Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

2 minutes ago, kokodakalo said:

Pobeda u Milanu nas potpuno vraca u igru. Tad bi broj izgubljenih u Bg i dobijenih na strani bio izjednacen. Cak sta vise to bi bila vrednija pobeda od one koju smo mogli izvojevati veceras.

Hahahahahahahahaha

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, kokodakalo said:

Pobeda u Milanu nas potpuno vraca u igru. Tad bi broj izgubljenih u Bg i dobijenih na strani bio izjednacen. Cak sta vise to bi bila vrednija pobeda od one koju smo mogli izvojevati veceras.

Sve i da dobijemo u četvrtak izgubićemo od Albe u gostima i od Žalgirisa kući, deset godina već ista priča i tako će biti sve dok je Nebojša Čović na čelu kluba.

  • Like 8
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

Čestitam Asvelu na pobedi, bili su bolji, mi nismo igrali dobru odbranu. Kada vam protivnik lako ubaci 100 poena nije lako pobediti u gostima”, kratko je poručio iskusni strateg.

Pa šefe ... jbg. :smiley24:

  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, kokodakalo said:

Pobeda u Milanu nas potpuno vraca u igru. Tad bi broj izgubljenih u Bg i dobijenih na strani bio izjednacen.


Pa i ne. Kako preći preko poraza i primljenih 100 poena od jebenog fenjeraša Asvela? I to u do or die utakmici? Bitno da je gazdi patka i dalje u erekciji, jer je uvalio Ostoji. 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Kad sam pričao o povredi Topa i zašto sam bio kao da je neko umro, smoren i zabrinut mislio sam upravo na ovo. Top doneo novu energiju koja nam je bila potrebna bez njega smo se vratili na ono pređašnje stanje. Bukvalno restart. Nije sve u učinku igrača. Nešto je i do pozitivne energije i atmosfere. 

  • Like 5
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, NikolaTest said:

Jebeni Paris Lee nam je dao 23p i jos pride 7as.

 

 

Ne znam dal je jos nekom dao toliko poena u karijeri osim Zalgirisu prosle sezone.

 

Link to comment
Share on other sites

Kako mator covek moze da izgubi dodir sa realnoscu. Sam sebi sam jadan. Koliko puta sa strane se smejem ljudima koji padaju uvek na iste finte, ne videci sebe.

I sto je najgore, znam 20 god ko je i sta Nebojsa Covic, i opet dozvolim da indirektno budem izmanipulisana budala.

 

Da postoji nezavisna grupa navijaca, verovatno Zvezda ne bi izgledala ovako ofucano i izbledelo u dva najpopularnija sporta, tako da od nekog bojkota ili pokusaja bunta nema nista.

Terzic i Covic mogu sta zele, mi se ne pitamo nista, imaju medije, placene navijace i lovu od predsednika, mi nemamo nista, samo ovaj forum, a i on im je trn u oku.

 

 

 

  • Like 7
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Crni said:

Kako mator covek moze da izgubi dodir sa realnoscu. Sam sebi sam jadan. Koliko puta sa strane se smejem ljudima koji padaju uvek na iste finte, ne videci sebe.

I sto je najgore, znam 20 god ko je i sta Nebojsa Covic, i opet dozvolim da indirektno budem izmanipulisana budala.

 

Da postoji nezavisna grupa navijaca, verovatno Zvezda ne bi izgledala ovako ofucano i izbledelo u dva najpopularnija sporta, tako da od nekog bojkota ili pokusaja bunta nema nista.

Terzic i Covic mogu sta zele, mi se ne pitamo nista, imaju medije, placene navijace i lovu od predsednika, mi nemamo nista, samo ovaj forum, a i on im je trn u oku.

 

 

 

Pa ... hm.

bolje da ćutim.

