Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Ma koliko uvek sve gledao pozitivno, treba nekako ovih 7 kola prespavati

 

Raspored do kraja: Zvezdi ne može gore, ali zato Partizan…

 

Quote

Portal Baketnjuz je na svom instagram profilu objavio analizu „težine rasporeda“ koristeći svoju metriku „SOS“ (Strength of Schedule).  

 

Navodi se da SOS u obzir uzima različite faktore, uključujući skor protivnika u Evroligi, prethodne međusobne duele dve ekipe, nastupe ekipa u gostima i kod kuće. Što je SOS niži, to je predstojeći raspored lakši po ovom proračunu.

U najnepovoljnijoj poziciji u poslednjih sedam kola je srpski šampion Crvena zvezda. Crveno-beli su na nezadovoljavajućih 10-17 i imaju male šanse da se plasiraju u plej-in. Međutim, činjenica je da Zvezda ima najteži zadatak, kaže SOS, u poslednjih sedam kola kada je jačina protivnika u pitanju.

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Don Dusko said:

image.thumb.png.1246e469ccf4fa1029afd046ab0046a1.png

 

+Monako danas.

 

Što je najgore, da smo kompletni pa makar i u padu forme, Makabi i Pao bi mogli uz Arenu da se dobiju. Monako i Real nikako. Oly ce da bude fešta dileja i gate7 i šanse postoje ako Oly dođe da igra na bayi kurca jer su fixirani na tabeli pred PO. Efes pslednje kolo očekujem neki NBA all stars rezultat

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Perkos2 said:

kokice da kupimo, zavalimo se u stolicu i uživamo kao navijači šarlota na primer

 

Ako to znači da Vasa dolazi, može.

13 minutes ago, božija noga said:

Srećno produženje svima koji slave 🤣

 

 

Hvala brate, da si živ i zdrav.

  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Vrlo moguće da će nam sve prethodne sramote kluba i rukovodstva (od Kešelja, preko Raduljice do Kampaca) biti ništa naspram potencijalnog spektakla gde angažujemo lika na mesec po mesec, ne da bi ga probali može li išta da pruži nego da bi ga čekali da se oporavi, možda. I onda možda potpisali do kraja sezone a možda i ne. I sve to da bi nam pomogao u onome što se čeka cele sezone a to je aba plej of, možda. 

 

Nije kao da smo angažovali lika koij je izašao iz povrede, trenira i igra pa da vidimo koliko i šta može. Mi smo uzeli lika koji se kod nas oporavlja od povrede i čeka se da se VIDI da li uopšte može da igra a ne kada će igrati. I ako ne daj bože ne zaigra (a koliko vidim, TT nije ni blizu da trenira bilo kako sa timom) mi smo zaista obrnuli igricu i nek se Ćoki sa ova svoja dva nesposobna parazita tera u 3 lepe, momentalno. Nije kao da i bez ovoga nema razloga onoliko, al ovo će zaista preliti čašu ludila na koje pristajemo. 

Edited by NMX
  • Like 13
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, NMX said:

Vrlo moguće da će nam sve prethodne sramote kluba i rukovodstva (od Kešelja, preko Raduljice do Kampaca) biti ništa naspram potencijalnog spektakla gde angažujemo lika na mesec po mesec, ne da bi ga probali može li išta da pruži nego da bi ga čekali da se oporavi, možda. I onda možda potpisali do kraja sezone a možda i ne. I sve to da bi nam pomogao u onome što se čeka cele sezone a to je aba plej of, možda. 

 

Nije kao da smo angažovali lika koij je izašao iz povrede, trenira i igra pa da vidimo koliko i šta može. Mi smo uzeli lika koji se kod nas oporavlja od povrede i čeka se da se VIDI da li uopšte može da igra a ne kada će igrati. I ako ne daj bože ne zaigra (a koliko vidim, TT nije ni blizu da trenira bilo kako sa timom) mi smo zaista obrnuli igricu i nek se Ćoki sa ova svoja dva nesposobna parazita tera u 3 lepe, momentalno. Nije kao da i bez ovoga nema razloga onoliko, al ovo će zaista preliti čašu ludila na koje pristajemo. 

+izvlacenje novca iz kluba. Tipicno Covicevski. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ako su tačne one info što su izlazile mi smo odustali od Tompkinsa zbog problema sa koljenom i onda kad smo ispušili za sve opcije koje smo imali registrovali ga zadnji dan.Vjerujem da mi njemu nešto i ne plaćamo dok se ne vidi može li igrati i počne igrati,možda stan i hranu 😂

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Chaos Is Me said:

Loše veruješ, plaća on nama. Čoviću bilo neprijatno kad je čuo tu ponudu ali šta će, sve u interesu kluba.

 

Pošto smo evropski poznati po tome da povrijeđene igrače vraćamo na teren rekordno brzo, Tompkins je odriješio kesu. 

Link to comment
Share on other sites

Quote

 

Zbog odsustva Davidovca i Ilića, izvesno je da će provesti i više minuta na poziciji četvorke. Nekoliko puta je to i ove sezone bio slučaj, pa je Mitrović pokušao da vrati još jedan element u svoju igru - šut za tri poena. Ne uzima ga često, iako je na početku karijere znao da bude sasvim precizan sa distance, ali za razliku od prethodne takmičarske godine, ove ne beži od šuta van linije 6,75 kada mu se ukaže prilika.

 

"Kada igram na poziciji četiri, postoje određene situacije na parketu kada je neophodno da uzmem šut. Koliko god pogađao ili ne pogađao, to su situacije u kojima morate da uzmete šut, iz kornera, iz protoka lopte. U tom trenutku mogu da šutnem ili da je bacim u aut, tako da je bolje da šutnem, možda i uđe. Vežbam na treningu. Sve polazi odatle, pokušavam da uzimam više šuteva, da bi se to prenelo na utakmice. Od toga neće zavisti moja igra i učinak na parketu, mnogo je stvari koje bolje radim i koje su potrebnije ekipi. Trudiću se da njih nastavim da radim na visokom nivou, a ovo je neka sporedna stvar koja može da se desi, a i ne mora".

 

 

facepalm-reaction.gif

 

 

  • Ha-ha 21
Link to comment
Share on other sites

Данас да очекујемо још једно мучење нас и Ханге са њим на позицији 1.

Зар није Сферопулосу логичније да у једну петорку стави да буду Јаго, Ханга и Гедраитис, а у другој петорци Недовић, Смарт и Лазић.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, No name said:

8 kola pre kraja regularnog dela sezone,  mi smo ispali i iz teoretskih šansi za top 10 ...Pa ovo treba uspeti...

Ja ne bih rekao da teorija ne postoji. Mozes da napises da smo prakticno ispali.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Koliko nam je svaka utakmica bitna nisam imao pojma da je utakmica veceras

53 minutes ago, berti said:

TT ce da zaigra tamo negde u vreme smene Sfera.. Otprilike oko Svetog Nikole.

Od svetog Luke do svetog Nidze 

Tu se lomi 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...