Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Just now, Vlada_79 said:

 

A ti znaš koga tražimo?

Ne znam, ali zasto bi ga trazili? Bar dok ne vidimo sta je sa Topicem. Pre je to neki igrac na 2/1. Po meni ce dovesti 2/1 i 4, a ako ne daj boze bude losa prognoza za Topica, onda ce verovatno dovesti i pleja.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Ne znam, ali zasto bi ga trazili? Bar dok ne vidimo sta je sa Topicem. Pre je to neki igrac na 2/1. Po meni ce dovesti 2/1 i 4, a ako ne daj boze bude losa prognoza za Topica, onda ce verovatno dovesti i pleja.

 

Dobro, to je tvoja proekcija. A ne možemo znati šta je Čoviću na pamati. Napisao si odgovor čoveku kao da si Dozet lično. A ustvari samo laprdaš.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Vlada_79 said:

 

 A ustvari samo laprdaš.

Vau. Kakve reci. Svaka cast. U stvari bas me briga koga ce da dovedu. Ne moraju nikoga. Tim je usao u ritam i ko zna da li je pametno to sada narusavati. Mozda zato trener trazi pojacanje tek od 15og, jer ce u februaru biti pauza gde bi novi igraci ili igrac mogao da se uigra.

Ja laprdam, posto ne znam sta ce nam jos jedan plej dok ne znamo sta je sa Topicem. Treba videti sta je sa ligamentom. Ocigledno je istegnut medijalni ligament i pokusace se sa terapijom. Da nije tako i da je ligament delimicno pokidan isao bi odmah na operaciju ko Vildoza.

 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, VISOKOLETAC said:

 Ocigledno je istegnut medijalni ligament i pokusace se sa terapijom.

 

 

Jel imas snimak magnentne rezonance ako ovo znaš ili opet samo ono radiš što sam ti malo pre napisao?

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Vlada_79 said:

 

Jel imas snimak magnentne rezonance ako ovo znaš ili opet samo ono radiš što sam ti malo pre napisao?

Majstore  samo zbog tebe bih voleo da ne dovedu nikoga. Mora te neko skinuti sa te zavisnosti od prelaznog roka. 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Vlada_79 said:

 

Jel imas snimak magnentne rezonance

A inace da li ti imas snimak magnetne? Receno je oporavak 4 do 6 nedelja i to je jedina informacija koju imamo. Moram priznati da je ono sto je @Čočo napisao prilicno verodostojno, pa to i komentarisem. Znaci prva procena je da se vraca negde oko kupa, pa te pitam opet ko bi dovodio 4 pleja?

Link to comment
Share on other sites

Dobro bre Dozete🙂, kaži da ti je Čočo pokazao rezonancu i da ti je Nebojša rekao da ne tražimo keca🙂.

Znao sam, čim ti znaš tako samouvereno šta mi ne tražimo da si na vezi sa gazdom.🙂

 

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, Vlada_79 said:

Dobro bre Dozete🙂, kaži da ti je Čočo pokazao rezonancu i da ti je Nebojša rekao da ne tražimo keca🙂.

Znao sam, čim ti znaš tako samouvereno šta mi ne tražimo da si na vezi sa gazdom.🙂

 

Dobro bre Bagzi 🙂 Ne moras bas o svemu da budes neobavesten  🙂

 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Javor sutra…
'Ajde što je Javor, nego što je u kombinaciji sa Paternikom koji nas redovno kanali.
Samo se nižu faktori koji nam smanjuju šanse sutra, bio bih zaista oduševljen pobedom.
  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Manu said:


Samo se nižu faktori koji nam smanjuju šanse sutra, bio bih zaista oduševljen pobedom.

 

moraće deda da izvadi stvar. možda i bukvalno, mali prekid tekme, asvel u šoku, dedu pošalju na procenu kod psihića, čovke se odriče jedne zgrade i sam plaća PFa (to sve u pauzi sa mobilaje), dok se oni povrate od šoka, dobijamo bacanjima decoloa, koji je u konfuziji otišao na pogrešan koš i sam sebi ubacio poene

  • Like 2
  • Ha-ha 11
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, dzakala said:

Nisam pratio poslednjih dana, je li bila beka informacija vezano za Tea?trenira li sa ekipom?hoce li igrati sjutra?

Preterujete, ljudi objavili za Topovu povredu informaciju to vam je to za ovu godinu 😊

  • Like 2
  • Ha-ha 7
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Sutra je moguće i odlučujuća utakmica za eventualni play in.

 

I zato all in u toj utakmici ne sme da se dovede u pitanje uopšte. Svakako se nećemo vaditi u Milanu za poraz od fenjeraša. A eventualnom pobedom idemo u Milano relativno rasterećeni pa se možda malo ruka i opusti i zakuvamo do samog kraja.

