Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Na deficitarnoj poziciji koju imamo od pocetka sezone, u februaru dovodimo igraca kojeg smo (verovatno) mogli dovesti i na pocetku sezone. 🤔

 

Koji je ovde rezon:

Ustedeti na platama?

Cekali smo oporavak igraca?

Nisu nam vise iste ambicije kao na pocetku sezone? 

Nismo nasli nikoga drugog na trzistu, a forumasi pritiscu? 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, NMX said:

Mozda je Tristan Tompson iz Klivlenda. Svaka cast Dozetu

 

Ja sam jedno vreme mesao njih dvojicu.

Inace, sad je bio pravi trenutak dovesti nekog kao prospekta na 4 i dati mu visegodisnji ugovor.

Umesto toga, mi dovodimo istrosenog lika i to onda kad amo evroligi vec rekli zbogom.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Znaš li ima li istine oko onih 70k obeštečenja za Mosesa Wrighta?

Ne znam za obeštećenje, al sam čuo da je bio opcija ... momak je petica jbg.

E da, on je nedavno došao iz Kine, moguće da je bio na otvorenom ugovoru sa minimalnim obeštećenjem.

Edited by Kankkunen
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Mislim da se Covicu ispunio zivotni san dobodjenjem Sferopulosa. Toliko godina je pokusavao, Radonjic, Sasa O., Dusko ali konacno je uspeo da dovede trenera po njegovom ukusu. Trenera koji se ne mesa u svoj posao, koji sve aminuje a usput se u svakoj izjavi i svakom postupku ulizuje cenjenom preCedniku. Gde ces bolje od toga, san snova za doktora masinstva. Plasim se samo da Bagzi i Dozet ne postanu ljubomorni jer nivo poltronstva koji pokazuje Sfero prevazilazi cak i njihovo poltronstvo.

  • Like 3
  • Tuzno 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Kankkunen said:

Naravno da on bira, al morate razumeti da je tržište u ovom trenutku nikakvo ... nema šta da izabereš.

Ima nekih igrača pod ugovorom al su obeštećenja velika, a kvalitet upitan.

Situacija je takva ... daj šta daš.

Никакво је ако поредимо са летом, ипак и осталим екипама је тржисте као и нама па се некако снађу. Човек изјављује да ће довести само неког ко прави разлику па редом доводи Гилеспи, Смарт и Томпкинс. Да нисмо имали опцију да вратимо Топића не смем ни да замислим која би му била опција као замена за Шабаза. Ужасан посао.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sveropulos je ovde dosao jer nije imao posao. Najace da ce on da se nesto pita , i da bude pitan.  Zna se kako to kod nas ide..

 

Zatekao je to sto je zatekao.  Gomilu penzionera, igrača sklonih povredama, i dela igraca koji nisu za ovaj nivo košarke.

Ne treba ga mnogo kriviti. 

 

On što je jedino sigurno to je da ce pored ovog "pojačanja", davidovac ponovo imati svojih 20 + minuta.

 

Edited by No name
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Nek mi neko navede jednog normalnog trenera koji bi doveo igraca koji nije igrao od aprila? Koji bi to trener uradio tako nesto? Plus igraca u debelim godinama, ne nekog mladog nego isluzenog igraca koji je uz to bio povredjen skoro godinu dana. Tako da price da Sferopulos dovodi i bira pojacanja su besmislene.

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Ne znam sta ste ocekivali u Februaru mesecu?

Potcenjujete Sferopulosa da ne kazem vredjate ga...

Tomkins vam je u fazonu ili on ili niko

Rizik klasican, mozda nesto odigra pomogne u finalu Aba lige...

Nisam ni ja odusevljen ali sam realan, bolje i on, nego da ostanemo samo na Dedi i Luki na 4.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Stefi88 said:

Ne znam sta ste ocekivali u Februaru mesecu?

Potcenjujete Sferopulosa da ne kazem vredjate ga...

Tomkins vam je u fazonu ili on ili niko

Rizik klasican, mozda nesto odigra pomogne u finalu Aba lige...

