Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Imam loš osećaj za sutrašnju utakmicu. Sve se crta za poraz. Idem na slavu kod kuma i neću moći da gledam. Fenjeraš koji je zamenio trenera i želi pobedu. Igrači Asvela će želeti da pokažu da nije do njih. Povrede koje su zadesile naš tim. Veliki upitnik nad situacijom sa Teodosićem, koji i ako bude igrao pitanje je koliko će ga ometati povreda. Asvel jeste fenjeraš, ali ima prilično fizikalnu ekipu punu atleta. U prvoj utakmici smo ih dobili prevasjpdno na šut za 3 gde su se i oni solidno držali tokom prvog poluvremena. Odnosno šutem smo ih odvalili. Ako nam šut bude kao protiv Cedevite biće problema. 

 

Zbog svega ovoga dobijamo Asvel!

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Priznajem da sam bio od jednih sto ga nije prizeljkivao u rosteru, ali kapa dole Teodosicu. U 37oj godini ovoliki napori, minutaza, zrtvovanje u odbrani, rizikovanje povreda, a uz to doktorska igra.... Svaka cast majstore!!!!! 

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam što svi misli da će biti pozitivne reakcije kod Asvela jer su promenili trenera. Nema kod njih trenutno ništa pozitivno u timu. U ozbiljnom su kanalu. Imaju trećeg trenera u 6 meseci a ovaj treći i nije novi trener već dosadašnji pomoćni. Nema tu neke promene. Ne igra im najbolji igrač i doveli su Thomasa koji je juče došao i igraće utakmicu posle jednog treninga sa nama(ako uopšte bude i igrao). Mene za sutra brine samo sastav u kojem ćemo mi da izađemo sve ostalo ako bude u redu ne vidim zašto ne bismo dobili tu utakmicu. 

Edited by Čočo
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Nini3112 said:

Sutra Toby dominira,make my words😂

 

we'll make it, but somebody's got to mark it : /

15 minutes ago, Nini3112 said:

Sutra Toby dominira,make my words😂

 

we'll make it, but somebody's got to mark it : /

 ^glupi forum, ako napisem "eli okobo" sredice neko post

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

„Imamo dvojicu-trojicu košarkaša koji vuku male probleme. Posle treninga ćemo videti kakva je situacija, kada budu trenirali s kontaktom, još ne znamo. Mislim da će svi putovati, pošto direktno idemo i za Milano – fizioterapeuti su s nama, da pokušamo da spremimo igrače: ako ne za utorak, onda za četvrtak“, kaže Sferopulos za Sport klub.

Bukvalno najlogičnije od svega. Zašto ode ako šepa, verovatno neće igrati u utorak ali će pokušati da ga osposobe za Milano.

Link to comment
Share on other sites

Pa ja mislim niko, Shabaz izgleda i kod njih samo malo bolje nego kod nas.
Hall je nekonstantan i opasniji iz drugog plana.
Ako nas Meli i Voigtmann dobiju nekom suterskom rapsodijom, nek ide zivot.
Da li je Šabazu stigla žena u Milano?
Sutra Toby dominira,make my words[emoji23]
Mora Gile šampion opet biti blizu rekorda dok nam Boki i Luka ne krenu utabanim stazama. Svaka Tobijeva dobra utakmica je kao dobitak na lutriji, ja se bukvalno ništa ne nadam.
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Petar1995 said:

Evo citao sam da Evroliga razmislja o uvodjenju trejda kao u NBA ligi. Jel bi to nama bilo bolje? 

Ako nema salary cap na nivou EL onda je poprilično nebitno.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Kankkunen said:

 Mitar gazi strojevi kao da je služio u gardi JNA.

Vise kao u Kraljevoj gardi. Ne znam koliko ce se rizikovati sa Mitrom, Teo ce verovatno uzeti neke minute pa ako krene nizbrdo ili ih bas razbijemo da ce odmoriti ostatak utakmice. Jago ce igrati sigurno, jedino ako Deda nece plej da nam bude, msm on bi i hteo nego da li Sferopulos hoce...

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, turfan said:

Vise kao u Kraljevoj gardi. Ne znam koliko ce se rizikovati sa Mitrom, Teo ce verovatno uzeti neke minute pa ako krene nizbrdo ili ih bas razbijemo da ce odmoriti ostatak utakmice. Jago ce igrati sigurno, jedino ako Deda nece plej da nam bude, msm on bi i hteo nego da li Sferopulos hoce...

Nisam baš toliko mator. :smiley13:

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Kao i vecina, bio bih zadovoljan sa 1/1 u duplom kolu. Asvel je EC ekipa, u ogromnom kanalu, u punoj postavi bi morali da dobijemo 15ak razlike, medjutim zbog situacije u kojoj smo, okej je 10, ajde.

