Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

34 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Lose je odigrao, timski smo dobili. Ae manite se pljuvanja, makar vcrs

Lako je biti gospodin u pobedi. Nemoj ono loše da guramo pod tepih, jer ce to loše kad tad isplivati na površinu. 

Ova sramotna partija davidovca je gurnuta pod tepih jer su drugi momci izginuli.  Sta bi bilo da nismo dobili. 

Ono sto on igra, sad vec redovno 20 min je teska sramota.

Covek igra rekretavno i za to prima velike pare. Dok drugi ginu on ladi ...

On nije epozidista poput Ilica, Lazarevica, nego neko ko ima ozbiljnu minutažu.  

  • Like 12
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Nele said:

Pobeda u sledecem kolu bi nas bas na velika vrata vratila u igru, bilo bi lepo da ozvanice novog igraca koliko sutra i to cetvorku, znacice bilo ko u rotaciji kom inicijali nisu DD.

 

Spoiler

960x0.jpg?format=jpg&width=960

 

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Još sam oduševljen pobedom. Prvi put u ovoj sezoni. Jer način na koji je dobijena utakmica je fascinantno. Bez Teodosića, šuta za tri, Mitrovića i krilnog centra. Topić pokazao da će biti pojačanje i na EL nivou a Bolomboj da je u dva najbolja centra u poslednjih 10 godina. Gilespej je radio ono zbog čega je doveden. Skok i zaštita obruča. Za napad smo znali da ćemo čupati kosu od njega. Biće i on odličan samo da se utopi u tim. Simonović otišao, dobili Fener u gostima nema lepših dana do četvrtka najmanje. Još Davidovca da sklonimo i dovedemo krilnog centra pa da se opet ložimo na maks. ❤️

Edited by Čočo
  • Like 8
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Čočo said:

Još sam oduševljen pobedom. Prvi put u ovoj sezoni. Jer način na koji je dobijena utakmica je fascinantno. Bez Teodosića, šuta za tri, Mitrovića i krilnog centra. Topić pokazao da će biti pojačanje i na EL nivou a Bolomboj da je u dva najbolja centra u poslednjih 10 godina. Gilespej je radio ono zbog čega je doveden. Skok i zaštita obruča. Za napad sml znali da ćemo čupati kosu od njega. Biće i on odličan samo da se utopi u tim. Simonović otišao, dobili Fener u gostima nema lepših dana do četvrtka najmanje. Još Davidovca da sklonimo i dovedemo krilnog centra pa da se opet ložimo na maks. ❤️

Bez Teodosica? Pa covjek kad god je usao, mi smo spustali razliku. 

 

Imao lik 6 poena, 3 skoka, 8 asistencija i 2 ukradene i bez njega🤣🤣🤣

 

  • Like 16
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Bez Teodosica? Pa covjek kad god je usao, mi smo spustali razliku. 

 

Imao lik 6 poena, 3 skoka, 8 asistencija i 2 ukradene i bez njega🤣🤣🤣

 

Mislio sam na njega sa partijom približno kao protiv Makabija. Jer nisam očekivao da i bez njega možemo ovako. Može on još mnogo bolje. 

Edited by Čočo
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Teško to da je Bolomboj u dva najbolja centra.

 

Ima on još da radi da bi sustigao Bobija i Cirbesa, oni su ovakve partije pružali u kontinuitetu.

 

I Kuzmićeva sezona pod Radonjom je isto vrlo potcenjena.

  • Like 16
  • Love 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Sector said:

Ozbiljan klub bi uveliko produžio Joela a mi ćemo ovjeriti Prađeda na doživotni. 

  

   ako gledamo iz Bolombojevog ugla jedini rezon da sad produzi sa nama je to da dobije neko bas suludo povecanje plate...a i ako ne igra Teo sledece sezone broj poena mu opada za 30-40%...

 

   inace sa utakmice najupecatljiviji detalji su mi partija Topica, dosta iskusno je odigrao, nije panicio u odlicno resavao vecinu situacija na terenu i petorka sa Rokasom na 4...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Čočo said:

Mislio sam na njega sa partijom približno kao protiv Makabija. Jer nisam očekivao da i bez njega možemo ovako. Može on još mnogo bolje. 

Teodosic nisu poeni. Teodosic i sa 0 poena moze da promijeni ritam utakmice kao sto je i vcrs radio ( ok, imao je 1 poen sa bacanja ) do polovine 4/4. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Just now, Miki28 Teoljub said:

Teodosic nisu poeni. Teodosic i sa 0 poena moze da promijeni ritam utakmice kao sto je i vcrs radio ( ok, imao je 1 poen sa bacanja ) do polovine 4/4. 

Nije bila kritika. Samo sa njegovim partijama kako zna ova Zvezda može biti još bolja. 

Link to comment
Share on other sites

Konacno pobeda van Beograda, tamo gde nikada nismo dobili, protiv antipaticnog Sarunasa, i Fenerom u full sastavu.

Da se overi brejk u derbiju i da se iscupa pobeda protiv Asvela, i mozemo racunati na neke znake zivota.

Edited by dzakala
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Neverovatno koliko index ne pokazuje znacaj na terenu.

Kontinuitet koji Lazic pokazuje ove sezone je za svaku pohvalu, zna šta može da isporuci, to i radi. 
Ponavljamo se svi, ali ekipa je potpuno bez balansa, 4 centra i Davidovac i Ilic na četvorci, realno za Igokeu.

 

Nesto mi mirise da smo mi izduvali neku kintu na Sabazu, ako smo se oslobodili njegove plate, a nema zvučnog pojačanja, nije da nije bilo izbora.

 

Davidovac sa svojim telom ne može da igra EL, ne može da isprati ovu brzinu, kad se vrati na ABA, nešto može i da pruzi, EL sramotaaa.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Bez Teodosica? Pa covjek kad god je usao, mi smo spustali razliku. 

 

Imao lik 6 poena, 3 skoka, 8 asistencija i 2 ukradene i bez njega🤣🤣🤣

 

А ваљда му је уписан и онај продор у статистику 😄

Иначе +- је имао +14

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

 

Cisto da ne prodje neopazeno ...

 

Slede tri utakmice koje bih najvise voleo da dobijemo prvu i trecu (druga se podrazumeva :classic_biggrin:) a za onu trecu da stave Lazu da "izlomi" i ruke i noge maloj Divi.

Edited by nunilo
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...