Nisam ni ja odusevljen ali sam realan, bolje i on, nego da ostanemo samo na Dedi i Luki na 4.

Све океј, али нама четворка треба од почетка.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Kankkunen said:

Kako bi bilo da se malo prikoči sa kritikama igrača, aj da prvo pogledamo neku utakmicu.

Biće prilike i za mazanje, ako on prođe tu je DeDa.

 

Ja recimo necu da mazem coveka nicim, samo mislim da je strateski losa odluka.

Trebalo je dovesti nekoga ko ce do plej ofa aba lige da se uhoda i da bude nosilac sledece tri sezone.

Ovo je neki quick fix.

No dobro.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Bogoljub Gagic said:

Никакво је ако поредимо са летом, ипак и осталим екипама је тржисте као и нама па се некако снађу. Човек изјављује да ће довести само неког ко прави разлику па редом доводи Гилеспи, Смарт и Томпкинс. Да нисмо имали опцију да вратимо Топића не смем ни да замислим која би му била опција као замена за Шабаза. Ужасан посао.

Sve stoji, al kad se i sam uveri da nema puno izbora a mora nekog da dovede ... šta da radi?

Nije da ga nešto branim, al mu nije lako ... realno.

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, NMX said:

Mairosu vrati se, bem ti...

 

 

Ma dajte… pre mesec i po dana kada nam je samo ostala teorija za EL onaj Insajder KK nam je mazao oči kako je ABA prioritet svih prioriteta, jer će samo šampion u EL.

Evo sada isto to nam radi i ovaj stručnjak ne bi li našli opravdanje za nesposobnu upravu na čelu sa robotičsrem od 53 godine u košarci 🤮🤮🤮🤮.

Dočekali smo februar samo sa Davidovcem na poziciji 4. Projektovanom trećom četvorkom.

I sada treba da budemo zadovoljni sa igračem koji 10 meseci nije igrao, koji izlazi iz povrede jer će pored Davidovca  “ pomoći “ protiv Partizana kada bude na život i smrt jer nema boljeg igrača dostupnog?

A šta smo čekali do februara ????!?! Da Deda vaskrsne a da se Bjelici zaigra košarka? 

Link to comment
Share on other sites

Kad bolje razmislim šta bi mi dobili kada bi doveli neko pojačanje u top formi? Apsolutno ništa..Nama sada da dovedeš Dončića, mi bi mu skratili munutazu na nekih 22-23 min, ostatak bi pokupio Lazic. 

Imamo taj neki fetis da redukujemo minutazu,  i da svi moraju da igraju odredjen broj minuta bez obzira na rezultat.

Tako i ovo novo pojačanje,  ce deliti minute sa davidovcem ma kako igrao. Može biti u top formi,  munute davidovca niko ne moze oduzeti. Kada ovo kažem ne mislim na par munuta za davidovca koje zasluzuje, nego na garantivanih 20 min.

 

Na umornu i istrosenu ekipu dovodiš jos jednog istrosenog igraca, koji nije dugo igrao.

U moru besmislenih odluka jos jedna takva.

 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Kankkunen said:

Sve stoji, al kad se i sam uveri da nema puno izbora a mora nekog da dovede ... šta da radi?

Nije da ga nešto branim, al mu nije lako ... realno.

Да га је Душко довео летос или Сферопулос када је стигао, па чак и у децембру, баш ништа не бих замерио. Овако доводити га у фебруару, онда га треба питати па шта си ти човече радио до сада од кад си стигао тај играч је нон стоп био достпуан, није неко ко је сада искрсао.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Bogoljub Gagic said:

Да га је Душко довео летос или Сферопулос када је стигао, па чак и у децембру, баш ништа не бих замерио. Овако доводити га у фебруару, онда га треба питати па шта си ти човече радио до сада од кад си стигао тај играч је нон стоп био достпуан, није неко ко је сада искрсао.

Mnogo je znakova pitanja na koja ne znamo odgovore ... možemo samo da nagađamo, al ja to ne bih radio.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...