Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

1 minute ago, Sector said:

 

Mi 7 mjeseci ne možemo da nađemo četvorku ali ćemo je naći za 7 dana?

 

Klub koji se zove Merkezefendi je za pola sezone lansirao 2 dobra EL igrača ali za nas nema igrača na tržištu.

 

 

Ko zna. Možda se našao neko ali se čeka (iz raznoraznih razloga). 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, СтелаРоса said:

Sto se tice Mitrovica nisam siguran da je problem bas to sto kazete u vezi njegovog igranja na 4. Valjda i on covek ima pravo na losiju formu posto nam je od pocetka sezone bio jedan od najkonstantnijih igraca. U EL bih rekao da je prvih 15 kola bio medju najboljim igracima, a utisak je da je pad dosao nakon povrede u Milanu. Od tada smo odigrali svega 3 evroligaske utakmice tako da mislim da se previse automatski losa forma pripisuje cinjenici da igra na PF. Mozda i jeste to, ali ne bih se tako lako kladio.

Luka se povredio u Atini pre Nove godine, bez njega smo dobili Fener i Partizan, a izgubili Lion. Protiv Milana je bio u timu prvi put posle povrede.

Svakako igra loše od tada, sinoć je bio i prilično nervozan prilikom izmena, posle jedne ga je Sferopulos upadljivo smirivao na klupi. Ne znam šta je razlog i nadam se da neće potrajati, trenutno izgleda lošije i od Tobija, a svakako i od Davidovca.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Čočo said:

Ko zna. Možda se našao neko ali se čeka (iz raznoraznih razloga). 

 

24 minutes ago, Čočo said:

Kad se vrati Top i dovede krilni centar očekujem da Tobi i Gilespi /Davidovac ispadnu iz 12. Ali najverovatnije Tobi i Gilespi. Na 4 će biti taj krilni centar i Davidovac a na 5 Bolomboj i Mitrović. 

Coco zna nesto sto mi ne znamo 😄

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Nik1991 said:

Neko rece i da se na skupsitini suskalo da dolazi 4,trener je rekao takodje ako bude igrac koji pravi razliku...

pa to je jedino i logicno

ako nadjemo cetvorku kvaliteta npr.  jednog fredi dzija dovescemo je

u suprotnom nema mnogo smisla

Edited by NikadProtivKaline
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, oʞɐdoɐu nɾ said:

Gilespi je definitivno igrač koji pravi razliku. Pa gde ste vi videli da neko onako različito šutira? 

Ono u drugom derbiju, pred kraj utakmice kad je sutnuo metar od kosa ono obruc okrznuo, al me tu iznervirao 😂

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Mile1 said:

Opet sam slagao juce

 

 

Tell me lies, tell me sweet little lies... 

 

 

 

Spoiler

 

 

Lazi me nocas najbolje sto znas...  Jer to je sve sto imas...

Lazi me bolje no sve druge ljude... Lazi da tako istina bude!

 

p.s. morao sam da nadjem i neki folk, da ima za svakog po nesto 😄  

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, srlepajce said:

a ovo sto Ljubomirovic nagovestava da bi Teo mogao u fotelju 😁

 

Njegova zelja ili nesto zna? 

 

Ja sam to razumeo u kontekstu kraja SLEDECE sezone, sto i jeste realno, da ogledamo Tea jos sledecu sezonu u dresu, a onda nemam nista protiv da dobije neku funkciju u klubu, bas naprotiv, to bi bilo odlicno. Mozda bi za pocetak mogao da zameni Nesu Ilica i da vidi da li mu se trenerski posao svidja ili ne. Ako ne, onda funkcioner. Jbt kad pogledas ko je sve imao funkcije, jedna velicina kao Teo ne moze biti losa u tome. Kad bi Teo 'teo da bude coach, mislim da bi lagano bio bolji od Saleta Djordjevica. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, srlepajce said:

a ovo sto Ljubomirovic nagovestava da bi Teo mogao u fotelju 😁

 

Njegova zelja ili nesto zna? 

Neozbiljno je sada da se prica o tome. Posto ima 100 faktora koji mogu da uticu na njegovu odluku, a pre svega tice se rostera kakav ce biti i koliko ce morati da se cima u sezoni ako to bude bilo 10-12minuta verujem da ce odigrati jos jednu sezonu, a ako bude bilo suprotno i proceni da ce igrati ko ove sezone onda ce sigurno biti fotelja

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, NMX said:

Voleo bih da pojedem sva govna što sam izasrao ali mislim da više ne postoji ni promil šanse da dođe četvorka. Da je u ovom game of thrones događaju odlučeno da se možda i malo prištede pare za sledeću sezonutm i da se gura sa ovim rosterom. Da smo nekako dobili asvel/albu/baskoniju i umešali se za top10, sigurno bi doveli.

Писао сам да је на Скупштини речено да имамо две четворке у опцији. Такође, рече ми један наш који није баш најомиљенији на овом форуму, да појачање стиже за десет дана. То се отприлике уклапа до 7. фебруара. Видећемо шта ће бити.

Тео ће такође добити понуђен уговор. После нека иде у пензију.

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Belineli i Heket su Teovi ispisnici pa igraju dobro u Virtusu, Belineli je valjda i godinu dana stariji tako da Teo i te kako ima smisla jos jednu godinu.

Problem moze biti ako nam pola ekipe bude u godinama kao sada, pogotovo u spoljnoj liniji jer je EL tezak maraton a ne sprint, povrede diriguju sezonu.

Dogodine ce Teo puniti 38, Hanga 36, Lazic 36, Nedovic 34. Iako pojedinacno niko od njih nije sporan iz raznih razloga, to deluje previse za spoljnu liniju i morace neki balans da se tu napravi.

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Mile1 said:

Neozbiljno je sada da se prica o tome. Posto ima 100 faktora koji mogu da uticu na njegovu odluku, a pre svega tice se rostera kakav ce biti i koliko ce morati da se cima u sezoni ako to bude bilo 10-12minuta verujem da ce odigrati jos jednu sezonu, a ako bude bilo suprotno i proceni da ce igrati ko ove sezone onda ce sigurno biti fotelja

  ne poznajem Tea licno i ne znam kakva su njegova razmisljanja ali cisto sumnjam da bi voleo igra tako malo...verujem da bi i ove sezone voleo da je vise na terenu...sa njegovim stilom igre on moze sigurno jos koju sezonu da odigra, jer mislim da nema nekih hronicnih povreda...

 

  sto se tice utakmice juce, pobeda se pise ali Valensija je igrala na niovu EC tima...doprineli smo i mi tome naravno ali nismo bas ostavili neki utisak...sa Jagom na terenu smo vecinom bili bezopasni, u 3/4 nas drzao Nedovic...oni dosli bez Dejvisa i sutirali trojke katastrofalno...

 

  sto se tice Drcelica ili nekog drugog ko ce biti novi predsednik jasno je po cijim to sve direktivama ide i samo neka bude sto manje upadljiv a da odradjuje posao zbog kojeg je tu pre svega i ja prezadovoljan...nesto kao Ostoja kod komsija...

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, NikadProtivKaline said:

kul je da mi dobijemo svog ostoju umesto magistra

samo sto to nije dovoljno, treba nam i neki nas savic

rakoc, teo, neko treci...svakako ne popularni tviteras

Ma pominjali smo vec, Sedlacek ili Milan Tomic ako mislimo zaista da budemo klub sa glavom i repom. 

  • Like 14
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...