manipulatori rade u klubu, brzo možemo pasti sa Gudurića, Odzeleja, Kalinića na Dobrića, Đurišića i Simonovića. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jbt ne bih se treznio kada bi Gudura i Kalina dosli... 🤤😍💪

Uopste se ne bih bavio time dal su kompatibilni on i Neda na 2...

Takve igrace i cigane ne propustas ako imas sanse da ih dovedes.

  • Like 4
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Miki28 Teoljub said:

Staviti Gudurica i Kobija u isti post bi trebalo da povlaci neke drasticne sankcije

Kobi je najveci posle Dzordana, poenta je da nije uvek pogadjao clutch suteve, ali je uvek uzimao i imao muda da preuzme odgovornost (msm da Karmelo ima najveci procenat clutch suteva). Ako se setimo Bajerna, Partizana itd...e sad koliki je motiv njegov da igra za Zvezdu, a koliki za Fener itd...svakako ja bih pre video Guduru na 3, ja sam visok 191-192, raspon ruku mi je 2m ali kada sam stao pored Gudure, vidi ono kao da je duplo veci covek od mene, noge, listovi, ruke, prosto msm da je ovde prespor za beka, a da trojku lagano moze da pegla...

Lagano moze Kalina na 4, a Gudura na 3...

Edited by turfan
Link to comment
Share on other sites

Ma samo da svi budu zdravi...

Mi kompletni smo bas zajebana ekipa top, jago, teo-neda, smart(moze da krpi u odbrani nedu), hanga isto- na 3 Rokas i Lazic, Rokas moze i na 4 Hanga moze i na 3 plus ako se osposobi TT on i Mitar uz smanjenu ulogu Dede i izbacivanja Gilespija iz rostera mozemo mnogo, a tu su i Ilic i Lazarevic...samo da budu svi zdravi za kraj sezone e onda remont 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Don Dusko said:


Ajde da polako da zavrsavamo sa Gudurom i sklapanjem rostera za sledecu sezonu.

 

Ma koliko god je nekima mrzak ovaj period ima jos do kraja sezone i da je ispratimo kako treba.

Uhvatismo se za muda i odmah kraj.

Pravi si Duško, kvariš žurku a taman je postalo zanimljivo..

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Guru said:

 

Ako su ti dobre lateralne kretnje i možeš na PG - kupljeno. 

 

 

Nisu na zalost, previse sam krut zbog teretane, a i kilaza mi ne dozvoljava, mozda neki Kajl Hajns za siromasne po 3-4 min da igram taman toliko mogu da pretrcim od kosa do kosa a da ne umrem 😁

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, turfan said:

Nisu na zalost, previse sam krut zbog teretane, a i kilaza mi ne dozvoljava, mozda neki Kajl Hajns za siromasne po 3-4 min da igram taman toliko mogu da pretrcim od kosa do kosa a da ne umrem 😁

Guru je mislio na Teove "lateralne kretnje", ako me razumeš 🙂

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, turfan said:

Ma samo da svi budu zdravi...

Mi kompletni smo bas zajebana ekipa top, jago, teo-neda, smart(moze da krpi u odbrani nedu), hanga isto- na 3 Rokas i Lazic, Rokas moze i na 4 Hanga moze i na 3 plus ako se osposobi TT on i Mitar uz smanjenu ulogu Dede i izbacivanja Gilespija iz rostera mozemo mnogo, a tu su i Ilic i Lazarevic...samo da budu svi zdravi za kraj sezone e onda remont 

Jesmo vrlo zajebani, zajebali smo baš sve.

  • Ha-ha 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, turfan said:

Ma samo da svi budu zdravi...

Mi kompletni smo bas zajebana ekipa top, jago, teo-neda, smart(moze da krpi u odbrani nedu), hanga isto- na 3 Rokas i Lazic, Rokas moze i na 4 Hanga moze i na 3 plus ako se osposobi TT on i Mitar uz smanjenu ulogu Dede i izbacivanja Gilespija iz rostera mozemo mnogo, a tu su i Ilic i Lazarevic...samo da budu svi zdravi za kraj sezone e onda remont razlaz

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...