Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

5 minutes ago, Kankkunen said:

Toliko gluposti, laži i izmišljotina se ispiše na forumu, strašno ...al to nije kažnjivo.

Bitno je da se ne baviš skautingom i sve OK.

 

Sto je najcrnje to je zaista plasirano iz kluba

 

To mi je najstrasnije zato mi i izaziva gadjenje 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Smradina Boltauzer ih je izvukao za ono gazenje linije… Jbg, izgubili smo zbog skoka.

Sve u svemu, ode jos jedna godina…

Publika je tokom citave sezone muski ispratila i podrzala momke.

Nazalost, prvi koji je trebao to da uradi se opet popisao po svima.

Manipulator je i danas krenuo utabanim stazama…

Pred vaznu El utakmicu ti se kao bavis kup takmicenjem?! Pilicarska fora i klasicno pljuvanje u facu navijacima.

Sramota!

 

edit: slovo

 

 

Edited by Valensija
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, bosMan_jr said:

Trebalo bi Smartu obezbediti jednog trenera koji ce samo sa njim raditi mesec-dva. Mnogo toga treba da usvoji za kratko vreme, bas se kretao kao po jajima, ali ako ga uspesno prilagodimo evropskoj kosarci dobicemo lepo pojacanje za narednu sezonu.

 

Uz njega zadrzati osnovu ako je moguce, Teo jos jednu godinu da poduci Topa, Yago, Rokas, Bolomboj, Nedovic. Pojacati se pravom kvalitetnom cetvorkom u prajmu, pa neka mu Davidovac bude bekap. 
Dovesti centra kompatibilnog Bolomboju, pa neka Luka bude treci.

 

Sta da vam kazem, nije fora ali: okrecemo se kupu i ABA ligi koju moramo probati nekako da uzmemo inace sumnjam u EL dogodine.

 

Ovogodisnju EL odigrati za cast sto bolje (i za neki dinar), ali treba biti objektivan i reci da su sanse za plejof u domenu teorije. Bice bolje jbga

Po svoj prilici ostaju svi sem Topa, dodaj tu i Hangu ...  za ostale otom - potom.

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, bosMan_jr said:

Trebalo bi Smartu obezbediti jednog trenera koji ce samo sa njim raditi mesec-dva. Mnogo toga treba da usvoji za kratko vreme, bas se kretao kao po jajima, ali ako ga uspesno prilagodimo evropskoj kosarci dobicemo lepo pojacanje za narednu sezonu.

 

Uz njega zadrzati osnovu ako je moguce, Teo jos jednu godinu da poduci Topa, Yago, Rokas, Bolomboj, Nedovic. Pojacati se pravom kvalitetnom cetvorkom u prajmu, pa neka mu Davidovac bude bekap. 
Dovesti centra kompatibilnog Bolomboju, pa neka Luka bude treci.

 

Sta da vam kazem, nije fora ali: okrecemo se kupu i ABA ligi koju moramo probati nekako da uzmemo inace sumnjam u EL dogodine.

 

Ovogodisnju EL odigrati za cast sto bolje (i za neki dinar), ali treba biti objektivan i reci da su sanse za plejof u domenu teorije. Bice bolje jbga

Ne ovogodisnju. Svaku EL od pola sezone 🙂

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, TB Told said:

Zato što na poziciji 4 imamo najneatletičniji par u celom takmičenju, koji niti igra odbranu, niti kontroliše skok, a jedan od njih po ko zna koji put u završnici nema snage da pogodi bacanja, a pre toga ni da ubaci 2+1 posle laganog kontakta.

Konacno da neko ovo pomene, ja se ne secam da je Mitrovic dao neki kos uz faul ove sezone u el, a bilo je dosta i zicera uz lagani kontakt.Sad da li je do glave ili nedostatka snage, verovatno oba po malo. Mozda ih je i bilo, ali svakako mnogo vise promasaja.

Link to comment
Share on other sites

Bravo za Sfera, odlicno pripremljeno, solidno vodjeno, ali zaista cedi drenovinu. Ekipa izginula muski, zaista nemam zamerke na borbenist i zelju. Sibicar Covic je ponovo upropastio sezonu, kako selekcijom igraca, tako i neblagovremenom doselekcijom. Nama projektovani prvi centar ima nula minuta, projektovana prva cetvorka u Besiktasu, a projektovani treci olej vuce ekipu i igra po 30+ min. Bravo majstore svaka ti cast.

