Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

1 minute ago, Kosjan Willavić said:

Gilespi je danas bio sjajan za svoje standarde, drzao nam je glavu iznad vode jedno vreme u cetvrtoj. Za borbenost mu skidam kapu, nije on kriv vec Sferopulos i Coki sto su ga doveli

Meni je odigrao bolju utakmicu nego protiv Partizana. Jedini je igrao na obe strane terena. Za njegove standarde cak su i bacanja bila solidna. Nemam nikakve zamerke. Sfero nije danas dobro vodio tekmu, mora i to da se kaze.

  • Like 7
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  

16 minutes ago, Nini3112 said:

Nedovic igrac utakmice,kad god je usao izgubili sni prednost

U stvari to može da se kaže za Luku Mitrovića, ovaj meč je primer zašto on nije za više od dvanaestog igrača tima koji ima bilo kakve ambicije u EL.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Mislio sam da kada sam prisustovao utakmici protiv Barse prosle godine, necu nikada doziveti slicno nesto... Kad sada ovo... Bruka i sramota! Ogorcen sam!Koja je svrha igrati vise ovo kada nas deceniju sputavaju...

I da, jel vam jasno sada za Nedovica? Kakva je to da ne kazem sta... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Al ja stvarno ne razumem Sferopulosa, da ni minut ne proba za Rokasom na 4. Totalno debilno vodjenje utakmice. Smart celo drugo poluvreme bez suta. Suluda udvajanja mi takodje nisu jasna

Edited by djurava
  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Zadnji vezni said:

Nedović žario i palio noćas.

Direktno nas upropastio na obe strane terena na uštrb Smarta koji je sjajno otvorio utakmicu ali je morao da gleda kako Janis siluje sa dotičnim na parketu.

Ogledalo herca Nedović Nemanje su poslednji trenuci utakmice gde Bilomboy uzima loptu baca je da ne bi sa njom izašao u aut ona ide pre čigri Nedovića koga ista iznenadjuje i napada,da bi igrač Žalgirisa reagovao pre njega i uzeo loptu i tu su sve nade i ugašene.

Dečko je jednostavno za rekreativne utakmice koje nisu pod moranjem.

 

Ali ekipa koja je ovako selektirana,koja u petorci ima Nedovica-Davidovca i Mitrovića tri mekušca ne zaslužuje više.

 

Takođe sudije odradile vrhunski posao u 4/4 što nije prvi put ove sezone.

Moram pomenuti i Janisa koji je večeras blago rečeno bio izgubljen i imao neke jako čudne reakcije i selekcije petorki.

 

Za kraj...Čoviću marš iz kluba!!!!

Najvece ogledalo je bilo kad su Nedovic i Smart bili na parketu zajedno a onda Hanga koji ne zeli da vidi Smarta.

 

Nedovic izadje na nekih 4 min do kraja 3/4 a vrati se isti na nekih 6 min do kraja 4/4. A ko je bio na terenu tada?

Edited by Miki28 Teoljub
typo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jbg realno kod nas su sve ovo rolle igraci a takvi igraci ti mogu donjeti poneku pobedu al za neku ozbiljnu kosarku na duze staze nema sanse. 

Ako uopste budemo igrali el slsdece godine trebace citava petorka da se dovede.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Abizolirni said:

dok je pod ULEBOM isti je kurac

A Fibine sudije su ok? 
 

ne radi se samo o njima. Manja tenzija manja nerviranja.

 

dodjes u cetvrtfinale i pocnes da se nerviras. 
 

Ovde brate nervoza od septembra do aprila i uvek ispusimo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jbg odbrana porozna veci deo tekme, sa Yagom moras mnogo da preuzimas da probas da taj minus neutralises, ali jbg ovi su veceras sve to kaznjavali spolja trojkama. Zelei jemo, ali nedostaje oktava kvaliteta i to su pobede Asvel, Alba, Baskonija i Zalgiris vecers. Sa tim si lagano u top 10. Upravi svaka cast na selekciji. Na zalost i pored toga za jednig dobrog igraca smo daleko od play in.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, John Terry said:

Previse imamo igraca koji prosto nista ne doprinose.

 

Ovo je maksimum Gilespija. On od ovoga ne moze bolje i hvala mu na trudu.

za 3. centra a ako uzmemo Luku, onda i 4. ovo moze proci sto je odigrao.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Don Dusko said:

Pa mogli smo i uprkos toj nesportskod da nekako izvucemo al jbg.

