Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Dobro veče, odavno sam na forumu. Prvi put pišem, jer sam izrevoltiran pojedinim pljuvanjem ekipe.

 

Ovo su nadljudski napori, ne razumeju to ljudi koji nisu nikada bili u sportu. Mi smo sve dali na utakmicama sa Fenerom i Partizanom. Igrači imaju fizički i mentalni kapacitet. Nemoguće je pripremati se i iznova igrati na 100%.

 

Ljudi Asvel poistovećuju sa Krkom iz Novog mesta. A Asvel je najfizikalnija ekipa u EL, a mi potpuno suprotno. Mi smo sada morali da biramo 1 od 2 utakmice na kojoj da idemo ALL IN. Logično je da nam je Milano kao direktni konkurent utakmica na kojoj ćemo žrtvovati Mitrovića i veću minutažu.

 

Minutaža na večerašnjoj utakmici ide mojoj teoriji u prilog.

Screenshot_20240109_233240_EuroLeague.jpg

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Ha-ha 17
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Faul-koš said:

Dobro veče, odavno sam na forumu. Prvi put pišem, jer sam izrevoltiran pojedinim pljuvanjem ekipe.

 

Ovo su nadljudski napori, ne razumeju to ljudi koji nisu nikada bili u sportu. Mi smo sve dali na utakmicama sa Fenerom i Partizanom. Igrači imaju fizički i mentalni kapacitet. Nemoguće je pripremati se i iznova igrati na 100%.

 

Ljudi Asvel poistovećuju sa Krkom iz Novog mesta. A Asvel je najfizikalnija ekipa u EL, a mi potpuno suprotno. Mi smo sada morali da biramo 1 od 2 utakmice na kojoj da idemo ALL IN. Logično je da nam je Milano kao direktni konkurent utakmica na kojoj ćemo žrtvovati Mitrovića i veću minutažu.

 

Minutaža na večerašnjoj utakmici ide mojoj teoriji u prilog.

Screenshot_20240109_233240_EuroLeague.jpg

Moraš biti 50 godina u košarci ili bar poštovati nekog ko je 50 godina u košarci da bi razumeo nadljudske napore svemoćne EL. Sve jasno, 4D šah, mirno spavamo. 

Edited by Molina23
  • Like 7
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Faul-koš said:

Dobro veče, odavno sam na forumu. Prvi put pišem, jer sam izrevoltiran pojedinim pljuvanjem ekipe.

 

Ovo su nadljudski napori, ne razumeju to ljudi koji nisu nikada bili u sportu. Mi smo sve dali na utakmicama sa Fenerom i Partizanom. Igrači imaju fizički i mentalni kapacitet. Nemoguće je pripremati se i iznova igrati na 100%.

 

Ljudi Asvel poistovećuju sa Krkom iz Novog mesta. A Asvel je najfizikalnija ekipa u EL, a mi potpuno suprotno. Mi smo sada morali da biramo 1 od 2 utakmice na kojoj da idemo ALL IN. Logično je da nam je Milano kao direktni konkurent utakmica na kojoj ćemo žrtvovati Mitrovića i veću minutažu.

 

Minutaža na večerašnjoj utakmici ide mojoj teoriji u prilog.

Screenshot_20240109_233240_EuroLeague.jpg

 

Bagzi ti li si?

Edited by Dzonii
  • Like 1
  • Ha-ha 14
Link to comment
Share on other sites

Kao sto rekoh, previse se potcenjuje ovde Asvel ili bilo koja ekipa, mi smo u takvom ritmu da se izostanak svakog igraca oseti, pogotovu Topa i Mitrovica...

Jaka je EL bas ove sezone...

Ne iskljucujem i da dobijemo Armani, ocigledno nema pravila po svim rezultatima.do veveras, sto nasih sto drugih timova...

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Dzonii said:

 

Bagzi ti li si?

Čović, Bagzi i Dozet i jesu adresa za kritiku. Ja sam pokušao da objasnim razlog zašto nam je ekipa izgledala loše sinoć. Nadam se da Max Bet nije promašio vest oko pojačanja.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam u cetvrtak, negde oko ponoci, citajuci forum u jednom momentu shvatio da se ne radujem pobedi protiv partizana onako kako sam se pre radovao. U startu mi nije bilo jasno sta je u pitanju, a onda sam skapirao "pa mi, jbt, idemo na asvel, najgoru ekipu u EL, taman da onako, kao i svake godine, izgubimo to lagano" a kroz glavu su mi prolazile slike onog raspada protiv panatenaikosa.

To je to, to kk crvena zvezda, onda kad bas mora, usracemo se do grla, i to svaki put.

Tako da sam sa filozofskim mirom gledao vecerasnji mec.

P.S.

Nema to mnogo veze ni sa igracima, pa nama je prosle godine i Kampaco izgledao protiv panate kao da je zalutao na teren.

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Molina23 said:

Moraš biti 50 godina u košarci ili bar poštovati nekog ko je 50 godina u košarci da bi razumeo nadljudske napore svemoćne EL. Sve jasno, 4D šah, mirno spavamo. 