  • Like 16
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Shunsuke Nakamura said:

Luka je izmislio poene za - 4, pa je asistirao Gidraitisu za trojku na - 1. Šteta je što prije bacanja nije pogodio ono za 2+1. Bio bi bukvalno heroj da smo okrenuli utakmicu i pobijedili. Promašio je oba bacanja što je svakako loše, ali nijesmo izgubili zbog njega nikako. Izgubili smo kad se sve sabere zato što igramo bez dva najbolja beka, što nemamo pravu četvorku i što je Baskonija dobra ekipa koju predvovi jedan od najboljih EL igrača. 

I isto tako je na početku treće vratio Baskoniju u meč, kada je umesto laganog šuta na 2 metra od koša odlučio da doda Bolomboju, posle čega smo primili trojku i u sledećem napadu mu je 15 cm niži CMM skinuo loptu sa glave posle čega smo primili u polukontri trojku. Ne krivim ja njega, on je limitiran igrač, kriv je onaj zbog koga on mora da igra 25 minuta.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, suptil said:

Baskonija je u zadnja 3 minuta ostala bez goriva. Nudili su se otvoreno. 

Džabe sve kad nisi i ne možeš da budeš konstantan neko duže vreme usled očajne selekcije,trule doselekcije i mnoštva rupa u rosteru usled svega napisanog .

Jednostavno ti usled toga uvek fali to malo .Dodaje mi da nas nazovemo KK za malo.

Ali nisu tome krivi igrači ni treneri već onaj ko ne poštuje njihovu borbu,trud,izgaranje,želji,povrede,rane usled pilićarenja i neznanja.

Baš sam razočaran činjenicom da svaka sezona u EL jedna na drugu liče.I sledeća će biti ista ako ostane ova grupa nemača pojma na čelu kluba.

Drži se jutarnjih programa zajebi više ovo.

Edited by Zadnji vezni
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, srlepajce said:

 

 

Dusko pomenuo upravu

 

I ne, ne radi se ovde o Dusku vec o tome sto se bas pribojavam da ce opet na kraju sezone otici Sfero a da ce ovi i dalje da nas jašu

 

menjace se 10 igraca a prodavaci magle sve jovo na novo

 

 

 Баш културно индиректно Душко о кошаркашкој сподоби. 

Link to comment
Share on other sites

Pod košem smo očajni i to se moglo naslutiti još početkom sezone. Imamo 1 i po upotrebljivog igrača na 4 i 5. Tobi je čist višak, treba dovesti četvorku umesto njega kako bi bar u ABA imali šansu da osvojimo. TOP 10 EL nikad nije bio ni realan gledajući rezultate i igru od početka sezone, na tabeli smo tačno tu gde pripadamo uzimajući u obzir kvalitet rostera i selekciju igrača. Sveropulos radi vrhunski posao, vidi se jasno da nije do njega kao što nije bilo ni do Duška.
Ova utakmica jeste loša bila, Moneke je imao više off skokova od cele ekipe, ali uopšteno skok je na odličnom nivou, pogotovo taj ofanzivni.

Послато са SM-A135F помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, bosMan_jr said:

Ovogodisnju EL odigrati za cast sto bolje (i za neki dinar), ali treba biti objektivan i reci da su sanse za plejof u domenu teorije. Bice bolje jbga

Kao pokvarena ploca, ovaj klub svake sezone isto 😂

Da igramo za cast i da se posibamo.

J**** ti takav klub...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Toby ,lazarevic i Ilic nisu ni igrali, ni ti mogu šta da doprinesu. Bravo za upravu.  Ali zato mogu redovno da uzmu platu.

Na i onako skracen tim zbog povreda , imaš i deo totalno neupotrebljivih igrača. Bilo ih je još ( kuzmic,simonovic) ali su nekim cudom nestali.

Nejpir otisao, zamenu nisu doveli, nego nas ostavili na milost coveka od 37 g, i staklenog nedovica, koji je sklon povredama. Dirigentsku palicu preuzeo Yago ( svaka cast momak), koji nije ni trebao da igra EL. Četvorki za nas na trzistu nema, pa zato neka nam protivnici skaču nad glavom. 

Kada sve uzmes u obzir šta se desavalo i sta se dešava mi apsolutno nismo zasluzili bolje, naravno zahvaljujuci upravi.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Kola prolaze, a mi i dalje na "samo" dve pobede od famoznog 10og mesta. Tacnije, ove godine smo jos gori. Zaostajemo za top10, a ne top8. 