 

Sakati smo, umorni smo, Asvel u tekmu odmoran, sa novim trenerom i igračem. Biće mnogo gadna tekma za gledanje.

 

edit...Teo u timu, igra protiv Asvela, ajd bar nešto lepo

Edited by NMX
  • Like 17
  • Love 7
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, NMX said:

Sutra je moguće i odlučujuća utakmica za eventualni play in.

 

I zato all in u toj utakmici ne sme da se dovede u pitanje uopšte. Svakako se nećemo vaditi u Milanu za poraz od fenjeraša. A eventualnom pobedom idemo u Milano relativno rasterećeni pa se možda malo ruka i opusti i zakuvamo do samog kraja.

 

Sakati smo, umorni smo, Asvel u tekmu odmoran, sa novim trenerom i igračem. Biće mnogo gadna tekma za gledanje.

 

edit...Teo u timu, igra protiv Asvela, ajd bar nešto lepo

I opet cemo ih dobiti💪 

 

Vraca se i Luka.

  • Like 4
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Piše SK da Teo igra, ali su objavili snimak gde se vidi da i dalje malo šanta (snimak je sa aerodromskih kamera, ne mogu sada da ga nađem, možda je obrisan).

 

Miloš Teodosić će najverovatnije biti u timu Crvene zvezde za utakmicu sa Asvelom u 20. kolu Evrolige.

Teodosić je iskrenuo skočni zglob u porazu od Cedevita Olimpije, ali srećom, povreda nije teže prirode – zglob je bolje i sve ide ka tome da će plejmejker crveno-belih predvoditi svoju ekipu u predgrađu Liona.

U finišu meča u Ljubljani povredio se i Jago Dos Santos, i njegova situacija ide nabolje, Džoel Bolomboj je još u duelu s Partizanom povredio prst (igrao je protiv Cedevite), a Luka Mitrović propustio je prethodne tri utakmice zbog problema s kolenom – on će trenirati s ekipom danas, a posle tog treninga znaće se i u kojem tačno sastavu crveno-beli idu na noge Asvelu.Utakmica se igra u utorak od 20.30, uz direktni prenos na Sport klubu, a Zvezda juri treću uzastopnu evroligašku pobedu.

 

Edit: praštajte, nisam video da je već pisano.

 

 

Edited by BaneSto01
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, BaneSto01 said:

Piše SK da Teo igra, ali su objavili snimak gde se vidi da i dalje malo šanta (snimak je sa aerodromskih kamera, ne mogu sada da ga nađem, možda je obrisan).

 

 

cigan u meni: nema veze što Teo šepa, biće to ok, dobro je da imamo snimak i znamo makar nešto kad već klub ćuti i krije

pravnik u meni: jebem ti zemlju gde se snimci bezbedonosnih kamera šeruju po mrežama, krše zakon i privacy policy samo jer je pred monitorima neka ciganštura

 

Kako god, jebeš pravnika, cigan kaže: Nek je Teo sa ekipom, dobijamo!

  • Like 3
  • Love 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Neka se nama Mitar vrati za sutra. Teo će vodeći se dosadašnjim iskustvom preskočiti meč i ako je sa ekipom. Verujem da će ga čuvati za Milano ali verovatno će i taj meč preskočiti. Asvel se mora dobiti i bez Teodosića. Njima ne igra Nando i to je za nas bez Teodosića plus. Nemaju ubitačnu spoljnu liniju koju Hanga i Lazić ne mogu da zaustave. Lomiće se sve na Yagu koji mora još jednom da isporuči partiju kao protiv CedOli i ako Rokas isporuči svoje taj meč ćemo dobiti. Sa pobedom protiv Asvela ide se rasterećeno na Milano. Tamo sa Teom je plus ali i bez njega i rasterećeni i sa velikim samopouzdanjem i nizom od 4 pobeda u EL mogli bismo i njih da drknemo. Ali i sa jednom pobedom u ova dva meča je okej rezultat. Kao što sam rekao pre neki dan s obzirom na sve novonastale okolnosti sigurno ćemo se pojačati nakon ovog duplog kola. Verovatno se čekao 15.01 i zbog povratka u Beograd jer bilo ko da nam dođe za koji dan imaće bolje uslove za uklapanje u tim s obzirom da ćemo u narednom periodu više vremena biti u Beogradu. Sutra po pobedu, to mora. 

Edited by Čočo
Inače do marta kidamo sa rasporedom: Od 12.01.do 24.01 smo kući. Idemo u Berlin pa smo opet kući od 26.01. do 02.02. Idemo onda u Podgoricu pa smo kući skoro mesec dana (uz igranje KRK) od 04.02.do 01.03.
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...