Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Ipak, bez brige cigani, naša medicinska služba će sigurno dobro proveriti Higinsa pre dolaska da ne bi bilo nesuglasica kasnije kao i da budemo sigurni da će igrač koga dovodimo da nam igra 30 minuta biti na raspolaganju.

 

65ed3d91-d53c-400a-8726-5e1cd7a57ce0_tex

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 9
Link to comment
Share on other sites

Nama treba zdrav i prav bek da se premosti do povratka Nedovića i Topa. Pristao bih u ovom trenutku i na Wallera, Jeremića, Radičevića, Rakićevića ili bilo koga ko u teoriji zna da taba loptu i može da postigne 10 poena. 

 

Za Higginsa niko nema pojma šta je od njega ostalo, to što je pre koju godinu bio u top 10 igrača u Evropi ništa ne mora da znači. 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, bosMan_jr said:

Ma Kori je macka, samo je pitanje stanja te povrede. Koja je povreda uopste u pitanju?

On je i prosle sezone bio sasvim ok u Barsi, a da ne pricamo kakav je to igrac bio pre 4-5 godina, najbolji u EL.

Puno ce nam pomoci, ali tesko ce biti bez Nemanje, kakav god da je niko u ovoj ekipi ne moze sam da izmisli sebi poene tako. 
 

Znaci da je Nemanja preziveo juce, bio bih vrlo zadovoljan danas, ovako jbga prokleta ciganska sudbina, ni tamo ni vamooo

Upravo tako, macka u dzaku. Ako je fit i zaobidju ga povrede bice najvece pojacanje na ovaj roster, ali ako vuce jos povredu onda je jos samo jedan na platnom spisku koji i onako nije mali.

Link to comment
Share on other sites

Polako ljudi jbt, Telegraf i Stefan fucking Lazarevic cije su prethodne dve ekskluzive bile da dovodimo Pengosa i da je Tobi bivsi.

 

Da je Djole Matic napisao vest, mozda bi imalo smisla baviti se Higinsovom istorijom povreda.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Don Dusko said:

Znaci ako sam dobro razumeo mi na ovu ispovredjivanu bekovsku liniju dovodimo igraca koji godinu dana nije igrao zbog povrede i saniranje iste?

Samo nam fali da na prvoj utakmici koju bude igrao da se povredi...

Higins i posle toliko vremena odsustva sa terena, pod uslovom da je sanirao povredu, je maestro na terenu, obe ruke dižem za njega. Iskusan evroligaski igrač, nema perioda privikavanja, sa Teodosićem je bio ubitačan u CSKA i što je možda najbitnije, odličan je u neizvesnim završnicama. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Don Dusko said:

Znaci ako sam dobro razumeo mi na ovu ispovredjivanu bekovsku liniju dovodimo igraca koji godinu dana nije igrao zbog povrede i saniranje iste?

Samo nam fali da na prvoj utakmici koju bude igrao da se povredi...

 

sto bi rekao sakota "on kaze da je igrao"

  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

Po struci sam endokrinolog kao i trener za fizicku spremu i oporavak...pretezno sam radio sa borcima (mma, kik boks, rvanje), dolazili su i kosarkasi i rukometasi, ali ne toliko poznati...ima jedna stvar peptid bpc 157, jako dobra stvar, skup aminokiselina koja je izvucena iz hormona rasta, sluzi za oporavak i regeneraciju, a ne moze da se detektuje na doping testu...uspeo sam time da momku koji je imao rupturu bicepsa i pauza od 6meseci sa operacijom (na koju nije isao) smanjim oporavak pa se treningu vratio za mesec ipo dana umesto 6...e sad dosta ljudi, pa cak i bodibilderi koji barataju hemijom ne znaju za to, srecom covek iz amerike kod kog sam bio na seminaru eto objasnio je taj proces i kako se koristi...primenio sam na tom momku, daje se u tacno odredjen misic koji je povredjen i posle nedelju dana je pomak ogroman e sad ima dosta skepticnih, samo mi nije jasno ako se u nemackoj masovno koristi to kod oporavka kako nije moguce da to rade i kod nas? Rukometas je imao distorciju skocnog zgloba, ligamenti sa prednje strane stopala, 3 inekcije, led i odlicna bandaza i vratio se 2 nedelje od prve prognoze ranije...mislim ne mogu da tvrdim da nasi nemaju to, ali mnogi ljudi nisu culi za to, a koristi se i u preventivne svrhe...sam sam kao sportista bivsi (mma) kidao ligamente na rvanju i da sam to imao tada verujem da bi sve bilo drugacije...nadam se brzom oporavku nasem igracu Nedovicu kao i svim ostalim, ali eto ako kao sto kazu ima sluzbi koji citaju ovaj forum mozda nekome padne na pamet pa slucajno vidi ovaj upis

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, MarioKempes said:

Au, brate, "doneo nam bespotrebno loženje"🙂

Misliš, bolje bi bilo da nije ni dolazio, da ne narušavamo niz koji smo imali, da se u novembru pozdravimo sa EL, kako se ne bi ložili bespotrebno?

