Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

aj to merenje patke sa komsijama oko trofeja ali uspeo je da mi ogadi klub ko nikad pre (klub mi se nije gadio ni u doba totalne nemastine)  i da ga dovede na nivo palanackog kluba

 

sad najozbiljnije ne bih bio razocaran da ne igramo neko vreme ni tu EL samo da se dese neke promene u funkcionisanju kluba

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

I nazalost, setih se jos necega, pre dve nedelje dvojac bez kormilara, Covic - Sferopulos su pricali da ne trebaju pojacanja, a prvi se toliko osilio i rekao da ne bi bilo fer da neko dolazi a prethodni ne dobiju sansu (spomenuvsi Simonovica). Pa zasto sad jurimo igrace? Kako kad je trener zadovoljan timom i ima sada kompletan tim? Valjda je to bio cilj da ima kompletan tim pa cemo proigrati?

 

I druga stvar, prica se oko dovodjenja Voltersa, ispravite ako gresim, ali Birca ne dovedosmo kao i jos neke igrace jer dugo nisu igrali a Volters nema klub vise od pola godine? Pa ko je tu lud, imamo li mi skauting neki u klubu? DA LI IMAJU DOZET I EKIPA ARENU SPORT ILI SPORT KLUB da puste Italijansku, Tursku ligu, Evrokup malo ili samo cekaju Miska da im se javi…

 

Konacno je Covic dosao do onoga o cemu je sanjao, da bude u centru paznje, a ja mu zelim da ne bude jos dugo i da ga neko otera iz kluba.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1.Nejpir-promasaj decenije

2.Teo-pogodak

3.Jago-promasaj

 

4.Nedovic-ok

5.Hanga-ok

6.Lazic-ok 

 

7.Rokas-ok

8.Deda-promasaj

9.Lazarevic-promasaj

10.Ilic-promasaj

11.Bjelica-promasaj

12.Kuzmic-promasaj

13.Mitar-ok

14.Bolomboj-pogodak

15.Tobi-promasaj totalni

16.Simonovic-promasaj potpuni

 

Ovo treba umeti!

  • Like 24
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, bosMan_jr said:

Ekipa ti mora biti sastavljena otprilike pola pola. Ne zato sto je tako rekao Bog i zato sto su bitna krvna zrnca, nego zato sto niko nema novca za 12 stranaca niti ima potrebe za tim.

 

Partizan kad je zdrav trenutno igra otprilike tako. Ali Partizan svoje strance bira pametno i placa dobro. Sve su to igraci u svom prajmu, pri tom veoma kvalitetni. Onda nije problem da pored njih u 12 budu Avramovic, Andjusic, Tristan, Koprivica, Jaramaz, Trifa…

Kod mene je podela na one koji mogu da doprinose u timu i one koji su tu zbog prezimena. 

Je npr ne napadam i čak reagujem kada se napada Nedović, a ne kritikujem ni Lazića. 

Neki od tih nabrojanih domaćih igrača Partizana nisu u 12 kad su svi zdravi.

Među njima imaš dva igrača koji su igrali El van Partizana, dva igrača koja su draftovana skoro, i drugog strelca ACB lige.

Ne znam cime mogu da se pohvale naši domaći igrači koje pominjem. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, TB Told said:

Davidovac i Simonović? 

Davidovac da i problem ma 4 stoji ali najveci je problem sto Sahbaz, Rokas i Tobi igraju ko go k celu sezonu. Tvoja prica bi imala smisao da smo mi ostavili Kuzmica Ilica, Lazarevica pa i Simonovica i ocekicali nesto od njih. Oni sluze za vadjenje kinte i ne bi videči parket da ovi sto traba da igraju igraju.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Crni said:

1.Nejpir-promasaj decenije

2.Teo-pogodak

3.Jago-promasaj

 

4.Nedovic-ok

5.Hanga-ok

6.Lazic-ok 

 

7.Rokas-ok

8.Deda-promasaj

9.Lazarevic-promasaj

10.Ilic-promasaj

11.Bjelica-promasaj

12.Kuzmic-promasaj

13.Mitar-ok

14.Bolomboj-pogodak

15.Tobi-promasaj totalni

16.Simonovic-promasaj potpuni

 

Ovo treba umeti!

I onda ti kriv Dusko na 1-3

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Crni said:

1.Nejpir-promasaj decenije

2.Teo-pogodak

3.Jago-promasaj-nebitan

 

4.Nedovic-ok

5.Hanga-ok

6.Lazic-ok 

 

7.Rokas-ok-promasaj-promasaj

8.Deda-promasaj

9.Lazarevic-promasaj-nebitan

10.Ilic-promasaj-nebitan

11.Bjelica-promasaj

12.Kuzmic-promasaj-nebitan

13.Mitar-ok-pogodak

14.Bolomboj-pogodak

15.Tobi-promasaj totalni

16.Simonovic-promasaj potpuni

 

Ovo treba umeti!

Opet ovi su nebitni , sluze za kintu i ne bi trebalo da uticu na rezultat

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, djurava said:

Davidovac da i problem ma 4 stoji ali najveci je problem sto Sahbaz, Rokas i Tobi igraju ko go k celu sezonu. Tvoja prica bi imala smisao da smo mi ostavili Kuzmica Ilica, Lazarevica pa i Simonovica i ocekicali nesto od njih. Oni sluze za vadjenje kinte i ne bi videči parket da ovi sto traba da igraju igraju.