Link to comment
Share on other sites

Yago

Topic

Teo

Nedovic

Lazic

Hanga

Gedraitis

Bolomboy

Mitrovic

Gilespi

+2 atletski mocna pojacanja

 

12 igraca i da se napadne aba liga pred nasom publikom i odigra el pa sto bude bude

 

Davidovac

Tobi

Lazarevic

Ilic 

Svi out

 

Link to comment
Share on other sites

Ali Laza koji opet pokušava čovečanski da objasni Nedoviću da nije profesionalno a ni drugarski da tako kasni u odbrani šuta za tri....ali džaba.
Nedara je sinonim za salonskog napadača. Sav fokus u napadu mu ode na eleganciju i uvaljivanje koski...ali zato na druvoj strani poseduje najsramniju paletu fejk odbrana.
Nedaru i Dedu treba da platimo ukupno 5.5 miliona za tri sezone...a ti Lazo i Hango krpite rupe...evo sa'će Ilić i Gilespi da vam pomognu malo.

Asvel nam je mera Ćoravi.
Zaigrala mečka.





  • Like 13
  • Ha-ha 4
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Asvel uopšte nema toliko loš roster kao što se ovde predstavlja. Ima tu i fizikalija i kvaliteta, a i iskustva. Njima su problem bili pajaci od trenera koji su ih vodili. Očigledno im je treći trener doneo neku energiju i želju da se bore. Nisu loše izgledali. A mi smo isceđeni očigledno posle prošle nedelje, a povreda Topa nas je vratila još unazad jer nema ko da odmori Tea. A i on je bio rovit, Bolomboj ispao iz forme... Ne mogu Jago i Nedović da nam dobijaju utakmice. 

 

Ona jurnjava sa Cedevitom je bila van svake pameti, tu smo izgubili sledeće dve utakmice. Ali i to govori da nam je ABA bitnija od EL, jer je Čović namirisao da bi sa tim trofejom mogao da kupi još malo vremena. Za EL je jasno da nemamo kvalitet, mada je čudno što nismo doveli tu famoznu četvorku...

 

Ne treba se predavati. Igramo dalje pa šta bude... nemamo drugi klub da za njega navijamo. Kad nisam odustao na 6-11, neću ni sad...

Edited by Issey
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Maksimum ovog tima i kluba je da se pobije sa svakim protivnikom. Nesto ce se dobiti, cak i neocekivano, vecina ce se izgubiti. Mi i da dobijemo Armani u cetvrtak, i da opet napravimo dobar momenat pojavice se ponovo neki Zalgiris u Areni, otresce nas 20 razlike i ugasiti snove o top8. Nemamo kvalitet, kontinuitet i logistiku za nesto ozbiljnije.

 

Nikada nisam voleo ekipe koje se previse oslanjaju na sut za 3p, pa cak i ako su vrunski suteri u pitanju. Da bi pogodio sut za tri moras imati, pored kvaliteta naravno, mentalitet za tako nesto, a i tok utakmice mora biti takav da ti je glava smirena i da mozes da uzmes taj sut kako treba. Koliko nam trojke donose/odnose videlo se veceras kada na 70-70 rezultatu promasujemo tri otvorena suta u jednom napadu. I naravno da smo onda u kontri primili 2+1. Jebes to. Mislim da imamo dovoljno drugih kvaliteta u timu da malo srozamo taj broj uzetih suteva za 3. Jeste da su profili igraca takvi da se prvenstveno koriste trojkama, ali ja licno to ne volim i ne podnosim.


Tobi i Davidovac su igraci sa kojima ne zelis da budes na parketu. Jednostavno taj govor tela ubija u pojam ostale. Mlitavost, sporost, tromost, pritom nikakav doprinos u napadu. Kapiram da Dedu trpe jer je kul lik i domaci igrac, ali ne vidim zasto bi se Tobi vise trpeo. Uzasan je.