Ili bi bilo bolje da je ipak došao, a da prva dva meseca kod nas nije igrao najbolju košarku karijere i bio MVP meseca u EL, nego da je sve vreme bio standardni Vildoza, onakav kakav je pre i posle ta 2 meseca? Da nas poštedi bespotrebnog loženja...

Jasno mi je da ljudi nisu gledali Vildozu skoro nikad osim kod nas, pa računaju da je on standardno najbolji igrač meseca u EL, a da nas je u drugom delu sezone namerno ispalio, štekao se i čuvao za PAO, ali ipak i u tome treba imati mere.

A loženje, pretpostavljam da je ono bespotrebno svaki put kad se ne uđe u top8 i/ili ne uzme ABA titula...

Испада да пад који је имао након тог узлета био због Цзв а не због њега самог?Имао је он прилику и након тога да бриљира али кошарка/посао у Бгу су му постали прилика да излази и зајебава се,а признаћеш да то није жеља нас навијача кад је поштовање клуба у питању...У сваком случају је испао неозбиљан и реално након тога мени није остао у лепом сећању...Она епизода против Албе нешто најгоре што сам видео од стране неког играча у Цзв дресу,буквално је предао 5,6 лопти у руке играчима Албе,такав третман је могао имати само у тадашњој Цзв где су он,Недовић и Петрушев највише и допринели том победничком низу,уз Душка...

Link to comment
Share on other sites

Od Korija ocekujem da nam donese nesto slicno onome sto smo dobili dolaskom Pefija u sred sezone.

Dakle nista epohalno, ali pokrpice i spreciti dalje turiranje nosilaca, a svakako ima alata u rukama da nam sam donese neku vaznu utakmicu, poput Pefijevog kupa onomad.

Verovatno ce i on kao Pefi da se pojavi zapusten, da se ne zavaravamo pricama kako je spreman, da je spreman igrao bi negde.

Isto tako, da se ne zamajavamo kako ce ga nasi proveriti, ako moze da trci cik-cak potpisacemo ga, mi smo klub koji je potpisao Derika Brauna, Sofoa i Bjelicu.

 

Sa malo vedrije strane, Higins je igrac koji nije rupa ni u jednom segmentu igre.

Zna sve da odigra, ukapirace brzo akcije, ima elitni pedigre i poznaje Tea i Bolomboja.

Na sve to je poznat kao klac igrac, a momaka koji se ne boje da sutnu (i pogode) kad treba nikad dosta.

 

Za koju ce ulogu to biti dovoljno, procenice kouc.

Po renomeu mu pripada uloga nosioca ali za to ce morati bas da se iscima.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Chaos Is Me said:

Higgins vrlo lako može da bude novi Derrick Brown ili Bjelica, igrač koga smo mogli samo da sanjamo dok je bio u prajmu pa smo ga potpisali kad je već u penziji samo što mu to još niko nije javio. 

A može da bude i Serhio Ljulj, recimo.

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Haggard said:

 

sto bi rekao sakota "on kaze da je igrao"


Joj boze crni Kalin Lukas...Gledam sad nesto vezano za Higinsa i iskacu mi random utakmice, Lojdova partija protiv CSKA, tu su Lazic i Deda, a sa njima u postavi Lengston Hol i Teri enerdzi King 😄

Jezivo sta je sve proslo kroz klub u zadnjih par sezona...

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Chaos Is Me said:

Higgins vrlo lako može da bude novi Derrick Brown ili Bjelica, igrač koga smo mogli samo da sanjamo dok je bio u prajmu pa smo ga potpisali kad je već u penziji samo što mu to još niko nije javio. 

Mogao je i Teo to da bude pa je na kraju ispao Teo.

Link to comment
Share on other sites

Od tri projektovane udarne igle(Sabaz,Nedovic i Teo) na pozicijama 1 i 2 mi smo u kljucnom delu sezone spali na Tea od 37 leta...Jos razmiljamo o dovodjenju Higinsa od 35 leta koji ne igra vec godinu dana...Covicu odlazi!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, fradler said:

Moze biti i Derik Braun i Naneli, a najrealnije je da bude novi KC Rivers.

Teško je bilo šta proceniti jer sa ovom upravom nije da nema sanse da je Higins već bivši kosarkas. Tako da dok ga ne vidimo na terenu on može sve da bude od Higinsa kakvog ga znamo iz CSKA do novog Brauna. 

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Chaos Is Me said:

Nama treba zdrav i prav bek da se premosti do povratka Nedovića i Topa. Pristao bih u ovom trenutku i na Wallera, Jeremića, Radičevića, Rakićevića ili bilo koga ko u teoriji zna da taba loptu i može da postigne 10 poena. 

 

Za Higginsa niko nema pojma šta je od njega ostalo, to što je pre koju godinu bio u top 10 igrača u Evropi ništa ne mora da znači. 

Mada kontam da su se ovi nasi strucnjaci raspitali u kakvom je stanju pre nego sto su ga potpisali...

Edited by Golijat
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...