Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

7 minutes ago, Juan Pablo Montoya said:

 

Meni je on bio skroz ok, ne znam sta ocekuje od njega, on je small ball centar, hustler. Onih par utakmica kada je ubacivao po 15 poena su anomalija, nije pravilo.

 

Ko je po tebi nosilac kod nas?

Planiran je Nejpir.

 

4 minutes ago, Juan Pablo Montoya said:

 

Koja je povreda u pitanju?

Koliko sam cuo dobio je udarac u misic na poslednjem treningu i nisu hteli da rizikuju neku tezu povredu.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Miki28 Teoljub said:

Milos Teodosic i onaj nesrecnik iz Armanija je trebao biti. Nedovic ne

 

To je onda veoma promasena koncepcija ekipe. Teodosic je covek u godinama. Shabaz je veoma nekonstantan igrac. Ako je to tako bilo zamisljeno, onda je Covic bas lud da misli da takva ekipa moze bilo sta u Evroligi.

 

Po meni, Nedovic je u ovakvom rosteru morao biti zamisljen kao kljucni igrac ekipe, neko ko izmislja poene i neko ko je go to guy. Ali to naravno on ne moze. Da smo imali pameti pa da dovedemo jos jednog na dvojci, nekog ko je u naponu snage i karijere, to bih razumeo. Ovo ovako je smesno sta se radi u klubu.

 

Ne mozes sve kocke baciti na Tea koji igra iznad ocekivanja i Shabaza, dakle na jednog igraca. To ni Jordan ne bi izneo.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Ne znas ti onda sta je nosilac.

13.1 ppg je uzasan doprinos.

Vjerujem da se prizeljkuje 2.6 miliona za 15.1 ppg ili ono sto smo imali pocetkom sezone, 10ppg za 2.1 milionceta

Nema veze sto ga prepisa svako ko pozeli.

Ako postoji definicja loseg igraca u odbrani, onda je to Neda.

Poslednja rupa na svirali u odbrani.

A to sto je pumpao statistiku u nekim mecevima, to moze da zadovolji svakog ko kosarku prati poput NBA fanova, ajde da Embid da 35 pts, pa kad dodje PO, ode na odmor.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Juan Pablo Montoya said:

 

To je onda veoma promasena koncepcija ekipe. Teodosic je covek u godinama. Shabaz je veoma nekonstantan igrac. Ako je to tako bilo zamisljeno, onda je Covic bas lud da misli da takva ekipa moze bilo sta u Evroligi.

 

Po meni, Nedovic je u ovakvom rosteru morao biti zamisljen kao kljucni igrac ekipe, neko ko izmislja poene i neko ko je go to guy. Ali to naravno on ne moze. Da smo imali pameti pa da dovedemo jos jednog na dvojci, nekog ko je u naponu snage i karijere, to bih razumeo. Ovo ovako je smesno sta se radi u klubu.

 

Ne mozes sve kocke baciti na Tea koji igra iznad ocekivanja i Shabaza, dakle na jednog igraca. To ni Jordan ne bi izneo.

Shabazz Napier nekonstantan igrac🤣🤣🤣. Decko do ove sezone bio u samom vrhu igraca u EL, top 10 igrac EL bez ikakve dileme.

 

Ehh sta bi dao pa da moze da u Zvezdi budu Facu, Tavared, Musa, Hezonja. Svi sa 2+ miliona € a da ih prate Deck, Yabusele, Rudy, Lull, Caco, Poirier sa 1+ milion.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Ništa, oduvek sam znao da je lazarević kriv i Dalibor. Nije kriv ovaj, nije onaj, onda je lazarević sigurno kriv, jer se od njega očekivalo da nosi igru, rešava utakmice. Nećeš se lazareviću izvući 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

13.1/1.6/2.2 na 52 2P%,  39 3P% i 87 FT% 21mpg, 11.3 PIR ( 1 milion € )

vs

15.1/2.5/2.1 na 51 2P%, 39 3P%, 89 FT 29 mpg 13.5 PIR ( 2.6 miliona € )

 

 

Сад ће неко да објасни да је овај доњи најбољи бек у европи 🤣

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Miki28 Teoljub said:

Decko do ove sezone bio u samom vrhu igraca u EL, top 10 igrac EL bez ikakve dileme.

Teško da se to može reći za igrača koji je do ove sezone odigrao ukupno 12 mečeva u EL.

  • Like 5
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, No name said:

Ništa, oduvek sam znao da je lazarević kriv i Dalibor. Nije kriv ovaj, nije onaj, onda je lazarević sigurno kriv, jer se od njega očekivalo da nosi igru, rešava utakmice. Nećeš se lazareviću izvući 

Nisi izgleda dugo na forumu, zapravo nisu krivi ni oni, Lazarevica brane godinama, a za Dedom su se cak i sekle vene. Sex, novac, Davidovac!

Ocekujem Dobrica da se vrati, pa da bude prva violina za sledecu godinu.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Miki28 Teoljub said:

Shabazz Napier nekonstantan igrac🤣🤣🤣. Decko do ove sezone bio u samom vrhu igraca u EL, top 10 igrac EL bez ikakve dileme.

 

Napier je do ove sezone odigrao ukupno 12 utakmica u EL, napisao si ovo kao da ima iza sebe 5-6 evroligaških sezona.

  • Like 13
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Crni said:

Nema veze sto ga prepisa svako ko pozeli.