Svidja mi se to sto sve vise ljudi pise i racuna sanse za plej in/off, a do pre dva kola su pisali da je za nas sezona zavrsena. Neverovatno je koliko 2 pobede mogu da okrenu sezonu, a mi imamo jos 15 plus utakmica. 

Nadam se 1/1, sa 2/0 euforija ide na maks, nadam se i bar jednom pojacanju cim prodje duplo kolo, moramo da ojacamo bekovsku liniju sto pre, od 4. sam digao ruke jer mesecima postoje igraci koji su slobodni, kapiram i sa razlogom. Nama ni na jednoj poziciji ne treba nosilac, na 4 u teoriji da, ali to je nemoguce trenutno, treba nam neko ko nece biti stetocina i da pokrpi minute.

Edited by Mirage93
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Najviše problema može da nam napravi Fol. Prošlo kolo protiv Žalgirisa je imao 22+12. Tu su još Lovernj i Luvavu kao legitimni EL igrači. Mi smo jači od njih za 10-15 poena, ali gostujući teren i neki problemi sa povredama nagovještavaju neizvjestan duel. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Živo me zanima kako će Sfero da postavi meč. Jesu oni tankoza sa dna tabele ali imaju atletski moćne igrače koji mogu da nas prebiju i uvuku u hrkljušijadu. Plus faktor dragog nam Blavora koji će vrlo rado dočekati da napravi cirkus od meča.

 

Mora se uđe čvrsto i besno kao u derbiju po cenu brzog bonusa. Da se ne dozvoli Falu, Lovernju, Luvavuu laki poeni iz reketa, Skotu i Liju da polude šuterski itd. Prosto ovakve mečeve treba dobiti i ružno i taktički ako situacija nalaže. Rokas opet mora da povuče u oba pravca i uđe u crveno energetski, od kad je pročepio odmah smo dobili balans spolja-unutra i vezali sve ove pobede. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Donet je zakljucak kojim se preporucije da dobijemo i Asvel i Armani, istim zakljuckom preporucije se da dobijemo makar jednu ako ne obe, a ukoliko ni to ne onda nikom nista nema veze 🙂

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Izgleda da Asvelu i dalje ne igra De Colo što nam dosta olakšava posao. Koliko god se kod nas kuka na povrede, evo npr Asvelu je Paris Lee jedini plejmejker u ekipi trenutno, izmena mu je 19ogodoišnji Yaacov. Moramo da dobijemo sutra kako znamo i umemo.

  • Like 22
Link to comment
Share on other sites

https://www.instagram.com/reel/C1uTNiCs1oj/?igsh=NTc4MTIwNjQ2YQ==

 

Živ li je ovaj košarkaški stručnjak Luka Spasovski? Zna li ko? Tolika sa slašću pljuvačina po Gilespiju a čovek nije odigrao 10min ukupno u Zvezdinom dresu pre toga. Dođe dečko na derbi i popiša se dok si trepnuo po samoprozvanim košarkaškim,, stručnjacima". Ne vidoh neki podkast nakon derbija. Da sam na njegovom mestu bilo bi me i sramota. 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Miki28 Teoljub said:

Snimak sa treninga na SK, vidi se da Teo sasvim normalno hoda tako da je to dobar znak.

 

Svi su trenirali osim naravno malog Topa koji je dosao da podrzi i pozdravi saigrace.

 

Nek neko okaci te klipove sa IG SK.

joj kako je Teo psovao kad se približavao našoj klupi nakon šta se povredio. bio par redova iza naše klupe i moglo se je čuti. ali kakav pas Tobeya za u kontru Olimpiji :ajme: nakon čega se je Teo povredio. izgledalo je loše i kad se vratio u igru jer je vidno šepao. imali su i verbalni duel Laza i Neda nakon jedne trojke u drugom poluvremenu kad Neda nije izašao na igrača. Matković nas sredio samo tako. šteta mislio sam na kraju da ćemo okrenuti. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

   Asvel ima novog trenera tako da kako ce oni izgledati ko to zna...novi trener znaci obicno bolje odigrane prve 2-3 utakmice od njegovog dolaska...

 

  bukvalno ne prodje dan da se par puta ne napise kako Teo ima 37 godina, kao da je to nekakvo svetsko cudo...igraci koji ni u svom prajmu nisu igrali na atletiku normalno da duze traju i da mogu da igraju...u danasnjoj kosarci si igraci od 35+ standardni clanovi rotacije, pre 10 godina bi bili vec penzionisani...

  iskreno povreda Tea nije izgledala toliko ozbiljno, a kod manjih distorzija vec za dan-dva igraci mogu da igraju, to znam iz licnog primera...

  

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...