Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

3 minutes ago, Čočo said:

3 bez poena i skoro svaku ne više od 5. Za 20min u igri. Evo nudi se za dzabe ću igrati i daću bar 7 poena. Skandalozno. Rekao sam pre izvesnog vremena. Davidovac će za godinu dve da završi karijeru. Naravno kod nas za 700k.

Za godinu sigurno neće, pošto smo mu dali trogodišnji ugovor.

Link to comment
Share on other sites

sto se igre & tekme tice:

imamo mi disciplinu i volju u odbrani, ma koliko to sad sumanuto zvucalo gledajuci tok tekme - medjutim, ja ne mogu da shvatim, odakle nama ideja da udjemo u utakmicu sa idejom da igramo bez kontakta i agresije u odbrani, vec ono, korektno da se pokrije a "kos za kos" je pristup.

 

mislim, sve bi to bilo okej da smo na recimo petom mestu na tabeli, da nam je trica na 40%, da smo dobili mnoge manje kvalitetne ekipe koje u startu povedu, tako sto ih u nekom kontinuitetu izrutiniramo napadom.

 

ali hej, mi nemamo kao ekipa takav cv a opet to povremeno radimo.

tako smo usli u tekmu bas protiv asvela, tako nekako i sada; a onda kad krenu da cepaju mrezicu likovi sutevima preko ruke, jer nemaju sta da izgube, hajmo agresivnije.

 

bas mi je taj deo zasmetao, ispalo je da imamo neko ludo misljenje o sebi a em nam fali bitnih igraca, em imamo nove u rosteru, em je bilo neophodno da se igra kao da je finale..a nismo tako pristupili. na to je morala da se skrene paznja odmah.

  • Like 16
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Nini3112 said:

Samo neka ljudi teraju trenere,nemoj slucajno da neko upadne u oko gazdi...

Fuj

Sfero je jedan fini gospodin i dobar trener, al takve Čović jede za užinu ... mekan jbg.

Duško je bio tvrd orah pa se odustalo od dugoročne saradnje ... zbog kako rekoše, koncepcijskih neslaganja.:classic_laugh:

Aj da sačekamo par dana, možda se nešto desi, promeni ... 'ebem li ga.

 

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

ne bih se iznenadio da krene pisanija od Plavsica pre svega za Gilespija, pa uz pricu ko ga je doveo i sl. dodje do Sfera i njegove odgovornosti

 

meni se Gilespi ne svidja i verovatno jeste doveden uz Sferovu "asistenciju" ali koliko je nasa uprava sposobna nije sigurno ostavio po strani neke vedete a njega izabrao

 

Ono sto mi se od pocetka nije svidjalo je to sto Sfero (svesno ili ne) podilazi Covicu sa izjavama a takve Covic "obozava" i nije nemoguce da ga to kosta 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, СтелаРоса said:

Seticu se ovog upisa ako kojim slucajem ne osvojimo kup pa cemo videti da li je zaista nebitan za navijace.  

Nebitan je. Da ga nismo osvajli prethodnih par godina zaredom.Ako nesto da zrtvujemo onda bih najradije kup al kako bilo da bilo.

 

Jbg.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Don Dusko said:

Nebitan je. Da ga nismo osvajli prethodnih par godina zaredom.Ako nesto da zrtvujemo onda bih najradije kup al kako bilo da bilo.

 

Jbg.

Brate, 99% ce se finale kupa igrati protiv Partizana. Ne mozes me ubediti da ti je to nebitno i da ti je svejedno hoce li se pobediti. Opet kazem, ako kojim slucajem ne pobedimo citaces komentare ovde pa ces videti koliko je nebitan. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Admiral said:

Isao bi toliko daleko da bi potpisao poraz od komsija kada bi znao da ce to navijace alarmirati da prozovu glavnog krivca za sve oni sto nam se desava ovih sezona. 

Ne ides ti brate uopste daleko, ja bi potpisao da izgubimo od njih 70 razlike, da izgubimo SVAKU narednu utakmicu u sezoni. Da me heroji, hijene i patriote izbicuju bicem 754 puta i da me istangliraju najstrasnije samo da dobijemo normalnog predsednika, sportskog direktora menadzera itd.....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Don Dusko said:

Nebitan je. Da ga nismo osvajli prethodnih par godina zaredom.Ako nesto da zrtvujemo onda bih najradije kup al kako bilo da bilo.

 

Jbg.

O kakvim zrtvama pricas? U kakvu si pricu upao i cemu si podlegao kad na sto stavljas pricu o zrtvama i visim ciljevima?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Čočo said:

Svako ko tera trenera u ovoj situaciji je ortodoksni idiot. Čovek vodi tim sa 1.5 plejmejkera, 2 beka, 2 krila, bez 4ke i jednim centrom. 

Onda neka izadje i jasno kaze sta i kako. A ne ovako obican poltron. Svima nasao minute, da slucajno neko ne bude nezadovoljan a to ni na sta ne lici. Dusko makar imao neki svoj stav, ovog kad mu vidis facu nije mi ni do cega. 

Ovo naravno ne opravdava Covica i njegove poltrone. Oni su jos odavno trebalo da budu bivsi. Ali cinjenica je da i trener nema licni stav vec cuti i ne mesa se u posao.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Don Dusko said:

Nebitan je. Da ga nismo osvajli prethodnih par godina zaredom.Ako nesto da zrtvujemo onda bih najradije kup al kako bilo da bilo.

 

Jbg.

Taj upis ima smisao da ako izgubimo usledi pitanje što se nerviramo kad je kup nebitan. 

U realnosti bi poraz u kupu bio kulminacija neuspeha, a osvajanje kupa bi bila dvodnevna uteha, za svakog sem za Čovića.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, srlepajce said:

 

Ono sto mi se od pocetka nije svidjalo je to sto Sfero (svesno ili ne) podilazi Covicu sa izjavama a takve Covic "obozava" i nije nemoguce da ga to kosta 

Upravo ovo! Covek je poltron, cuti i ne mesa se u posao. A Covic takve najvise voli.

Link to comment
Share on other sites

Svaki put kad smo usli u utakmicu mekano i dopustili protivniku da se uvede sa otvorenim sutevima, zavrsilo se porazom.

 

Jednostavno bez cvrste odbrane i energije u odbrani mi nema sta da trazimo, bez obzira kakav napad igrali i bez obzira protiv koga igrali.

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Kankkunen said:

Sfero je jedan fini gospodin i dobar trener, al takve Čović jede za užinu ... mekan jbg.

Duško je bio tvrd orah pa se odustalo od dugoročne saradnje ... zbog kako rekoše, koncepcijskih neslaganja.:classic_laugh:

Aj da sačekamo par dana, možda se nešto desi, promeni ... 'ebem li ga.

 

Hoce... Krompir,kad do sad nije a nije da se nije znalo sta sledi...

Nena nista do toga,svake godine ista prica

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, СтелаРоса said:

Brate, 99% ce se finale kupa igrati protiv Partizana. Ne mozes me ubediti da ti je to nebitno i da ti je svejedno hoce li se pobediti. Opet kazem, ako kojim slucajem ne pobedimo citaces komentare ovde pa ces videti koliko je nebitan. 

Osvojićemo ponovo 2 najnebitnija trofeja u istoriji trofeja. Kup i KLS.

I Čovke će opet proglasiti uspešnu sezonu sa 2 trofeja

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...