Ako postoji definicja loseg igraca u odbrani, onda je to Neda.

Poslednja rupa na svirali u odbrani.

A to sto je pumpao statistiku u nekim mecevima, to moze da zadovolji svakog ko kosarku prati poput NBA fanova, ajde da Embid da 35 pts, pa kad dodje PO, ode na odmor.

Moze jedan Kawhi Leonard? Scottie Pippen?

Link to comment
Share on other sites

Ovih 1-3 nije zbog izostanka Nedovica već zato što premalo koristimo Lazarevića, dečko mora da dobije više minuta, jedan od retkih u timu koji igra podjednako i odbranu i napad. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Bogoljub Gagic said:

Сад ће неко да објасни да је овај доњи најбољи бек у европи 🤣

 

Obojica imaju kriminalan impact ove sezone, među gorim u EL kada se gledaju advanced statsi. Al' ova bazična statistika im stvarno izgleda lepo, nema šta... 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bogoljub Gagic said:

Сад ће неко да објасни да је овај доњи најбољи бек у европи 🤣

 

Smešno ili ne, te paralele apsolutno nisu nikakva uteha niti mogu da pravdaju ovu našu sezonu. Da, i taj Punter je za sada ispod očekivanja, ali kakve to veze ima sa nama i zašto bismo uopšte o tome pisali?

 

Jednostavno je. U sezonu se nije smelo ući sa samo Nedovićem na beku. On jednostavno ne može da izvuče ulogu u kojoj mora stalno da vuče ekipu. Ok, Miki misli da i nije namenjena ta uloga njemu, ali nekome je morala biti namenjena na poziciji 2.

 

Šabaz se cele sezone raspada, i on je to nastavio u Armaniju, gledao sam finale kupa Italije, bio je smešan. Ovo što je ubacio protiv KKP mu je hajlajt sezone.

 

Mi ulazimo u sezonu sa dva nosioca, Šabazom i Teom?

 

Pa naš skor je super onda. Ovo je puna kapa.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Guru said:

 

Napier je do ove sezone odigrao ukupno 12 utakmica u EL, napisao si ovo kao da ima iza sebe 5-6 evroligaških sezona.

Jel cemo da se pravimo da ga nismo gledali prosle sezone i da ne znamo kakav je igrac u pitanju i prije dolaska u EL?

 

Ova uprava jeste nesposobna ali 10/10 puta bih i sam doveo Shabazza na pocetku sezone

 

Link to comment
Share on other sites

Ako i iduce godine krenemo sa Lukom kao vaznim srafom, da znam odmah da zaokruzim borbu za fenjer, posto mi je cudno da se niko ne ponudi da ga angazuje od Evroligasa.

Kako oni ne vide taj visoki IQ, na koji padaju u trans navijaci Zvezde?

Evo kad pogledas statistiku, minimum bi ga angazovala neka Barsa. Ne znam, ne znam, ne znam...

  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Nemanja Nedovic sa svim svojim manama jeste nosilac igre u Zvezdi.Jedini je u stanju da bude triple threat u ekipi.

Druga stvar je sto smo mi sa koncepcijom na ti pa smo mu uspeli da istaknemo sve lose strane na drugoj strani terena.

 

I to je tako ma koliko ti @Miki28 Teoljub pokusavao da objasnis da nije.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Don Dusko said:

Nemanja Nedovic sa svim svojim manama jeste nosilac igre u Zvezdi.Jedini je u stanju da bude triple threat u ekipi.

Druga stvar je sto smo mi sa koncepcijom na ti pa smo mu uspeli da istaknemo sve lose strane na drugoj strani terena.

 

I to je tako ma koliko ti @Miki28 Teoljub pokusavao da objasnis da nije.

Ne, nije. Ne pravite od Nedovica nekog Musu ili Puntera, Baldwina. 

Nedovic je impact igrac, neko ko treba da promijeni ritam, donese poene. 

 

Nemanja Nedovic je MPJ, eto za vas iz Kolorada da vam je lakse. 

Link to comment
Share on other sites

Иначе без човека који је овде летос и на почетку сезоне највише пљуван, називан Човићевом циркуском мечком и слично са 37 година имамо 0-6. То и јасно говори да је он апсолутни лидер ове екипе и да без њега тренер и остали играчи пертле не знају везати.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Quote

 

KK Crvena zvezda obaveštava javnost da je naš igrač Jago Dos Santos zadobio povredu po tipu impresivne frakture prednjeg zida frontalnog sinusa, kao i lakši potres mozga, i to kao posledicu udarca od strane protivničkog igrača laktom u predelu čela.

 

Nakon hitno sprovedene dijagnostike i pregleda neurohirurga i ORL specijaliste, Jago Dos Santos je zadržan u KBC Zemun na observaciji tokom noći.

 

Ovakav tip povrede obično zahteva operativno lečenje koje je u razmatranju.

 

KK Crvena zvezda će o daljem stanju, kao i prognozi lečenja i oporavka Jaga Dos Santodsa naknadno obavestiti javnost.

 

 

:classic_sad:

  • Tuzno 10
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Miki28 Teoljub said:

Ne, nije. Ne pravite od Nedovica nekog Musu ili Puntera, Baldwina. 

Nedovic je impact igrac, neko ko treba da promijeni ritam, donese poene. 

 

Nemanja Nedovic je MPJ, eto za vas iz Kolorada da vam je lakse. 

Pa taj MPJ barem skace🙄

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...