E moj Covicu. Ode Shabazz, rastereti se budzet toliko, a ti pricas "nema igraca" i kako cemo da bojkotujemo kup... A svaki dan ih drugi klubovi dovode

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Del Piero said:

Lepo
 

 

 

Mozda oprosti neku platicu :whistling:

 

5 minutes ago, Kankkunen said:

Po svoj prilici ostaju svi sem Topa, dodaj tu i Hangu ...  za ostale otom - potom.

 

To ce zavisiti od toga da li ce se igrati evro liga sledece godine, oni koji mogu da se uglave u neki evro ligaski tim tipa Rokas idu sigurno.

Link to comment
Share on other sites

Jako težak poraz, možda i najteži ove sezone, barem za mene. 

 

Početak utakmice baš emotivan suze su mi krenule zbog celokupne situacije.

 

Glava me je bolela celo drugo poluvreme.

 

Ali stvarno, nešto mi daje nadu da ovo može da legne na kraju sezone.

 

Navijači, izvanredni, sa puno poštovanja prema njihovim igračima koji su nas rasturili, uključujući i Vanju. I poseban respekt zbog Vanje.

 

Težak poraz, ali što bi se reklo, idemo dalje, ima jooooos da se igra, samo ja, ipak, moram malo pametnije da poslozim emocije u nastavku sezone 😌

 

Velika si Zvezdo, u srcima svojih navijaca ♥️

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Abizolirni said:

cekaj izvini, ajd molim te snimi ovu svoju stranicu jer ja cu svakako. Sad nam ni pozicija 4 nije dobra. Luka preko noci postaje neki levat i matorac a do ove utakmice se svi kleli u njega i kad on ne igra ka su male sanse da pobjedimo.

Gile je odigrao losu utakmicu ali zar i on nije dizan u nebesa poslije uriniranja partizana. 

 

O cemu se ovdje vise jebote pise i prica.

Mnogi su kao na tomboli. Sad mi je ovaj broj igrac dobar, sad nije.

Koji Gilespi četvorka? O čemu ti pričaš? Još sam napisao dve najneatletičnije četvorke, kako si uspeo da Gilespija da pronađeš u opisu neatletična četvorka? Ja razumem da Davidovca ne računaš u četvorke, zato što ne radi ništa što bi jedna četvorka trebalo da radi, ali Nebojša ga je selektirao tu.

Luka je limitiran igrač, za šta nije on kriv. A to koliko su nam male šanse bez njega govori što smo jedine dve uzastopne pobede ostvarili bez njega, tj da je od poslednjih pet naših pobeda u EL na dve nije igrao, a na tri je imao 15 i manje minuta.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Zarco_srb said:

Kola prolaze, a mi i dalje na "samo" dve pobede od famoznog 10og mesta. Tacnije, ove godine smo jos gori. Zaostajemo za top10, a ne top8. 

E moj Covicu. Ode Shabazz, rastereti se budzet toliko, a ti pricas "nema igraca" i kako cemo da bojkotujemo kup... A svaki dan ih drugi klubovi dovode

Jurimo 10-o mesto...a trenutno je tamo Partizan, koji ima dve pobede više i meč manje, dakle sa šansom da budemo na -3...pa ti vidi gde je Zvezda i koliko kaska .

 

 

Edited by No name
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Cinjenica je da je ova uprava nesposobna da napravi bilo kakav iskorak u EL. I to vec traje.

Ako ne zele (u sta verovatno ni dete ne veruje) neka se sklone nekom drugom.

Hvala na stabilizaciji kluba, ali zviznuli su u plafon odavno.

Igracima i trenerima svaka cast.

I jos jednom hvala Dusku za sve, steta sto ta prica nije potrajala.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, suptil said:

Jel se zna kakva je priroda Teove povrede. Koliko ce biti van  parketa? Iznenadila me je vest da nece moci da igra protiv Baskonije....

Cim je Sfero rekao malopre da ne moze nista da kaze kada se vraca, znamo da nije dobro... Iz iskustva

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Geronimo said:

Podrzavam kolege. Lavovska borba prema mogucnostima, bravo momci, sasvim ok posao strucnog staba. Mozemo sitnicariti, neki mogu traziti krivca, ali to je sve bzvz.

 

Covicu, jebalo te sve od reda. Od punih stepenica, do krstenice i medicinskog kartona bekovske linije. Od prozivanja sudija, do spikera koji kaze 'nemojte sudije, otezajte protivniku'. Od skautinga, do smislenosti oformljivanja rostera. Od Keselja, do Raduljice. Mrsh! 

Čovek je penzoner i to je to ... zakovao u 80-im i zdravo.

Al dobro, valjda će i nama da svane ... otom - potom.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...