Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

10 hours ago, duboko said:

Niko ne mrzi zvezdu vise od navijaca zvezde

Druže mi već 7-8 godina tupimo ovde po forumu stvari koje bi golim okom uočio i neko ko kontakt sa košarkom nije imao ni preko televizora.

 

Od 2016 se što u fudbalu što u košarci uprava sprda sa našom inteligencijom i pravi nas magarcima...

Da ne pominjem ovogodisnji fijasko u obe sekcije.Treba nam dodeliti orden što idalje tupimo po forumu iste stvari svake godine i što generalno pratimo ovaj klub,da ne pominjem to što idalje "mirno" trpimo ovaj zulum.


 

 

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Stvarno smo postali cirkus poslednjih sezona. Prvo ono ubeđivanje da njegov sin može igrati Evroligu, postrojavanje na konferenciji i pretnja radikalnim merama ako se navijači na smire. Dešavanja sa Omićem, problemi sa Kampacom, sada ovo sa Šabazom. Užas. :classic_angry: :krstipd4: :smiley26:
Iskreno i vi ste tu krivi, telesport je ovde mnogo omrazen ali ljudi znaju i imaju informacije.

Prošle godine se pisalo za Vildozu i Pao svi govorili da su to gluposti kao i za Fakua i Real.

Sad opet se brani igrac, a činjenice i namazani Mesina stavljaju se po strani.

Na kraju kao za Vildozu i Fakua se ispostavilo da ide u klub o kome se ranije pisalo, a klub/igrac su to demantovali nakon samih pisanja.

Послато са SM-A135F помоћу Тапатока

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Saopštenje prenosimo u celosti i bez izmena:

 

"KK Crvena zvezda Meridianbet u cilju sprečavanja objavljivanja daljih spekulacija i brojnih neistina (kojih je prethodnih dana bilo mnogo), ali i kako bi zaštitio integritet našeg trenera gospodina Janisa Sferopulosa obaveštava javnost sledeće:

Igrač Šabaz Nejpir zatražio je 18.12.2023. godine da napusti naš klub i o tome je obavestio prvog trenera KK Crvena zvezda Meridianbet Janisa Sferopulosa, koji je javnost u dva navrata u kratkom vremenskom periodu transparentno obaveštavao o ovom slučaju!

 

Pošto je politika kluba da nikoga ko sebe ne vidi kao deo kluba i ne oseća pripadnost timu, neće primoravati da bude deo nečega protiv svoje volje, KK Crvena zvezda Meridianbet postigao je sporazumni raskid ugovora sa Šabazom Nejpirom u kome je jasno ugrađena klauzula, po kome igrač može da nastupa samo u italijanskom klubu „Olimpija Armani“ iz Milana.

 

Sporazumni raskid je potpisan u sredu 20.12.2023.godine u Beogradu uz suglasnost obe strane.

 

KK Crvena zvezda Meridianbet isključivo preko svojih zvaničnih naloga obaveštavao je, i obaveštavaće blagovremeno javnost transparentno o svojim svakodnevnim aktivnostima, uključujući i transfer politiku kluba.

KK Crvena zvezda Meridianbet".

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Klubu se ima svasta zameriti, ali za Napiera po meni malo toga.

Imalo je smisla kada je potpisivao dovesti takvog igraca i platiti debelo, ima jos vise smisla razici se sa njim kada je vec ocigledno da ne zeli da igra za nas, a cak i ta klauzula za Milano stiti interese kluba.

Napier je ocigledno los covek, nikakav profesionalac a uz to i lazov, jer se ocigledno dogovorio sa Milanom u kojeg navodno nije hteo da ide.

 

  • Like 17
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ja imam i za Nejpira da zamerim klubu što je došlo do toga da se prljav veš iznosi u javnost. Ovo je moglo mnogo profesionalnije da se odradi.

 

Na stranu to kako je igrao Šabaz, loše, ali sad smo poslali u svet sliku da mi demonizujemo igrače po tome kako se koji pokaže, a s obzirom da ni jedan ne može unapred da zna kako će se snaći kod nas, verovatno ćemo teže i privlačiti dobre igrače.

 

Nego ja sad čekam još jedan debilana potez, slanje Ilića na pozajmicu a zadržavanje Davidovca.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Chaos Is Me said:

 a verovatno ni neki motiv, 

 

ja baš mislim da ima motiv, makar nakon one mesinine sramotne izjave a i generalno loših igara.

ostao bi na el sceni, kapiram da bi imao prilično motiva da pokaže kako nije to što se misli i što etore tvrdi

 

što naravno ne znači da bi obavezno uspelo ali ja sam veoma za njegovo dovođenje, jer mi se čini da neke druge dobre opcije u ovo doba godine jednostavno ne postoje

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, John Terry said:

Ja imam i za Nejpira da zamerim klubu što je došlo do toga da se prljav veš iznosi u javnost. Ovo je moglo mnogo profesionalnije da se odradi.

 

Na stranu to kako je igrao Šabaz, loše, ali sad smo poslali u svet sliku da mi demonizujemo igrače po tome kako se koji pokaže, a s obzirom da ni jedan ne može unapred da zna kako će se snaći kod nas, verovatno ćemo teže i privlačiti dobre igrače.

 

Nego ja sad čekam još jedan debilana potez, slanje Ilića na pozajmicu a zadržavanje Davidovca.

Ja imam neku fiks viziju u glavi, da bi se Dalibor mogao iskoristiti, i ja bih ga koristio pre mrtvog Simona, a bogami i ove les verzije davidovca, ali verovatno da to i nema neko utemeljenje, valjda bi Dusko i Janis videli nesto slicno.

 

i da, takodje sam tim Pangos, osim ako nemam pravo da mastam o nekom ultra dobrom resenju tipa Evans, sto mislim da su budalastine

Edited by bosMan_jr
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Meni je Ilić over Simon za ovaj naš roster no brainer. Ne zna mnogo ali makar ne izlazi izvan opanaka, brži je i agliniji, defanzivu igra pristojno i dobar je skakač. Svestan je svog nekvaliteta i lakše bi prihvatio neku malu rolu, Simon nakon što se ogrebao za malo Amerike verovatno misli da je bolji igrač nego što jeste. Njemu treba da ode u neku Krku da bude glavni jer za role playera je loš.

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...