Rokas igra bolje od Dobrića prošle godine u ovom delu sezone. Imao je par više nego dobrih partija. Što samo govori da je problem sto su im zamene nikakve. 

Kao što rekoh ta praksa gde će par igrača da vuče par parazita ne može da prođe. 

Tobi loše igra napad, ali onaj ko je ocekivao da on u odbrani pokrije Simonovića i Davidovca koji zajedno primaju oko 1.300.000 teško da je bio realan. 

Edited by TB Told
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, TB Told said:

Rokas igra bolje od Dobrića prošle godine u ovom delu sezone. Imao je par više nego dobrih partija. Što samo govori da je problem sto su im zamene nikakve. 

Kao što rekoh ta praksa gde će par igrača da vuče par parazita ne može da prođe. 

Tobi loše igra napad, ali onaj ko je ocekivao da on u odbrani pokrije Simonovića i Davidovca koji zajedno primaju oko 1.300.000 teško da je bio realan. 

Nisam bas siguran al kad povlacis platu kao argument, Rokas je sigurno znacajno skuplji nego sto je Dobric bio prosle godine

Samo mi reci po tvom misljenju cija je Tobi bio ideja

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Crni said:

Ti opravdavas taljenje?

Naravno da ne, ali kazem da ne uticu na igru ili rezultat, ne igra Sahbaz lose zbog njih . Oni su udbaska fora za kintu , drugi par cipela je namerno pravljenje mesta Covic jr. da igra 

Edited by djurava
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, djurava said:

Naravno da ne, ali kazem da ne uticu na igru ili rezultat, ne igra Sahbaz lose zbog njih . Oni su udbaska fora za kintu , drugi par cipela je namerno pravljenje mesta Covic jr. da igra 

Ali da je umesto tih taloga neki igrac koji vredi, ne bi ponor bio ovoliki.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, djurava said:

Nisam bas siguran al kad povlacis platu kao argument, Rokas je sigurno znacajno skuplji nego sto je Dobric bio prosle godine

Samo mi reci po tvom misljenju cija je Tobi bio ideja

Slobodno pogledaj statistiku. U jednom trenutku je imao 18% šuta za tri.

Tobi, verovatno Ivanovićeva. Sa namerom da se iskoristi u napadu, pored ostalog i zbog solidnog šuta. U odbrani je trebalo da bude uparen sa nekim boljim odbrambenim igračem. 

Teško da je Ivanovićev plan bio da mu bude ovakva rupa na poziciji 4. 

Just now, Crni said:

Ali da je umesto tih taloga neki igrac koji vredi, ne bi ponor bio ovoliki.

Mi da imamo ona dva igrača koje je Čović obećao pre 5 meseci imali bi tri pobede više. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, TB Told said:

Slobodno pogledaj statistiku. U jednom trenutku je imao 18% šuta za tri.

Tobi, verovatno Ivanovićeva. Sa namerom da se iskoristi u napadu, pored ostalog i zbog solidnog šuta. U odbrani je trebalo da bude uparen sa nekim boljim odbrambenim igračem. 

Teško da je Ivanovićev plan bio da mu bude ovakva rupa na poziciji 4. 

Mi da imamo ona dva igrača koje je Čović obećao pre 5 meseci imali bi tri pobede više. 

Ne znam sta je obecavao, nit citam nit gledam sta lupeta odavno. Voleo bih da ima ko da ga resetuje poput Dzajica, mozda proradi ako se vrati na fabricka podesavanja.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Crni said:

Ne znam sta je obecavao, nit citam nit gledam sta lupeta odavno. Voleo bih da ima ko da ga resetuje poput Dzajica, mozda proradi ako se vrati na fabricka podesavanja.

Quote

Radimo na tome da Zvezda ima najjači mogući sastav ikada, za sada smo veoma zadovoljni jer je tržište malo i nema mnogo dostupnih igrača. Javno sam rekao da planiramo da potrošimo 12.000.000 evra na plate igrača, za standarde Evrolige to nije mnogo. Dovešćemo još dvojicu igrača na pozicijama 'dvojke' i 'četvorke' i pažljivo ćemo ih birati."

Možda izaberemo do sledeće sezone. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ono što me plaši je da će ovaj pravilno usmereni gnev da traje još par dana, a onda sledi novi spin o tome kako je glavni problem Zvezde to što Partizan ima veći budžet. Eto Čović maher bi pokidao samo mu treba još koji milion više i par termina u maloj sali Arene.

 

Ovaj raspad ne sme biti upamćen kao nešto za šta je kriv Duško zbog selekcije ili Šabaz zbog kurcobolje ili Savić zbog ne znam čega. Krivac je jasan i treba insistirati na tome da on ode. Sezona je ionako propala, hajde bar da se kurtališemo bede. 

 

Šabaz ako ode u Armani, to je već ozbiljna serija stvari od kojih se klub branio sa "Laži a znamo i iz čije kuhinje!" Koje su bile potpuno tačne.

 

 

 

  • Like 14
Link to comment
Share on other sites

Just now, Nate said:

Nije uvek lako navijati za zvezdu, ali je uvek zadovoljstina. Ali nije zadovoljstina kad polupismeni limar iz prislonice skoluje doktora iz zeleznika i za tri godine odvede tim na final four.

Nije Limar nago Zeljko i Savic, Limar je toliko pametan ili mu je receno da se ne mesa

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...