Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Bitno je da Sferopulos pred svaki mec i posle svakog meca prica o odbrani, a to sto je ista sve gora i gora iz meca u mec to nikom nista. Mesec dana ne mozemo da odbranimo napad, a kada prorivnik promasi sut mi kos ne mozemo da zagradimo. 100p nam da prosecna el ekipa. Nama je najbolji defanzivac u timu Hanga koga je veceras Evans unistio cak vise nego Jaga. 

 

 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Carl Johnson said:

Koga mi da rutiniramo, dobri moj? Pa nas Buducnost zgazi sa 15 divljaka u ekipi, a neko je pametan odlucio da treba Tea tu iskoristiti, a da odmori ovo pred kup.

 

Zalgiris je u ozbiljnoj formi, trenutno su za nas avion.

zato i kazem. Nemamo mi sta da trazimo. Sve ovo raspustiti, uzeti 1 milion od Fibe  i igrati

Link to comment
Share on other sites

Just now, Don Dusko said:

Na kraju ni ta nesportska nije odlucila bas jer da smo malo bolje reagovali kod ukradene...Mozda bi izvukli overtime. A tamo bi smo na konto njihovih licnih mogli da iskoristimo slabiju odbranu...

 

Ma ovo je bilo zapisano da izgubimo. I Janis se malčice pogubio, posle Baskonije još jedna očajna utakmica defanzivno gde nas vozaju u odbrani a mi ko natreskani ne znamo gde bijemo. Smart odigra odlično poluvreme i onda u drugom i ne šutne. Hanga nije plej i ne može organizovati igru, to razumem, ali ne razumem da kad god ostane 10 sekundi do kraja napada davi loptu i ne pomišlja da je preda Smartu. Možda bi izmislio nešto čovek, barem bi šutnuli na koš. Mislim toliko gluposti smo napravili da je bilo i nemoguće dobiti utakmicu. Još na kraju i sudije zabiberile. Nek se pripreme sada za Niš, a Čović nek piše žalbe Evroligi, drži konferencije, taman da kupi još malo vremena.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Najbolje za sve bi bilo da Nemanja nadje drugi klub. Ne treba ni njemu u 33 godini da igra nešto za šta nije sposoban, a ni nama da takav igrač bude bitna karika u timu. On jeste naše dete i lepo je sve to, ali čisto košarkaški razlaz je najbolja opcija.

  • Like 5
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DijametralnoSuprotan said:

Mitar trojka, Gilespi dva bacanja, nedovix ukrao loptu. Znaci cak i kada nam karmicke sile pomognu ne mozemo da dobijemo jebeni Zalgiris.

Gilespi je danas bio sjajan za svoje standarde, drzao nam je glavu iznad vode jedno vreme u cetvrtoj. Za borbenost mu skidam kapu, nije on kriv vec Sferopulos i Coki sto su ga doveli

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, suptil said:

Glava mi puca. Otiso mi pritisak u nebesa. 

Čemu? Ko da je bitno da li smo 14 ili 15. Ova ekipa da je kojim slučajem dobila veceras, narednu bi sasvim sigurno izgubila.

 

Penzioneri,  uvredjeni , skloni povredama, u BANJU, a na teren kosarkaši. 

Nije KKCZ svratiste za kosarkaske penzionere , to što im je omogućio covic ne znaci da to svi podrzavaju.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Don Dusko said:

Na kraju ni ta nesportska nije odlucila bas jer da smo malo bolje reagovali kod ukradene...Mozda bi izvukli overtime. A tamo bi smo na konto njihovih licnih mogli da iskoristimo slabiju odbranu...

Cek, imamo -1 i 24 sekunde do kraja i napad protivnika i izjednacavamo sa situacijom gdje posle toga dajemo protivniku 2 bacanja i napad i u panici gdje Bolomboy baca lopti ka Nedi ( kakav mekusac, nije Ray Lewis ) da bi izvukli produzetak

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nedović žario i palio noćas.

Direktno nas upropastio na obe strane terena na uštrb Smarta koji je sjajno otvorio utakmicu ali je morao da gleda kako Janis siluje sa dotičnim na parketu.

Ogledalo herca Nedović Nemanje su poslednji trenuci utakmice gde Bilomboy uzima loptu baca je da ne bi sa njom izašao u aut ona ide prema čigri Nedovića koga ista iznenadjuje i napada,da bi igrač Žalgirisa reagovao pre njega i uzeo loptu i tu su sve nade i ugašene.

Dečko je jednostavno za rekreativne utakmice koje nisu pod moranjem.

 

Ali ekipa koja je ovako selektirana,koja u petorci ima Nedovica-Davidovca i Mitrovića tri mekušca ne zaslužuje više.

 

Takođe sudije odradile vrhunski posao u 4/4 što nije prvi put ove sezone.

Moram pomenuti i Janisa koji je večeras blago rečeno bio izgubljen i imao neke jako čudne reakcije i selekcije petorki.

 

Za kraj...Čoviću marš iz kluba!!!!

Edited by Zadnji vezni
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Nesportska Jaga je nesportska u 5min, 10, 15,30.... Ne sviraš to na 20s i rješavaš utakmicu, osim ako si smeće i ako to hoćeš... Vi morališite do sutra, to je tako... To su sudije svirale, čist prestup nisu sa 5m udaljenosti što samo govori kakav im je bila namjera u obje situacije... Ta priča da neko nije vidio Mirotićev aut i ovo danas, jer su i oni ljudi, su priče za budale... Mi bi ovo svakako izgubili, da ne ispadne da su sudije krive... Sferopulos kriminalan u 4/4...očaj živi, nebi trepnuo kad ni ii njega Čović preko vrata, ako je iko zaslužio, zaslužio je on... I da nam on radi selekciju na ljeto... 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Miki28 Teoljub said:

Cek, imamo -1 i 24 sekunde do kraja i napad protivnika i izjednacavamo sa situacijom gdje posle toga dajemo protivniku 2 bacanja i napad i u panici gdje Bolomboy baca lopti ka Nedi ( kakav mekusac, nije Ray Lewis ) da bi izvukli produzetak

Pa mogli smo i uprkos toj nesportskod da nekako izvucemo al jbg.

 

Ne kazem ja da nije zajebao(odneo) al da smo malo bolje kod nekih kasnije situacija reagovali mozda bi mogli da pricamo o produzetku. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bad said:

Najbolje za sve bi bilo da Nemanja nadje drugi klub. Ne treba ni njemu u 33 godini da igra nešto za šta nije sposoban, a ni nama da takav igrač bude bitna karika u timu. On jeste naše dete i lepo je sve to, ali čisto košarkaški razlaz je najbolja opcija.

Od reci do reci!

Niko ne kaze da je on los igrac,naprotiv ali nije da bude lidervi nikad nije bio a nama takav treba

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Pored ovog preko pola na kraju najveci sok mi je bio onaj napad na +1 Zalgirisa kad Evans probija Hangu ko da ne postoji i od svih ljudi na parketu Yago od metar i po ostaje pod kosem kao zadnja linija odbrane. Nejasno mi je malo sto za tu odbranu nije stavio Bolomboya i Gillespiea zajedno, svakako bez problema mogu preuzimati. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...