Kad napuniš 65. godina ideš u penziju, sa sve počastima, odlikovanjima, plaketama, zahvalnicama ... sve što treba.

Bez ružnih reči, mazanja, polivanja ... nema potrebe za tim. Nek bude srećno i dugovečno, samo nek se to obavi što pre ... vreme je.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ima sigurno razloga zašto je Gilespi bio treći centar Bajerna. Laso je očigledno vidio brojne nedostatke kod njega. Njemu bi odbrana trebala da bude forte, a djeluje prilično dezorijentisano u prostoru. Večeras je bio baš loš na preuzimanjima. I pored svih mana opet bih radije gledao njega nego Tobija koji je definicija mrtvog bijelca. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Quote

Već nedeljama unazad navijači Crvene zvezde iščekuju pojačanje na Malom Kalemegdanu. Pisali smo da bi ono trebalo da stigne posle utakmice sa Armanijem u četvrtak, a MaxBet Sport vam sada donosi i ime tog novog igrača.

 

U pitanju je Venjen Gebrijel, čiji je poslednji angažman bio u filijali Milvoki Baksa, Viskonsin Herdu, u kome je tokom svoje karijere nastupao čak tri puta. Visok je 206 centimetara i pokriva pozicije krilnog centra i centra. Ima 26 godina, a rodom je iz Južnog Sudana, čime će da postane drugi igrač u istoriji Zvezde iz ove države, posle Duopa Rita.

 

Hoce li Prlina ubosti neko zrno? 

 

Ovaj nam slabo sta resava, ali daj sta das, situacija je takva da bi i Kuridza bio osvezenje.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ne bih ja sada dovodio nikoga, moze da ugusi Davidovca a tu je i Dalibor Ilic koji ceka sansu. Cekamo da se Top oporavi, da Sfero konacno ima sve igrace na treningu pa da vidimo ko je visak.

  • Like 4
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Ona zabavnjačka zona na kraju je potez očajnika. Trenera koji zove TO nakon serije protivnika... crta, briše...verovatno i sekundarni napad i Nedara mu ladno uzima šut za tri u jedanaestoj sekundi čim su mu uručili prvi pas.

Kuz je zadržan prošle i ove sezone sa fix idejom da u startnoj petorci samo ostvari prednost kod podbacivanja jer Nedara ne mož dugo da pamti kombinaciju za prvi napad.

Čoki smislijo.


  • Ha-ha 10
Link to comment
Share on other sites

Just now, Kankkunen said:

Previše se očekuje od tih potencijalnih pojačanja, jednom se desi Kvinsi ... nije Božić svaki dan.

Bas tako,to se desi jednom u xy godina

Tek ovaj sto se pominje nam ne bi ko zna sta resio,u Evropi bi mogao da igra samo peticu,suta bez

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, crni_bombarder said:


Pa on je cist centar, ne mogu zamisliti njega u postavi sa Bolombojem i Mitrovicem... Jedino nešto sa Tobijem koji ni neće imati minute.


 

 

 

u bablu je igrao startnu četvorku za portland... ali portlandu je neko ozbiljan falio

 

u principu je centar koji povremeno može na 4

ne sećam se da se na SP nešto izdvajao

 

nek navijači lejkersa kažu koju...

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Wake in Fright said:

Ne mora da bude Kvinsi, ali može makar neko ko je legitiman EL košarkaš što Davidovac, Ilić i Simonović svakako nijesu. 

Mora, da bi imalo neke vajde ... moram opet da se ponovim, seci uši krpi dupe  nije rešenje.

Edited by Kankkunen
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Faul-koš said:

Dobro veče, odavno sam na forumu. Prvi put pišem, jer sam izrevoltiran pojedinim pljuvanjem ekipe.

 

Ovo su nadljudski napori, ne razumeju to ljudi koji nisu nikada bili u sportu. Mi smo sve dali na utakmicama sa Fenerom i Partizanom. Igrači imaju fizički i mentalni kapacitet. Nemoguće je pripremati se i iznova igrati na 100%.

 

Ljudi Asvel poistovećuju sa Krkom iz Novog mesta. A Asvel je najfizikalnija ekipa u EL, a mi potpuno suprotno. Mi smo sada morali da biramo 1 od 2 utakmice na kojoj da idemo ALL IN. Logično je da nam je Milano kao direktni konkurent utakmica na kojoj ćemo žrtvovati Mitrovića i veću minutažu.

 

Minutaža na večerašnjoj utakmici ide mojoj teoriji u prilog.

Screenshot_20240109_233240_EuroLeague.jpgНемогуће је припремати се изнова 100% јер смо се физички истрошили против Фенера и партизана?  Извини, али кошарка им је посао који се професионално баве и за то примају велику плату. Не могу замислити радника који на послу каже свом газди: "Данас сам емотивно и физички исцрпљен, па нисам у стању да пружим максимум." 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...