 

Ne kazem ja da nije zajebao(odneo) al da smo malo bolje kod nekih kasnije situacija reagovali mozda bi mogli da pricamo o produzetku. 

Aaaa mogli smo. Znaci isto je -1 na 24 sekunde do kraja gdje imas kontrolu i -2 na 10 sekundi do kraja gdje moras da rizikujes maksimalno

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Zarco_srb said:

Mislio sam da kada sam prisustovao utakmici protiv Barse prosle godine, necu nikada doziveti slicno nesto... Kad sada ovo... Bruka i sramota! Ogorcen sam!Koja je svrha igrati vise ovo kada nas deceniju sputavaju...

I da, jel vam jasno sada za Nedovica? Kakva je to da ne kazem sta... 

Verovatno bi izgubili i da je sudija video liniju ali je ova greska jedno 100 puta gora od greske protiv Barselone. Jer ajde kod Mirotica ti možda ne pada napamet da gledas liniju ali ovde bukvalno gledas samo da li ima faula i da li gazi liniju, ostalo je irelevantno. I opet je uspeo da ne vidi. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ljudi o cemu vi pricate, ovo je otvorena kradja i sudije su otvoreno navlacile celu tekmu za njih i jos na kraju da ne prepuste slucaju onaj odmah skace i sudi namernu a kad Hangu udari Evans laktom nikom nista. Pa nijedan od trojice sudija ne vidi da gazi liniju? Zasto mi tu ne trazimo celendz? Zasto mi trazimo potpuno nepotreban celendz za onu blokadu Gilespija?

Nista zivo nam nisu sudili u reketu, na ulazima. Luka je imao 2+1 u prvom, pa Nedovic sad na kraju, pa nema prekrsaja nad Gedraitisom na ulazu sad na kraju.

Da ne spominjem dva poklonjena bacanja u poslednjim sekundama prvog. Pa Evansu je dovoljno samo da udje u kontakt i eto ti dva bacanja a Nedovicu i Jagu se sudi bas ako dobije po glavi? I ako je ovo namerna onda je i to jer je gotovo ista situacija.

Ne secam se da smo osim tog 2+1 Jaga ijednom dobili 2+1. Izuzetno sumnjivi prekrsaji Gilespija za 4 bacanja, lik okrenut ledjima kosu dobija bacanja. Pa sumnjiv prekrsaj u napadu Bolomboja kad je Jago dao trojku. Pa prekrsaj u napadu opet naseg centra u postaljanju bloka.

 

I kao slag na tortu u poslednjih 20 sekundi diskutabilna namerna i ukraden posed za pobedu.

Smece od organizacije, ubedljivo najlosiji i najgori deo lige. I posle nemojte o sudjenju i o sudijama. Ovo je skolski primer navlacenja za jednu ekipu i direktno svojim diskutabilnim i sigurno pogresnim odlukama kreiranje ishoda meca.

Sta fak ju referi, lopovi treba da se cuje, razumeju oni. I treba ih uvek pocasiti.

Igracima nemam sta da zamerim, cak i Nedovicu koga su tukli ko vola.

Kako ono nije prekrsaj nad Nedovicem na kraju trece? Ako ono nije prekrsaj nista nije, bio je ne jedan nego tri faula. Ali zato kad onaj ocese Lazarevicev dres eto ti dva bacanja u poslednjoj sekundi poluvremena.

Meni je najnejasnije nase ponasanje i da niko nije skocio i reagovao na ono gazenje i to posle prestroge namerne?

 

 

  • Like 5
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Neka je Nemanja Nedovic opet krivac za poraz, bice vam lakse tako. 

 

Kada nema cetvorke u timu, kada nema 3 od 4 pleja koja su prodefilivala kroz roster, kada nema najboljeg defanzivca, kada je Hanga u kanalu od nove godine, kada trener zabaguje, kada sudije pokradu, uvek je zicer reci da je Nedovic ovo ili ono.

 

Covek isporucuje ono sto je isporucivao celu karijeru. Malo je do vasih ocekivanja.

 

Mada je lepo bilo i dok nas je pizda or Sabaza kanalila i kulirala, kako smo imali razumevanja dok na Nedovica, koji nije ni blizu toga bilo kad bio, drvlje i kamenje. 

 

Edited by NMX
  • Like 19
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...