Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Nemam ništa protiv da dođe i ozbiljno i preozbiljno pojačanje, naravno. Hoću da kažem, naš voz za EL plej in je otišao, a ne sporim da treba da budemo što konkurentniji, bolje 12. nego 16. I da budemo što bolji u ABA i ostalim takmičenjima. Samo to više nije "pod moranje", kao što je izgledalo dok smo još imali realnije šanse u EL.

  • Like 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Kankkunen said:

Teo ako zkači kijavicu mi smo u problemu, da ne pominjem neku povredicu ... pu pu  daleko bilo.

Mora tu ozbiljno pojačanje.

Arhitektura tima je takva da je Teo No 1.  Imali smo toliko lomova u timu od Ivanovica do Sabaza bas zbog toga.  Ono sto je potaman Milosu to ce se dovesti. Hijerarhija je uspostavljena i to je to. Druga je stvar koliko se sve to svidja nekom ili ne svidja.

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Bogoljub Gagic said:

Ако су њих двојица опције боље одмах да крену по Топића онда

 

ma važi, topić od 18 godina je bolji od pangosa i vildoze.

ja nemam ništa protiv fandoma ali mislim da smo obojicu gledali dovoljno, bilo da gledamo samo zvezdu (vildoza) ili evroligu generalno (pangos)

 

pangos je loše ušao u sezonu, zato je i dostupan. ali lik ima 30 godina, dve godine je mlađi od napiera, nemoguće je da je gotov fizički a talenta i skilla ima kol'ko hoćeš.

 

1 hour ago, Nik1991 said:

Nama gaj ne resava problem koji nastaje kad teo izadje iz igre

 

upravo zato sam totalno za pangosa. ako postoji bolje rešenje koje može doći do prvog januara - nemam ništa protiv ali bih voleo da mi neko kaže ko je konkretno taj igrač a ne "jović-like", ili "quincey miller like" ili slično.

 

daklem, dajte ime koje je dostupno, bilo kao pangos i vildoza (ako uopšte pao želi da se ratosilja vildoze) ili je free agent.

4 minutes ago, suptil said:

Arhitektura tima je takva da je Teo No 1.  Imali smo toliko lomova u timu od Ivanovica do Sabaza bas zbog toga.  Ono sto je potaman Milosu to ce se dovesti. Hijerarhija je uspostavljena i to je to. Druga je stvar koliko se sve to svidja nekom ili ne svidja.

 

au sine, znači, naši problemi koje imamo, postoje zbog teodosića. teška priča.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

au sine, znači, naši problemi koje imamo, postoje zbog teodosića. teška priča.

Legitimno je da se ne slazes. Ja znam da je Teo dosao kao drugi plej. Da je u svlacionici delio tompuse saigracima kada je otiso ivanovic. Teo igra odlicno niko to ne spori. Ne moze sam Milos u top 8. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, suptil said:

Legitimno je da se ne slazes. Ja znam da je Teo dosao kao drugi plej. Da je u svlacionici delio tompuse saigracima kada je otiso ivanovic. Teo igra odlicno niko to ne spori. Ne moze sam Milos u top 8. 

 

pa eto vidiš, ti puno toga znaš. znaš da je došao kao drugi plej, što zna svako ko prati košarku & znaš da je delio tompuse u svlačionici, što je ono, vrhunski info koji mora biti tačan  ( :

 

tako da je onaj tvoj prethodni post odjednom pravo u metu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Kankkunen said:

Kažu da mu je Vučko sagradio hotel na Divčibarama, a njega na spisku podrške nema ... valjevska podvala. :classic_smile:

 

da ne pričam kao perkos i suptil šta ja znam na temu, jer sam prisustvovao, za razliku od njih koji su čuli priče iz druge ruke.

 

uglavnom,suština je da je teokratija sa svojim tompusima, sprečio kod dva trenera i u tri meseca, napiera od dva miliona evra & yaga od 3+1 ugovora, da se nametnu, nego nekim voodoo sranjima dođe do toga da teo ulazi u igru da ispravlja sranja.

 

a da, inače još uvek, nakon tri meseca, ulazi u igru kao drugi plej, što je i bila njegova projekcija od samog starta. baš čudno.

  • Like 6
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...