 

Dalje, ozbiljan klub sa ozbiljnim ambicijama ne sme da dozvoli sebi ovakav odnos sa EL. Pre svega je neverovatno da se smece zvano Damir Javor delegira da sudi nasu utakmicu. Toliko problema sa istim covekom u proslosti a oni ga opusteno delegiraju kao glavnog sudiju. Time nam salju jasnu poruku da nas ne zarezuju ni dva posto. I svi mi znamo jos pre utakmice sta ce biti, i pocne utakmica kad ono stvarno se desava ono cega smo se i plasili. Smecar je u potpunosti preokrenuo momenat utakmice u korist Asvela. Da ne bude da trazim opravdanje za poraz, dacu primer i u utakmici sa Makabijem kada se Sreten Radovic izivljavao nad nasim klubom. Klosari iz aba lige koji to vec godinama rade. U takvoj situaciji ti ne mozes nesto previse da uradis. A kada ostanemo bez sansi za top8, kao prosle sezone, onda cemo odjednom da dobijemo ponovo korektno sudjenje. Presmesno i providno. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Nik1991 said:

Yago

Topic

Teo

Nedovic

Lazic

Hanga

Gedraitis

Bolomboy

Mitrovic

Gilespi

+2 atletski mocna pojacanja

 

12 igraca i da se napadne aba liga pred nasom publikom i odigra el pa sto bude bude

 

Davidovac

Tobi

Lazarevic

Ilic 

Svi out

 

Verovatno ce ocajnik sa 253god u kosarci sada i posegnuti, naravno ocajnicki, kako drugacije za tim pojacanjima, ne bi li kupio sebi eventualni mir.

I verovatno ce Davidovac doziveti sudbinu Kuzmica, Simonovica...ali realno, koga zabole, vise nema poentu.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Wingwalker said:

Ali Laza koji pokušava onako čovečanski da objasni Nedoviću da nije ni profesionalno a ni drugarski da tako kasni u odbrani šuta za tri....ali džaba.
Nedara je sinonim za salonskog napadača. Sav fokus u napadu mu ode na eleganciju u odbrani ima najsramniju paletu fejk odbrana.
Njega i Dedu na tri sezobe...pa ti Lazo i Hango krpite rupe.

Asvel nam je mera Ćoravi...dno kace.

Al si ga ubo  :23:  jbg.  naš je pa ga moramo ljuljati :smiley53:

imamo mi mnogo većih problema, al šta je tu je.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Miki28 Teoljub said:

Udarila vecina drvlje i kamenje a 2/3 njih se nisu oglasavali prosle nedelje da pohvale ekipu ali ocekivano. 

Vcrs u punom broju

Nije ekipa problem.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, srlepajce said:

sto je najgore izgleda da ce stvarno dovesti pojacanje nakon Milana

 

kakva luzerska uprava

 

zao mi nas ovde

za njih mi se j.be

Za nas ovde mi je zao, ali za mene me dusa boli😁

  • Like 1
  • Love 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, srlepajce said:

sto je najgore izgleda da ce stvarno dovesti pojacanje nakon Milana

 

kakva luzerska uprava

 

zao mi nas ovde

za njih mi se j.be

Kako ne kapirate da je to seci uši krpi dupe ...

Dva trenera, deset novih igrača u toku jedne sezone ... šta ošekujete, ozbiljno vas pitam?

 

  • Like 14
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Udarila vecina drvlje i kamenje a 2/3 njih se nisu oglasavali prosle nedelje da pohvale ekipu ali ocekivano. 

Vcrs u punom broju

Nije tako nego su previse pobjednicki karakteri,odrasli na citat majkl dzordana -I hate losing more than I love winning.

Dobijemo Fener- jebem ti davidovca, izgubino od Asvela-Nedovic Lazic Mitrovic i svi redom po spisku. 

Kad ljudi postanu realni i poceli realnije da shvataju trenutno stanje nas kvalitet i mogucnost lakse ce im bit mnogo, na stranu zasto nam je takav trenutan kvalitet i zbog koga.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...