Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

5 hours ago, John Terry said:

Ja sam valjda jedini Nišlija koji uopšte i ne želi da ide na KRK. Najgroznije takmičenje, sa očekivanim topovskim udarima, lomljenjem stolica...samo da ne bude povređenih.

 

To je taj potez KSS-a, zašto da bitange ruše Beograd kad mogu selendru, pošaljite ih u Niš.

Ma lepo je da se siri kosarka po Srbiji, ko da je bitno...stoka ce uvek i svuda da pravi sranje stoka je stoka bila u bg u ili ovde, a i Nis nije selendra. Sad ce jedan Nis da sacuva od potencijalnih 7 derbija u Bg u 

Link to comment
Share on other sites

FMP dosta kuburi sa formom u poslednje vreme, promena trenera i igrača. Samo da ne kliknu protiv nas, treba biti maksimalno skoncentrisan svih 40 minuta, pa nek pobedi bolji.

 

  • Like 1
  • Love 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 10
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, NMX said:

FMP dosta kuburi sa formom u poslednje vreme, promena trenera i igrača. Samo da ne kliknu protiv nas, treba biti maksimalno skoncentrisan svih 40 minuta, pa nek pobedi bolji.

 

Najvise se plasim Bojana Subotica. On je u stanju da nam napravi veliku stetu.

Deda mora da odigra jednu Evroligasku partiju da ne kazem NBA da bi ga sacuvao!

  • Love 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Don Dusko said:

Najvise se plasim Bojana Subotica. On je u stanju da nam napravi veliku stetu.

Deda mora da odigra jednu Evroligasku partiju da ne kazem NBA da bi ga sacuvao!

 

Ubice nas Subi kao i sve protivnicke cetvorke ove sezone. Treba videti ima li ugovor za sledeću sezonu pa ga pojuriti

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, NMX said:

 

Ubice nas Subi kao i sve protivnicke cetvorke ove sezone. Treba videti ima li ugovor za sledeću sezonu pa ga pojuriti

Ako se dobro pokaze sad protiv nas, dobice 2 godine kao poklon od gazda Cove!

I to na preporuku Filipa!

Edited by Don Dusko
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kooineeperk said:

 

Samo da ne dira razvodnu kutiju za struju - to je vec opasno i potreban je doktor robotike za tako nesto. 

A sta ako se desi kombinacija da roboticar dira razvodnu kutiju a Jago slučajno upali obližnji hidrant...

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, MarkoKep said:

U subotu je finale.

Jel pre bilo nedeljom? Za prošlu godinu sam video da je subota ali mi je nešto u glavi da je pre uvek nedeljom bilo finale a mrzelo me da tražim za prošle kupove

Edited by Урош19
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Урош19 said:

Jel pre bilo nedeljom? Za prošlu godinu sam video da je subota ali mi je nešto u glavi da je pre uvek nedeljom bilo finale a mrzelo me da tražim za prošle kupove

I prošle godine mi je bilo čudno da je u subotu a ne u nedelju finale, tako da verovatno su to promenili od prošle godine.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...